Es saku: "Padari manas spējas vidējas!" Watashi Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne!

2019. gada anime. Angļu: "Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!"

Kad vikontas Askami mājas vecākajai meitai Adelei fon Askami kļuva 10 gadu, viņa visu atcerējās ar spēcīgām galvassāpēm.

Viņas iepriekšējais es, Kurihara Misato, 18 gadus veca japāniete, zaudēja dzīvību, mēģinot palīdzēt jaunai meitenei, un tad viņa satika Dievu…

Adeles fon Askami ģimene jau vairākas nedēļas gaida lielisku notikumu, jo meitenei aprit desmit gadu. Skolniece ilgi gaidīja šo gadadienu, un beidzot ir pienākusi tā ilgi gaidītā diena. Svētku laikā Adele jutās kaut kā dīvaini, un viņas acu priekšā parādījās neparasts redzējums. Vienā mirklī meitene atcerējās visu savu iepriekšējo dzīvi, kur viņu sauca Misato Karihara. Tajās dienās skaistulei piemita neticamas spējas, kuras nebija pieejamas nevienam planētas cilvēkam. Askami izdevās redzēt arī savas dzīves pēdējās dienas, un tas notika izlaiduma ballē. Jauno skaistuli aizvainoja viņas mīļākais, un viņa nolēma pamest svētkus. Misato klīda pa pilsētas ielām, kad pēkšņi pamanīja neuzmanīgu meiteni, kura gandrīz pakrita zem automašīnas riteņiem. Karihara izglāba nabaga meiteni, bet tajā pašā laikā mira zem riteņiem un nonāca debesīs. Spēcīga dievība apžēlojās par drosmīgo skolnieci, un tas viņai deva otro dzīvi alternatīvajā realitātē. Tikai Karihara novēlēja dieviem padarīt viņas spējas nedaudz vājākas - vidējas, taču šī vēlme tika izpildīta burtiski – vidējas starp spēcīgākiem dieviem un vājākiem cilvēkiem. Pēc reinkarnācijas beigām Adele saprata, ka viņai ir viss spēks, kas viņai bija iepriekšējā dzīvē. 6800 reizes stiprāks, ka parastiem burvjiem. Turpmāk jaukajai meitenei būs jāatrod veids, kā izmantot savas spēcīgās prasmes, lai nekaitētu apkārtējiem.

https://jut.su/itta-yo-ne/

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/37393/Watashi_Nouryoku_wa_Heikinchi_de_tte_Itta_yo_ne

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Didn%27t_I_Say_to_Make_My_Abilities_Average_in_the_Next_Life%3F!

Viki lapa.

https://watashi-nouryoku-wa-heikinchi-de-tte-itta-yo-ne.fandom.com/wiki/4235451/-mile

Cita lapa.

https://noukin.fandom.com/wiki/Didn%27t_I_Say_to_Make_My_Abilities_Average_in_the_Next_Life%3F!_Wiki

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt10882992/