Es noskuvos un atvedu mājās vecāko klašu skolnieci. Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Stāsts, kas man ļoti atgādināja kādu vecu, iespējams, franču filmu, kuras nosaukumu esmu aizmirsis. 2021. gada anime, dotā mirklī (maijā, kad šo rakstu) vēl visas epizides nav dublētas. Angļu nosaukums: What Happened When I Shaved My Beard. 18+ Režisors Kamikita Manabu.

Josida strādāja lielā IT uzņēmumā un bija labās attiecībās ar vadību. Viņš bija tipisks biroja darbinieks, kurš sapņoja par vienkāršiem vidusmēra cilvēka priekiem. Un, protams, viņš vēlējās arī romantiku un seksu. Un pēkšņi viņu pārņem spēcīgas jūtas pret savu kolēģi Airi Goto. Bet puisim nebija drosmes viņai par to pastāstīt. Viņš deva sev laiku gaidīt iespēju. Un tas radās piecus gadus vēlāk. Josida bija plānojis randiņu, un tas izrādījās lielisks. Pāris devās uz zooloģisko dārzu un pēc tam vakariņoja restorānā.

Iestājoties naktij, Josidas centieni netika piepildīti, kolēģe viņam tā kā atteica un viņš sevī sajuta tukšumu. Puisis, pienācīgi iedzēris, atgriezās mājās, bet pa ceļam ieraudzīja vidusskolas skolnieci Saju Ogivaru, kura vientuļa sēdēja ielas malā. Meitene izrādījās riskanta un piedāvāja puisim mīlas prieku pilnu nakti, bet pretī viņam bija jānodrošina viņai jumts virs galvas. Josida nebija vīrietis, kuram ir nosliece uz vienreizējām lietām, taču viņš saprata meitenes izmisuma stāvokli un aicināja viņu vienkārši pavadīt nakti pie viņa bez fiziska kontakta. No rīta meitene pastāstīja Josidai stāstu par savu ierašanos Tokijā. Viņa bija aizbēgusi no vecākiem un tagad viņai nācās piedāvāt savu ķermeni apmaiņā pret naktsmītni.

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Higehiro

Viki lapa.

https://higehiro.fandom.com/wiki/Hige_wo_Soru._Soshite_Joshikousei_wo_Hirou._(LN)

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt13198632/