Enmas elles patruļa. Sadosim kārtīgi!

Režisors Jositomo Jonetani. 2011. gads.

Dažādos anime žanros tā notiek, ka vairumā gadījumu vai nu sintoisma, vai kristiešu ļaunuma spēki klīst pa Japānu. Bet šajā stāstā viss būs savādāk.

 

Divdesmitā gadsimta otrajā pusē budistu mirušo pasaules kungs Enma-O nolemj izbeigt pilnīgu dēmonu uzdzīvi nelaimīgās Japānas teritorijā un nosūta vietējo Elles patruļu uz Cilvēku pasauli, kuras mērķis ir noķert visādas nejaucības darošos monstrus un nosūtīt tos uz turieni, no kurienes viņi nākuši. Tā kā briesmoņu medības ir nopietna lieta, mirušo karalis patruļas priekšā liek savu brāļadēlu Enmu-kunu ar iesauku "Ugunīgais", kurš meistarīgi vicinot uguns elementus. Kopā ar viņu dodoties uz Cilvēku pasauli: skaistā Jukiko - sniega princese ar ledus maģiju, kas Enmu pazīst kopš bērnības, Syappoji - gudrs dēmons vecas cepures formā, kuru mūsu varonis nēsā uz galvas, un ūdens dēmons kappa vārdā Kappaeru.

Atrodoties viņu jaunajā pasaulē, kompānija nolemj izvietot savu galveno mītni vienas no Tokijas pamatskolām pagrabstāvā, pēc tam turpinot paveikt smago darbu. Drīz mūsu varoņi satiekas ar piektās klases skolnieci Harumi, kurš, izrādās, ir inteliģenta, dzīvespriecīga un ļoti vērīga meitene, kas ātri saprot, kas ir kas, un pievienojas cīnītāju grupai pret ļaunumu. Pēc kāda laika izrādās, ka budistu dēmonu pasaulē tiek plānota nekaunīga sazvērestība, un Elles patruļa ir tikai bandinieks šajā nežēlīgajā spēlē.

Oriģināls.

https://shikimori.one/mangas/7700-dororon-enma-kun

„Dororon Enma-kun”, pazīstams arī kā „Satanikus!”, ir japāņu šausmu un komēdiju anime un manga sērija, kuru izveidojis Go Nagai. Tas ir viens no Nagai slavenākajiem darbiem Japānā, lai arī citur pasaulē tas nav ļoti labi zināms. 2006. gadā tas iegūs turpinājumu / pārtaisījumu filmā „Demon Prince Enma”, kas atmetīs komēdiju un kļūs par pilntiesīgu spriedzes šausmu sēriju. Pēc OVA izlaišanas Eiji Toriyama tika izlaista vēl viena mangas versija ar nosaukumu „Satanikus ENMA Kerberos”. Pārtaisījumu ar nosaukumu „Dororon Enma-kun MeeraMera” Japānā sāka rādīt 2011. gada aprīlī.

https://www.themoviedb.org/tv/20502-dororon-enma-kun?language=ru

Skatīt iespējams:

https://animevost.am/tip/tv/1607-dororon-enma-kun-meeramera.html