Emmai Vatsonei pārmet cietsirdību pret dzīvniekiem

TeleVīzijas programma, 23. – 29. jūlijs 2012.g.

image001Britu aktrise Emma Vatsone izpelnījusies bargu dzīvnieku tiesību aizstāvju nopēlumu par pastaigu ar koši rozā nokrāsotu suni.

„Harija Potera” filmu franšīzes zvaigzne izpelnījās nosodījumu, jo Londonā vedusi pavadiņā koši rozā klēpja sunīti. Vatsone norādīja, ka viņai nepieder gadu vecais Frizē bišona šķirnes suns un viņa nav to nokrāsojusi neparastajā krāsā. Suņa īpašnieks ir kāds Vatsones draugs, kurš vāc līdzekļus labdarības organizācijai, kas izglīto par krūts vēzi, atklāja aktrise.

 

 

„Suns ir rozā tāpēc, ka viņas īpašnieks vāc naudu cīņai ar krūts vēzi,” apgalvoja aktrise. „Es vēlētos, lai Dārsija ir mans suns, taču tā nav. Es tikai pastaigājos ar viņu. Vēlreiz atgādinu, ka man nav suņa. Faktu pārbaudīšana prasa piecas minūtes.”

Savukārt suņu frizētavas īpašnieks Stjuarts Saimonss mierina satrauktos fanus, ka viņa veiktā apmatojuma krāsošana dzīvniekam nav kaitīga: „Rozā ir mūsu pieprasītākā krāsa, taču es pieskatu vēl vienu bišonu vārdā Kaspers, kuram veidoju koši zilu frizūru.”

Frizieris apliecināja, ka lieto tikai dzīvniekiem draudzīgas krāsas.