Emma Skota. Neļauj man nokrist. All in

Neliels autores grāmatas apskats un ieskats autores biogrāfijā

Тео

Kad jūs aizbraucāt, šķita, ka mana pasaule sabrūk. Es atceros mūsu atvadas un tavus pēdējos vārdus. Tad es apsolīju, ka rūpēšos par Keisiju, lai gan nezināju, kā izpildīt šo solījumu. Bet, iespējams, tieši tas man deva spēku virzīties tālāk. Virzieties uz priekšu, lai dziedinātu un dzīvotu atkal. Galu galā, kur ir drupas, ir cerība atrast dārgumu. Es domāju, ka es to jau atradu.

Кеisija

Es devos uz Ņūorleānu un domāju, ka tas man palīdzēs aizmirst. Es joprojām dziedāju, un cilvēki aplaudēja manām bēdām, bet tagad tam nebija nozīmes. Jūs atgriezāties pie manis atmiņās, un jūsu vārdi sadedzināja manu sirdi. Es cietu. Bet Tedijs ... Viņš mani atrada un izglāba, izvilka no šīs neciešamās elles. Mūsu sāpes tuvināja mūs. Un es devu vārdu, ka nekad vairs viņu nepametīšu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/761882/

Mājaslapa.

https://www.emmascottwrites.com/

Par autori.

Emma Skota ir USA Today un Wall Street Journal bestselleru autore emocionālām, rakstura vadītām romancēm, kurās māksla un mīlestība savijas, lai dziedinātu, un kurā mīlestība vienmēr uzvar. Ja jums patiks pārdomāti, reālistiski stāsti ar daudzveidīgiem varoņiem un labsirdīgiem varoņiem, jums patiks viņas romāni.

Turpat mājaslapā.

Emma Skota ir rakstniece, maratoniste un kofeīna atkarīgā, kura dzīvo un raksta Sanfrancisko līča apgabalā. Viņai ir divas gudras, viltīgas mazas meitenes, super atbalstošs vīrs un viņa ir demonstrēta Oksfordas fane. Viņa ir arī bezkaunīgs Zvaigžņu karu geeks un komiksu entuziaste, kura iekrita romantiskajos romānos, kad rakstīšanas konkursa uzvedne 1000 vārdu romantisku stāstu pārvērta par pilnvērtīgu romānu. Viņa arī raksta episku fantāziju, kas cieš no episka vārdu skaita.

Viņa cer, ka jums patiks viņas darbs, mudina lasītājus atstāt atsauksmes un uzskata, ka ir uzjautrinoši rakstīt par sevi trešajā personā. Un, ja viņai ir virzītājspēks, kas veicina viņas darbu, mīlestība vienmēr uzvar.

Žanri: Jauno pieaugušo romāns, mīlestības romāni.

https://www.fantasticfiction.com/s/emma-scott/