Emma Naita. Nakts pavēlnieki

Apraksts par rakstnieci un viņas daiļradi

Emma Night vienmēr ir jutusi kaisli, rakstot par paranormālām fantāzijām. Viņa iemīlēja vampīrus ļoti jaunā vecumā, un viņas mīlestība pieauga, iekļaujot tos Sci Fi Fantasy Romance. Viņa ir atradusi nodarbošanos, lai rakstītu par saviem tēliem un spētu apvienot visas pasaules. Viņas grāmatas ir piepildītas ar sižeta pagriezieniem. Kad domājat, ka esat izdomājis, kas notiks, viss mainās.

(Dabiski, ka tas ir autores pseidonīms un viņas foto nav atrodams – t.p.)

https://www.amazon.com/Emma-Night/e/B01MR6B63H%3Fref=dbs_a_mng_rwt_scns_share

Nakts pavēlnieki.

Pastaiga izklaides parkā ar jauno paziņu Reičelai gandrīz kļūst par pēdējo: gāžas „Velna rata” kabīne. Kā Bendžijam izdodas izglābt meiteni? No kurienes viņam tāda necilvēcīga veiklība? Izrādās, ka viņš ir vampīrs! Starp diviem spēcīgiem vampīru klaniem sākas karš un Reičela tam ir iemesls... Jo viņa ir izvēlētā. Lai glābtu Reičelu no nāves, Bendžijs pārvērš viņu vampīrā. Taču, vai viņa spēs pieņemt šādu likteni...

https://iknigi.net/avtor-emma-nayt/127962-poveliteli-nochi-emma-nayt.html

Nolemtā.

“Reičela Vuda sēdēja viņu ģimenes vecā mikroautobusa aizmugurējā sēdeklī un nolādēja dzīvi. Labajā pusē ir viņas jaunākais brālis Marks, bet kreisajā pusē ir vecākā māsa Sāra, kura skaļi dziedāja līdzi dažām popdziesmām, kas skanēja austiņās. Kad Reičelas tēvs ieslēdza pagrieziena rādītāju un nogriezās no lielceļa, Reičela dziļi ievilka elpu, uz brīdi aizturēja to un beidzot skaļi izelpoja. Diez vai viņa varēja noticēt, ka viņas ģimene joprojām bija izlēmusi pārcelties. Tieši tad, kad viņa mācās desmitajā klasē!

Reičelas prāts atkal bija piepildīts ar baisām domām. Ko darīt, ja viņa neveidos draugus jaunajā skolā? Ko darīt, ja viņi viņu ķircina? Ko darīt, ja viņa neiederas kompānijā vai arī viņas drēbes izskatīsies dīvaini? Viņa baidījās, ka māsa viņu visu priekšā izjokos, baidījās, ka nāksies kaunēties par savu brāli. Ko es varu teikt, viņu mulsināja pat viņas vecāki, kas bija pārāk gādīgi un dedzīgi!.. ”

https://iknigi.net/avtor-emma-nayt/111541-zaklyataya-emma-nayt.html