Ema Tujama. Vampīra kopmītne. Vampire Dormitory

Manga. Synonyms: Vampire Danshiryou, A Vampire Lives in the Dormitory

Japanese: ヴァンパイア男子寮〈ドミトリー〉Autore Ema Tooyama.

 

Mito Jamamoto ir tik skaists vīrietis, ka restorānā, kurā viņš strādā katru dienu, sievietes mudž  vien. Kad restorāna īpašnieks nolemj, ka viņam ir gana, viņš atlaiž Mito, atstājot viņu bez darba un bez iespējas piezvanīt uz mājām.

Drīz pēc tam Mito ierodas kafejnīcā un dabū ievainojumu ar šķeltu stiklu plaukstā. Dīvains vīrietis, vārdā Ruka Saotome, aizved Mito malā, lai, iespējams, apstrādātu savainojumu, bet tā vietā viņš nolaiza Mito asinis, atzīmējot, ka tās garšo pretīgi, pirms lūdz Mito aiziet. Vēlāk tajā pašā naktī Mito nejauši noslīd no ēkas jumta un viņu pieķer Ruka, kurš atklājas kā vampīrs.

Ruka skaidro, ka vīrieša asinis garšo pretīgi, un nemīlēta cilvēka asinīm ir vēl sliktāka garša. Tomēr Ruka nevar dzert no meitenēm, tāpēc viņš ir meklējis skaistu zēnu, kas kļūtu par viņa asinsbāzi. Viņš ierosina Mito ieņemt šo lomu un ļaut Rukas simpātijas "nogatavināt" viņa asinis. Mito pieņem piedāvājumu un sāk dzīvot kopā ar Ruku Hidžirigaokas zēnu akadēmijas kopmītnēs. Tomēr šajā visā ir tikai viena problēma: Mito patiesībā ir meitene!

https://myanimelist.net/manga/121151/Vampire_Dormitory

Visa sērija.

https://kodansha.us/series/vampire-dormitory/

Autore.

Ema Tojama (遠山えま, Tōyama Ema, dzimusi 1981. gada 23. maijā Tokijā, Japānā) ir japāņu mangas māksliniece un ilustratore. Viņa debitēja 2003. gada septembrī ikmēneša manga žurnālā "Nakayoshi" ar savu stāstu "Tenshi no Tamago" ("Eņģeļa ola", kas nav saistīts ar tāda paša nosaukuma anime filmu). "Tokyopop" licencēja viņas pirmo seriālo mangu "Gokkun! Pūcho" ar nosaukumu "Pixie Pop". Gandrīz visus viņas darbus izdevusi "Kodanša".

https://en.wikipedia.org/wiki/Ema_T%C5%8Dyama

I Guess I Became the Mother of the Great Demon King's 10 Children in Another World

Man šķiet, ka es kļuvu par māti Lielā dēmonu karaļa 10 bērniem citā pasaulē

Akari bija tipiska spēļu mīloša 16 gadus veca meitene, kura dzīvoja kopā ar māti, līdz liktenīgā negadījuma dēļ viņa kļuva par bāreni. Gadu vēlāk viņa uz spēļu kasetnes izsaka liktenīgu vēlēšanos būt par lielisku māti savai ģimenei, lai viņu caur portālu aiznestu citā pasaulē! Viņa atklāj, ka ir izsaukta kā "priesteriene no citas pasaules"... kuras loma ir kļūt par māti paša dēmonu karaļa bērniem?!

https://www.kobo.com/us/en/ebook/i-guess-i-became-the-mother-of-the-great-demon-king-s-10-children-in-another-world-1