Elizabete Džordža. Tukšuma asmens

Elizabeta Džordža (angl. Susan Elizabeth George) (dzim. 1949. gada 26. februārī) — mūsdienu amerikāņu detektīvu rakstniece, grāmatu par Lielbritāniju autore, kuru galvenie varoņi ir inspektors Linlijs (grāfs) un seržante Barbara Haversa (no vienkāršās tautas), kas arī kalpoja par pamatu BBC seriālam.

Elizabete Džordža dzimusi Vorenā, Ohaio pusotra gada vecumā kopā ar ģimeni pārcēlās uz Sanfrancisko līča zonu. Džordža absolvējusi Kalifornijas universitāti, kur studējusi angļu valodu un saņēmusi pasniedzēja licenci. Papildus angļu valodas mācīšanai valsts skolā Džordža ieguva doktora grādu psiholoģijā. Skolotājas karjeras laikā Džordža tika nosaukta par gada skolotāju Orange County, Kalifornijā. Elizabete Džordža pameta skolotājas karjeru trīspadsmit ar pusi gadus vēlāk, kad publicēja savu pirmo romānu.

Viņas pirmais romāns "Lielā atbrīvošana" tika publicēts 1988. gadā, un tajā tika stāstīts par Tomasu Linliju, lordu Ašertonu, cēlu Skotlendjarda inspektoru; viņa partneris, detektīvs Barbara Havers, no tautas; Lēdija Helēna Klaida, Tomasa Linlija draudzene un vēlāk sieva. Šis romāns ir nopelnījis Elizabetei Džordžai vairākas balvas un prēmijas, tostarp Entonija balvu, Agata balvu, Le Grand Prix de Literature Policiere, kā arī tika nominēts Edgara balvai un Makavitijas balvai.

Tukšuma asmens

Kas ir Beka Kinga? Meitene, kas nāca no nekurienes. Meitene, kurai nav kur bēgt. Spiežot slēpt savas pasaules telepātiskās spējas, Beka nonāk nepatikšanās un dodas bēgt. Viņa atrod patvērumu nomaļajā Vidbijas salā, taču pat šeit viņa nevar uzticēties nevienam salas iedzīvotājam. Tomēr traģisks un noslēpumains incidents liek Bekai izmantot savas spējas, lai glābtu sevi un savus draugus.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6,_%D0%AD%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D1%82

Ūdens šķautne

Vidbijas salā atkal notiek noslēpumaini notikumi, kas vajā iedzīvotājus. Ogļu melnā roņa Neras atgriešanās uz salu piesaistījusi žurnālistu pūļus, kas vietējiem iedzīvotājiem nepatīk. Spriedze palielinās, un Beka Kinga atkal ir iekūlusies nepatikšanās, jo arī viņai ir ko slēpt...

http://bookash.pro/ru/series/%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2+%D0%A3%D0%B8%D0%B4%D0%B1%D0%B8/