Elīza Kova. Gaisa atmošanās

Apraksts par rakstnirci un viņas daiļradi

Bibliotekāra mācekle. Princis, apveltīts ar bīstamu spēku. Un nesaraujama maģiska saikne ... Notiek asiņains karš. Solaris impērija ir gatava apvienot visu kontinentu tās vadībā. Tomēr senā burvestība, kas guļ jaunās bibliotekāra mācekles iekšienē, var dramatiski mainīt kaujas gaitu. Valla bibliotēkā strādāja kopš bērnības un priecājās par kluso grāmatu pasauli. Bet pēc tam, kad viņa nejauši izglāba viena no varenākajiem burvjiem - kroņprinča Aldrika dzīvību, meitene nonāca maģiskās konfrontācijas pašā centrā. Vallai būs jāizdara izvēle, kas uz visiem laikiem mainīs viņas likteni. Meitenei jāpieņem senais spēks, kas plūst viņas asinīs, vai arī jāpaliek bibliotekāra māceklei līdz pat savu dienu beigām, aizmirstot savu patieso likteni. Viens lēmums mainīs visas pasaules likteni.

https://www.livelib.ru/book/1003403974-probuzhdenie-vozduha-elis-kova

Uguns krišana.

Ragana? Kareive? Vai leģenda? Valla dodas karā kā vienkāršs karavīrs. Imperators uzskata, ka meitene ar unikālām burvju spējām viņiem nesīs uzvaru. Senāta amatpersonas cer, ka viņa nomirs. Bet vienīgais, ko Valla var darīt, ir mēģināt izdzīvot. Tomēr karš jebkuru mainīs. Kamēr Valla mācās kontrolēt savu varu, jauni satricinājumi draud izjaukt viņas gribu. Mīļākā nodevība, draugu nāve un atbalsta trūkums mudina meiteni uz izmisīgu rīcību. Vai Valla saglabās savu cilvēcību? Vai arī gaisa jaunkundzei ir lemts kļūt par nāvīgu draudu visai impērijai?

https://www.livelib.ru/book/1003491577-padenie-ognya-elis-kova

Zemes asins.

Meitene-karavīrs, ko pamodināja gaiss, izkalta ugunī. Asinīs mazgāts ierocis Valla atradās kara epicentrā. Rūdīta sīvās cīņās, meitene kļuva par perfektu ieroci imperatora rokās. Tomēr likmes pieaug: tagad Vallai jācīnās ne tikai par savu brīvību, bet arī par savu dzīvību. Vai pēdējā vēja gājēja spēs izdzīvot, neskatoties uz mīļotā nodevību, vai viņai lemts mirt no kroņprinča rokām?

https://www.livelib.ru/book/1003624345-krov-zemli-elis-kova

Ūdens dusmas.

Kādreiz viņa bija ragana un varone. Tagad tikai narionete. Valla kļuva brīva. Uzvarējusi karā, imperators piešķīra meitenei brīvību, bet padarīja viņu par atstumto: tagad viņa ir spiesta slēpties pat no saviem draugiem. Tomēr nevienam nav aizdomas, ka pēdējās vēja staigātājas rokās ir visspēcīgākais kristāla ierocis, kas spēj iznīcināt pat dvēseli

https://www.livelib.ru/book/1003917304-gnev-vody-elis-kova

Kristāla kronis.

Varas cienīgs ir tikai patiess valdnieks. Valla zaudēja spēku, un jaunais Solaris impērijas valdnieks zaudēja troni. Kļūstot par lellēm ārprātīgā, trakā spēlē, jaunajai Vējgājējai un viņas mīļotajam ir jāmodina senais spēks, kas ir pilns ar burvju kristāliem. Tikai šī senā burvestība spēj noteikt gaidāmās cīņas par pasaules nākotni iznākumu, un to kontrolēt var tikai Valla. Tomēr bez burvības meitene nespēj uzvarēt, un tāpēc Vallai ir tikai viena lieta: upurēt sevi savas tautas laimes dēļ.

www.livelib.ru/book/1003983652-kristalnaya-korona-elis-kova

Biogrāfija.

Elisei Kovai vienmēr ir bijusi dziļa mīlestība pret fantastiskām pasaulēm. Kaut kā viņai izdevās pietiekami ilgi koncentrēties reālajai pasaulei, lai iegūtu uzņēmējdarbības maģistra grādu, pirms atkal ielīst zem iecienītākās rakstīšanas segas, lai konceptualizētu savu nākamo maģisko sistēmu. Pašlaik viņa dzīvo Senktpītersbergā, Floridā, un, kad viņa neraksta, viņu var atrast spēlējot video spēles, skatoties anime vai sarunājoties ar lasītājiem sociālajos tīklos. Viņa ir ASV šodien pārdotākās “Air Awakens” sērijas, kā arī gaidāmās “Loom Saga” autore (Keymaster, 2017).

Bibliogrāfija.

Air Awakens / Stihiju radītā:

1. Air Awakens (2015) / Пробуждение воздуха (2019)

2. Fire Falling (2015) / Падение огня (2019)

2.5. Tales from the Front (2016)

3. Earth's End (2016) / Кровь земли (2020)

4. Water's Wrath (2016) / Гнев воды (2020)

5. Crystal Crowned (2016) / Кристальная корона (2020)

Golden Guard — cikla "Gaisa atmošanās" prikvels:

1. The Crown's Dog (2016)

2. The Prince's Rogue (2017)

3. The Farmer's War (2017)

Air Awakens: Vortex Chronicles — cikla "Gaisa atmošanās" spinofs:

1. Vortex Visions (2019)

2. Chosen Champion (2019)

3. Failed Future (2019)

4. Sovereign Sacrifice (2019)

5. Crystal Caged (2020)

Loom Saga:

1. The Alchemists of Loom (2017)

2. The Dragons of Nova (2017)

3. The Rebels of Gold (2017)


www.livelib.ru/author/650063-elis-kova

Recenzija.

Air Awakens ir fantāzijas sērija, kuras autore ir Elīza Kova. Stāsts seko karalienes pils bibliotēkas māceklei Vhalla Yarl, kura tika mācīta baidīties no tornī dzīvojošajiem noslēpumainajiem burvjiem. Kad Solaris impērija karo, bibliotēkas kalpi saņem steidzamu ziņojumu par to, ka princim ir nodarīts kaitējums. Vhalla, domādama, ka tas ir sirsnīgais princis Bladairs, kuram viņa steidzas palīgā, taču maz zināja, ka tas ir viņa burvju brālis Aldriks. Dusmīgās steigas laikā sūtīt rakstisku palīdzību Vhalla pamodina spēku dziļi sevī (kaut ko es plašāk nestāstīšu, jo nevienam nepatīk spoileri).

‘Awakens’ pasaulē valda četras maģiskas līdzības: Groundbreaker, Waterrunner, Firebearer un Windwalker, Ir gan maģi, gan citi, kas cīnās par Solaris impēriju.

Pirmā lieta, kas man jāsaka šajā sērijā, ir tas, cik satriecoši ir priekšējie vāki, un es zinu, ka viņi saka, ka nevajadzētu vērtēt grāmatu pēc tās vāka, bet es to izdarīju un vai tas atmaksājās. Es ienīstu to atzīt, bet es esmu tāda veida cilvēks, kurš tiek piesaistīts grāmatai, pamatojoties uz tās vāku, bet es domāju, ka daudzi cilvēki piekristu, ka vāki ir absolūti satriecoši, un noteikti tos ievilka sērijā.

Pirms ‘Awakens’ atklāšanas es vēl nebiju dzirdējis par Elizu Kovu, taču viņa ļoti ātri kļuva par manu iecienītāko. Šī sērija mani piesaistīja pirmajai grāmatai, tas nav tik bieži, ka es izlasīšu visu sēriju vienā piegājienā, bet es vienkārši nevarēju apstāties, es atklāju, ka vēlos uzzināt vairāk un vairāk par varoņiem un to, kur bija stāsts, kas gatavojas iet tālāk.

Vhallai visās piecās grāmatās ir liels attīstības loks, sākot no klusas gandrīz nelaimē nonākušas meitenītes līdz sīvai karavīrei, kas mācās slīpēt savu atmodas spēku. Lai arī dažreiz viņa izdara dažas apšaubāmas izvēles, tieši šīs kļūdas noved pie līkločiem, kas padara šo sēriju par jautru un vilinošu lasījumu.

https://youngcreativepress.com/2019/08/18/review-air-awakens-by-elise-kova/