Eli Andersons. Oskars Pills

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Oskars Pills. 1. grāmata. Slepenie sargi

Oscar Pill La Revelation Des Medicus

Ilgi gaidītā vasara nepavisam nebija tā, ko gaidīja Oskars Pilss. Dzimtā māja, draugi, māte un māsa palika aiz Komedis-Serkla noslēpumainās muižas durvīm. Starp šīs neparastās mājas noslēpumiem un mīklām viņš uzzinās, kas izmainīs viņa dzīvi, un atradīs atbildi uz savu vissvarīgāko jautājumu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/441468/

Oskars Pills. 2. grāmata. Divas karalistes

Oscar Pill. Les Deux Royaumes

Dienas pēc dienām rit, un Komedis-Serkla muižas durvis joprojām ir aizvērtas Oskaram Pillsam. Vai viņš nebūtu nosapņojis visu, kas notika aiz šīs noslēpumainās mājas durvīm tikai pirms dažiem mēnešiem?

Vēl priecīgāka pēc šķiršanās būs tikšanās ar mentoriem un veciem draugiem! Oskaru gaida noslēpumainā un skaistā Otrās pasaules valstība. Ceļojumā dosies vesela grupa medikusuu, kuru vidū būs ne tikai Oskara draugi, bet arī viņa lielākais ienaidnieks...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/461947/

Visa sērija.

Slepenie sargi / La révélation des Médicus (2009)

Divas karalistes / Les Deux Royaumes (2010)

Le secret des Eternels (2010) 

L'allié des ténèbres (2011) 

Cérébra L'ultime voyage (2012) 

https://fantlab.ru/work548412

Autors.

Valsts: Francija, dzimis: 1967. gada 12. jūlijā.

Īstajā vārdā: Thierry Serfaty

Reiz dzīvoja jauns interns, kurš praksi pavadīja bērnu onkoloģijas nodaļā. Reiz viņš lūdza bērnus uzzīmēt, kā viņi redz savu slimību. Pēc tam viņa lolotākais sapnis bija vēlme palīdzēt viņiem tikt galā ar bailēm no viņu slimības. Tātad piedzima Oskars Pills (Pill = tulkojumā tablete).

Franču detektīvu un trilleru autors, kurš fantāzijas žanrā raksta ar pseidonīmu Eli Andersons, dzimis Strasbūrā Reinas upes krastā. Pēc vairākiem medicīnas skolas gadiem topošais rakstnieks nolēma sevi veltīt organizācijai Ārsti pasaulē (Médecins du Monde). 1998. gada vasarā viņš apmetās Marseļā un, pirms sāka strādāt slimnīcā, apmēram divus mēnešus dzīvoja laukos, - tad autors uzrakstīja savu pirmo trilleri. 1999. gada janvārī manuskripts „Le Sang Des Sirenes” tika nosūtīts vairākiem izdevējiem, un gadu vēlāk romāns parādījās Francijas grāmatnīcu plauktos: darbu negaidīti sirsnīgi uztvēra kritiķi un tas saņēma Polar balvu, kas ļoti iedvesmoja autoru. Lai uzrakstītu otro romānu “Le Cinquième Patient”, kas tika izdots 2001. gadā, autors nolēma atkal aiziet no lielpilsētas trakuma, kas ļāva viņam atkārtot debijas darba panākumus. 2005. gadā autore piedalījās Francijas medicīnas televīzijas sēriāla „Le cocon - Débuts à l'hôpital” izveidē, bet 2011. gadā tika publicēts romāns „Demain est une autre vie”, kura galvenais varonis ir ķirurgs.

Gandrīz desmit gadus pēc debijas rakstnieks publicēja savu pirmo fantāzijas romānu, taču ar pseidonīmu. Nosaukums "Eli Andersons" tika pieņemts, lai nejauktu lasītāju: tā, redzot pazīstamo vārdu uz vāka, viņš gaida, ka zem tā redzēs vēl vienu trilleri. Un otrādi - lai bērns, paņemot trilleri rokās, nesajuktu, neatrodot lapās nākamos Oskara Pilla piedzīvojumus. Šobrīd sērija sastāv no pieciem sējumiem un tiek tulkota vairākās valodās. Krievu valodā pirmais cikla romāns parādījās 2014. gada jūnijā. Tiesības uz filmas adaptāciju nopirka amerikāņu kompānija Warner Bros. - Pirmo filmu plānots izlaist 2016. gadā. [Par filmu raksts te: https://collider.com/the-adventures-of-oscar-pill-movie/ ]

Pašlaik autors ir pilnībā apņēmies tikai rakstīt.

https://fantlab.ru/autor42533

Lapa.

https://www.versilio.com/elianderson