Eldars Safins. Rudie kara suņi

Nedaudz par divām autora grāmatām un pavisam nedaudz par autoru pašu.

Tas nebija vienkāršs iebrukums no stepēm. Tā bija Orda – milzīga klejotāju armija, kurā kopā ar nomadu tautām cīnās orku ciltis, goblini, troļļi un, kas zina, vēl kādi ļaunie gari. Cilvēku impērija ir lemta bojāejai, tās pilsētas kļūs par drupām, un tas, kurš bija imperatora princis, kļūs par ordas komandieru izsūtāmo zēnu. Viņu sauc Deiruts, un viņš ir viens no Lielā Khana sarkanajiem suņiem. Un, kamēr viņš nokauj savus ienaidniekus par godu ordām, slepenie spēki plāno savus plānus viņam un viņa nākotnei.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/379470/

Asiņainie valdnieku sapņi

Haosa armija senatnē mēģināja sagūstīt šo pasauli, taču vietējais dievs Dagerraja kungs spēja uzbrukumu atvairīt. Tagad Kunga tempļi ir iznīcināti, viņa ticība ir aizmirsta, impērijas pilsētās ir orku nometnes un stepju zirgi ganās. Tuvojas pēdējā cīņa, kas izšķirs šīs pasaules likteni. Jauna cilvēku karaliene, kas kļuva par ordas valdnieku, kropls karavīrs, ko izraidīja viņas brāļi Sarkanie suņi, ciema ragana un bijušais arēnas organizators, vientuļnieks mags unSārtā Zvaigzne — šajā spēlē ir pārāk daudz spēlētāju, lai fināls būtu iespējams. bez asinīm.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1000662922-krovavye-sny-vladyk-eldar-safin

Šķindā laika sīknauda

Pasauļu radītāja talants pilnībā atklājās Eldarā Safinā. Grāmatā zem viena vāka ir ļoti dažādi visumi: gan cilvēces tālā nākotne, gan mūsu valsts ļoti tuva nākotne, gan drūmā gotiskā fantāzija, gan optimistiskās pasaku pasaules, gan alternatīvā Krievija dažādās izpausmēs un daudz kas cits. Šķiet, ka autors saviem varoņiem piedāvā dažus neparastus nosacījumus – un ar ziņkāri skatās, kā viņi tiek galā.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1000601730-zvonkaya-meloch-vremeni-eldar-safin

Autors.

Eldars Faritovičs Safins ir krievu fantastikas rakstnieks, uzņēmuma SRT projektu vadītājs, kurš pazīstams ar novatorisku sistēmu izstrādi runas sintēzes un atpazīšanas tehnoloģiju, audio un video informācijas analīzes, sejas atpazīšanas, balss un multimodālās biometrijas jomā. Apvieno darbu augsto tehnoloģiju nozarē ar fantastikas mīlestību. Dzimis 1977. gada 24. jūlijā Kovrovas pilsētā, Vladimiras apgabalā. Kopš divu gadu vecuma viņš dzīvoja Kazahstānā, Rudnijas pilsētā, kur mācījās ģimnāzijas vēstures un literatūras klasē, bet pēc tam Rudnijas rūpniecības institūta ekonomikas nodaļā. Viņš bija viens no Rudnijas rokkluba "Hole" dibinātājiem, piedalījās Rudnija un Kustanaja dzejnieku dzejas lasījumos, bija vairākas publikācijas Kustanajas dzejas kluba "Berega" žurnālā samizdat, ko izdeva Jevgeņijs Demidovičs. Gadsimtu mijā pārcēlās uz Pēterburgu, kur arī publicēja noveles un dzejoļus žurnālos samizdat. 2006.-2008. gadā viņš rakstīja dziesmu tekstus rokgrupai „Kaer Morhen”. Dažādos laikos viņš strādāja par apmetēju-krāsotāju (no asistenta kļuva par meistaru), dizaineru, scenāristu, ģenerāldirektoru, industriālo alpīnistu, tekstu autoru, rakstīja izrādes milzīgām gaismas un mūzikas strūklakām un nodarbojās ar tīklu stiepšanu un uzstādīšanu. videonovērošanas kameras. Viņš veidoja sastatnes cīņai dubļos un karātavās, rakstīja scenārijus praktiskiem jokiem. Atkārtots tīkla konkursu uzvarētājs un uzvarētājs - "Kolfan", "Siltāks", "Mini-Prose" un citi. Dažādos laikos un par dažādiem stāstiem viņš saņēma glaimojošas atsauksmes no daudziem pazīstamiem autoriem - Leonīda Kaganova, Antona Pervušina un citiem. Piedalījies Andreja Lazarčuka un Marinas un Sergeja Djačenko meistarklasēs. 2011. gada sākumā ir aptuveni divdesmit publikācijas papīra izdevumos - krājumos un žurnālos - solo un līdzautoru stāsti. Viņš rakstīja sadarbībā ar Larisu Bortņikovu, Tatjanu Kigimu, Marinu Drobkovu, Natāliju Fedinu un citiem ievērojamiem "sestā viļņa" pārstāvjiem. Ir literārā aģente - Natālija Vitko. Mūsdienās Eldars Safins dzīvo Sanktpēterburgā, ir precējies, viņam ir dēls un viņam patīk ceļot pa pasauli – cik vien spēj.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/370584-eldar-safin