Eduards Poļakovs. Kvaziepsilons

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā - sagatavotāja piezīme)

Eduards Poļakovs ir krievu rakstnieks, kurš strādā dažādos kaujas fantastikas un fantāzijas virzienos. Autora dzīvi kājām gaisā apgrieza nelaimes gadījums 2012. gadā, pēc kura viņš tika ieslodzīts ratiņkrēslā. Un tieši tad Edvards sāka aktīvi rakstīt zinātniskās fantastikas romānus. Papildus rakstniecībai Eduards ir viens no autora literāri radošās apvienības “Prod” (saīsināti A.L.K.O. Prod) dibinātājiem, kurā ietilpst daudzi populāri tīkla autori.

Viens no pirmajiem rakstnieka romānu cikliem bija “Quasi Epsilon” sērija. Sērijas grāmatas ir rakstītas klasiskā literatūras žanra apkārtnē, un tajās apvienoti daudzi žanriski fantastiski virzieni – no fantāzijas līdz kiberpankam un kosmosa fantastikai. Lasītājiem seriāls patika, un autors izpelnījās auditorijas cieņu un mīlestību.

Otrs populārais Eduarda Poļakova literārais projekts bija grāmatu sērija “Cyber”. Ir arī LPG un kiberpanka sajaukums. Pirmo sērijas grāmatu uz papīra izdeva izdevniecība "Ļeņingrad", kur autors tika publicēts ar pseidonīmu Dmitrijs Skalds.

Rakstnieks arī izmēģināja sevi līdzautoru projektos. Kopā ar Varvaru Serebro tika uzrakstīta diloģija "Nāves ūdens saimniece". Šī ir klasiska romantiska fantāzija, kuras pamatā ir "iekļūšana" zobena un maģijas pasaulē.

Tagad autors strādā pie jauna romānu cikla ar nosaukumu "Pāru savienojums". Pēc žanra šī ir urbāna un humoristiska fantāzija ar lit-rpg elementiem. Rakstnieka auglība un autora oriģinālās pasaules kļuva par iemeslu Eduarda Poļakova pastāvīgajam lasītāju skaita pieaugumam.

Kvaziepsilons.

Gads ir 2036. Galvenais varonis tiek pasludināts par nāvējošā ceļu satiksmes negadījuma vaininieku, un viņam pieci gadi būs jāpavada virtuālajā cietumā, kas ir spēle "Quasi Epsilon". Viņam šī nav tikai spēle - sāpes, draudzība, mīlestība, nodevība tajā ir diezgan reālas. Un tikai no varoņa atkarīgs, cik ātri viņš ieraudzīs īsto, nevis digitālo sauli.

https://www.litres.ru/polyakov-eduard-pavlovich/kvazi-epsilon-zakluchennyy/

Bibliogrāfija

Квази ЭпсилонHYPERLINK "/polyakov-eduard-pavlovich/kvazi-epsilon-praroditel-66563734/"HYPERLINK "/polyakov-eduard-pavlovich/kvazi-epsilon-praroditel/"

Квази Эпсилон. Прародитель /polyakov-eduard-pavlovich/kvazi-epsilon-pirat-59980241/

Квази Эпсилон. Пират /polyakov-eduard-pavlovich/kvazi-epsilon-druid-64911166/

Квази Эпсилон. Друид /polyakov-eduard-pavlovich/kvazi-epsilon-zakluchennyy/

Citi darbi.

Līdzautore Varvara Serebro.

 

Jeļenas Baukinas radošais pseidonīms. Es rakstu kopš bērnības. Es vienmēr esmu bijusi liela sapņotāja un fantazētāja. Dažreiz rakstīju dzeju. Bet es tagad nerakstu. Es mīlu prozu, kā arī lasīt un rakstīt. Es mīlu dzīvi, dabu, kā arī mākslu. Mana profesija ir cieši saistīta ar mākslu, un tā ir papildus iedvesmas vieta. Priecāšos par visiem savas sadaļas viesiem. Ienāc un uzraksti savu viedokli. No malas vienmēr ir labāk redzēt, kas ir labs un kas slikts. Paldies jau iepriekš.

https://www.litmir.me/a/?id=283942

Хозяйка мертвой воды. Флакон 1. От ран душевных и телесных

Хозяйка мертвой воды. Флакон 2. Пар, моторное масло и магияHYPERLINK "/polyakov-eduard-pavlovich/devochka-i-princ-66608416/"

Девочка и принц

https://www.litres.ru/polyakov-eduard-pavlovich/

Lapa.

https://author.today/u/polyakov