E. Latimera. Braionijas Grejas dīvainie portreti

Par autori

Dzimusi: 1987 g., Kanādā.

E. LATIMERA ir guvusi panākumus tiešsaistes rakstīšanas platformā Wattpad, veidojot fanu bāzi ar gandrīz 90 000 abonentu un vairāk nekā 20 miljoniem lasītu grāmatu. Viņas debijas romāns "Braionijas Grejas dīvainie portreti" tika iekļauts OLA Sarkanās kļavas balvas un Manitobas jauno lasītāju izvēles balvas sarakstā. Bijusī bērnu grāmatu pārdevēja viņa koncentrējās uz rakstīšanu. Viņa dzīvo Britu Kolumbijā (Kanāda) ar ģimeni.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1201384-e-latimer

Braionijas Grejas dīvainie portreti

Dvēseli stindzinošs trilleris, kas risinās Viktorijas laika Anglijā. Tante un onkulis Brioniju Greju tur bēniņos jau sešus gadus, aizliedzot viņai sazināties ar citiem bērniem un pieprasot, lai viņa glezno portretus pēc pasūtījuma. Tomēr Brionija uzskata, ka noslēpumainais patrons, kurš sūta viņai vēstules un gleznas, ir neviens cits kā viņas tēvs, tāpēc viņa plāno aizbēgt un viņu atrast. Bet, kad Brionijas gleznotie portreti sāk atdzīvoties, visi viņas plāni iet bojā.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003941223-tainstvennye-portrety-brajoni-grej-e-latimer

Pelnu raganas un drupas

Septiņpadsmit gadus vecā Deina Volša cīnās, lai tiktu galā ar savu somatisko OCD; sekas tam, ka viņas konservatīvajā Īrijas pilsētā tika atzīta par biseksuāli; un viņas ilgi prombūtnē esošās mātes atgriešanās, kura knapi šķiet vecāka. Bet viss, kas viņai patiešām ir svarīgs, ir augšupeja un beidzot kļūt par pilnu raganu kovenā, kas ir sarežģīti, kad pilsētā ierodas vēl viens kovens, par kuru tiek baumots, ka viņam ir neglīta vēsture ar melno maģiju un priekšnojautas par nāvi. Deina nekavējoties nonāk nesaskaņās ar valdzinoši nomākto Meineru Kingu, viņu kopīgā līdera mazmeitu. Un tad vietējā svētvietā uzrodas noslepkavota ragana, kā arī Mančestras miesnieka asins simbols — bēdīgi slavenais sērijveida slepkava, kura pēdas jau sen ir palikušas aukstas. Slepkavas motīvi ir sapīti sarežģītā raganu un dievu tīklā, un Deina un Meineri drīz vien nonāk visa tā centrā. Ja viņas neapturēs Miesnieku, viens no viņām būs nākamais upuros. Ar asu prozu un smeldzīgi reāliem varoņiem E. Latimera veido plašu, valdzinošu stāstu par tumšo maģiju un brutālo mitoloģiju uz mūsdienu Īrijas fona, kuru nav iespējams aizmirst.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1004569309-witches-of-ash-and-ruin-e-latimer

Mājaslapa.

E. Latimera ir fantāzijas rakstniece no Viktorijas, BC. Viņas vidējā vecuma jauniešiem domāto romānu "Braionijas Grejas dīvainie un nāvējošie portreti" izdeva apgāds Tundra Books, un 2018. gadā tika nominēts Sarkanās kļavas daiļliteratūras balvai.

Viņas debijas romāns YA “Pelnu un drupu raganas” tika izdots 2020. gada sākumā.

Savā brīvajā laikā viņa raksta grāmatas, veido muļķīgus vlogus ar Word Nerds par rakstīšanu un pārmērīgi lasa.

http://www.elatimer.com/

Viņas trešā grāmata “Bēgšana uz raganu pilsētu” iznākusi Tundra Books 2021. gada augustā.

https://www.goodreads.com/author/show/3422739.E_Latimer

Vairāk par viņu.

https://bookstr.com/article/e-latimer-author-to-read-after-graduating-hogwarts/