Džulija Kagava. Dzelzs karalis

Ieskats autores daiļradē.

Mani sauc Megana Čeiza.

Pēc nepilnas dienas man apritēs sešpadsmit. Brīnišķīgs vecums! Viņā ir kaut kas maģisks. Par viņu ir uzrakstīti neskaitāmi stāsti, dziesmas un dzejoļi: meitene atrod patiesu mīlestību, zvaigznes izgaismo viņas ceļu, un izskatīgais princis aizved viņu līdz pasaules galam.

Bet tas nav mans stāsts.

Kopš viņas tēva pazušanas Meganas dzīvē ir notikušas problēmas. Bet pēc jaunākā brāļa pazušanas Megana uzzina patiesību: viņa ir feju karaļa meita un bandinieks nāvējošā spēlē. Tagad meitenei jāizlemj, cik tālu viņa ir gatava iet, lai glābtu savu brāli un apturētu gadsimtiem ilgo ļaunumu, pret kuru neviens neuzdrošinās cīnīties. Iespējams, tālajā Pasaku zemē viņa satiks princi, kurš labprātāk redzētu viņu mirušu, nekā atvērtu viņai savu ledaino sirdi. Tiesa, kas vēl sagaida Meganu otrā pasaules malā, neviens nevar paredzēt.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/808337/

Dzelzs meita

Mani sauc Megana Čeiza.

Tagad esmu Ziemas fejas pils viešņa. Cik ilgi? Es pat nevaru iedomāties. Šeit laiks rit savādāk. Ko darīt, ja ir pagājuši simtiem gadu, kad man beidzot izdodas aizbēgt? Var izrādīties, ka mana ģimene un draugi jau sen ir miruši.

Un tomēr man ir jātiek prom no šejienes.

Meganai izdevās sakaut Dzelzs karali, un tagad viņa atrodas Ziemas feju pilī kopā ar karalieni Mabu. Meitene ar fejas un cilvēka sirds spēku jūt, ka viņa šeit nemaz nepieder. Ešs, kuru viņa mīl, no viņas vispār izvairās.

Turklāt sākas karš starp vasaras un ziemas fejām. Un Megana ir zaudējusi savu maģisko dāvanu. Viņa atkal ir visparastākā meitene, kas ir iestrēgusi Pasaku zemē, un viņai ir vajadzīga palīdzība vairāk nekā jebkad agrāk.

Šis cikls ir paredzēts visiem pasaku pasaules un Holijas Blekas bestselleru cienītājiem, kuru sērija "Air People" kļuvusi par kulta klasiku. Mīlīgu, vilinošu radījumu un mīlestības, kas robežojas ar naidu, faniem patiks. Mākslas darbs ir lielisks - satriecoši vāki un asiņošana!

Džūlija Kagava ir rakstniece, kuras romāni ir pārsteidzoši kinematogrāfiski un dinamiski. Sēriju "Pūķu karš" mūsu lasītāji sagaidīja ar blīkšķi - dinamika, aizliegta mīlestība, sens naids un pārsteidzoši varoņi neatstāj vienaldzīgus.

Šis cikls ir unikāls. Tajā vienu no galvenajām lomām spēlē dzelzs fejas - jaunas radības, kuras autore izdomājusi. Tagad Megana ir pilnībā pakļauta Ļaunā galma karalienes Mabas žēlastībai, un fejas izturas pret mirstīgajiem kā pret rotaļlietām. Un arī viņas mīļotais Ešs viņu pameta. Tagad meitenei būs jāpaļaujas tikai uz sevi, nepakļauties viltībām un neviena vārdā neko neuzņemties ...

Šajā daļā ir vēl lielāka darbība: kopā ar Meganu jūs izkļūsit no Pasaku zemes reālajā pasaulē, lai satiktu tos, kuri jau sen ir aizmirsuši par meitenes esamību un piesaistīs bijušo ienaidnieku atbalstu! Tā notiek, kad jūsu cilvēka sirds alkst samierināt divas karojošās puses un atgūt zaudēto mīlestību.

"Romantika sasniedz kulmināciju, dinamika paliek augstā līmenī, sižeta krāsas sabiezē, varoņi vienkārši iemīlas sevī. Šī ir tikai neliela daļa no iemesliem, kādēļ es šai grāmatai piešķiru 5 zvaigznes." - Goodreads.com

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/817374/

Dzelzs karaliene

Mani sauc Megana Čeiza.

Man pēc dienas būs septiņpadsmit. Pasaku zemē es uzzināju daudz jauna. Kāda mīlestība ir jāizcīna līdz galam, bet agri vai vēlu tā būs jāupurē. Ka jūs esat viens pret visu pasauli un nav vienkāršu risinājumu. Kas ir nepieciešams, lai atšķirtu, kad iet uz priekšu un kad atkāpties.

ES DOMĀJU, ka TAS IR BEIGAS. BET GALĪGĀ CĪNA VĒL IR PRIEKŠĀ ...

Meganai bija jāatgriežas mirstīgajā pasaulē un jādara viss mīļoto dēļ. Taču ir pāragri atslābināties: jaunais Dzelzs karalis pulcē armiju, lai iebilstu pret vasaras un ziemas tiesām un iznīcinātu Nekurieni. Vienreiz par visām reizēm ir jāaizmirst mūžsenā sāncensība – jaunam ienaidniekam ir nepieciešama spēku apvienošana. Meganai būs jāatceras, kas viņa ir un kura asinis plūst viņas dzīslās. Kas zina, varbūt tā meitene atradīs savu jauno likteni! Ja vien viņš neiet bojā šajā izmisīgajā karā ...

Trešā daļa vienā no labākajiem pasaku cikliem! Par ļaunām, mānīgām būtnēm un meiteni, kas spiesta spēlēt pēc viņu noteikumiem. Pēc trimdas Megana atkal atgriežas Pasaku zemē, lai izpildītu darījuma nosacījumus un iznīcinātu Dzelzs viltus karali. Vasaras un ziemas galmiem būs jāaizmirst par atšķirībām, visai Nekurienei draud izzušana!

Kagava ir izstrādājusi pasauli līdz mazākajai detaļai: Nekuriene ir sadalīta trīs valstībās. Arkādija - vasaras galms, Tirna -Noga - ziemas galms un Dzelzs valstība. Pēdējā valda dzelzs feja - tehnoloģiskā progresa šausmas, kuras iznīcināt ir nereāli.

Neaizmirstiet: kari starp fejām, kā arī gadalaiku sceptera apmaiņa ietekmē laika apstākļus un visas cilvēces emocionālo klimatu. Un kādu spēcīgu un viltīgu mīlestību jūs atradīsit Pasaku zemē! Megana nespēja noticēt, ka viņas mīļotais Ešs pret viņu izturējies tik nežēlīgi. Bet tagad viņš ir savādāks: tiešs, maigs un pieklājīgs. Cik ilgi?

“Es varu izlasīt šo grāmatu tūkstoš reižu un nekad nenogurstu. Šī ir viena no manām mīļākajām grāmatām visā sērijā. Maģisks stāsts, kas piepildīts ar neparedzamību, apņēmību, likteni, mīlestību un zaudējumiem. - Amazon.com

Risks, spēcīga darbība, slepenas spēles, mīlestība, kaislība, nežēlība, atbildība par saviem lēmumiem, atriebība, asinis, pašatdeve - šajā seriālā viss, kas veido episkās fantāzijas pamatu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/826384/

Dzelzs bruņinieks.

MANS VĀRDS IR EŠS. Mans īstais vārds ir Echelin'darkmir Tallinn. Es esmu pēdējais izdzīvojušais Mabas, Nelabā galma karalienes dēls. Un tagad es viņai esmu miris. TAGAD MANA SIRDS PIEDER CITAI KARALIENEI. Pasaku princis Ešs vienmēr ir uzskatījis mīlestību par vājumu un kaprīzi. Viņš apspieda savas jūtas, tiklīdz tās piedzima pasaulē. Tikai Megana, mirstīga meitene ar fejas spēku, Vasaras galma karaļa meita, spēja sasniegt prinča ledaino sirdi, uz visiem laikiem saistot viņu ar zvērestu. Ešs solīja viņai sekot līdz galam. Bet Megana tagad ir Dzelzs feiri karaliene, un princim Ešam šajā valstībā nav vietas. Lai šeit izdzīvotu un atrastu laimi, Ešam ir jāpamet Pasaku zeme un jākļūst mirstīgam. Bet vai viņa dzīve nepārvērsīsies par dzīvu elli? Galu galā reizēm ar izmisīgu drosmi nepietiek, lai izdarītu pēdējo upuri ...

Bet vai cena nebūs pārmērīga? Lai atrastu dvēseli, Ešam būs jāuzņemas milzīgs risks, zinot īstu elli. Galu galā dažreiz ar izmisīgu drosmi nepietiek, lai nestu pēdējo upuri ... Pēdējā daļa vienam no labākajiem cikliem par fejām! Šis stāsts tiek izstāstīts no Eša – neticami pievilcīgās tumšās fejas – skatījuma, kas saistīta ar Meganas zvērestu un beznosacījumu mīlestību. Vai viņš nesīs milzīgus upurus, lai iegūtu cilvēka dvēseli un atgrieztos Dzelzs valstībā pie mīļotās? Kādus noslēpumus glabā ceļš uz cilvēka dvēseli? Vai ir tik viegli būt cilvēkam un piedzīvot visu cilvēka emociju gammu, būt atbildīgam par savu rīcību? Ešam būs jāsaskaras ar visgrūtākajiem izaicinājumiem, kas viņu varētu piemeklēt. Bet patiesa mīlestība pret tikko kalto Dzelzs karalieni ir tā vērta, vai ne? Jūs redzēsiet Ešu pavisam savādāk. Viņš vairs nav tik neaizsargāts, neveselīgs. Viņš ir tāds pats kā mēs pārējie. Ar nožēlu, vilšanos sevī. Viņš neko neuztver par pašsaprotamu, vienmēr šaubās: vai tā vai cita izvēle viņam būs piemērota? Satriecoši godīga un reālistiska iegremdēšanās viņa personībā, raksturā, piepildīta ar pārsteigumiem un atklāsmēm. “Esmu patiesi pateicīga Džūlijai par sērijas turpināšanu un vēl viena pārsteidzoša piedzīvojuma radīšanu. Ešs vienmēr ir bijis mans mīļākais varonis, es viņā iemīlējos jau no paša sākuma, un tagad, pēc lasīšanas, vēl vairāk. ” - Amazon.com Risks, spēcīga darbība, slēptās spēles, mīlestība, kaislība, nežēlība, atbildība par saviem lēmumiem, atriebība, asinis, pašaizliedzība - šajā sērijā ir viss, kas veido episkās fantāzijas pamatu.

https://eksmo.ru/book/zheleznyy-rytsar-4-ITD1164633/