Džūlija Berija. Prikvilovas skolas noslēpums

Par autori. Julie Berry

Dzimusi Ņudžersijā, ASV.

Bibliogrāfija.

The Scandalous Sisterhood of Prickwillow Place (2014) / Prikvilovas skolas noslēpums

The Passion of Dolssa (2016)

All the Truth That's In Me (2016) / Visa patiesība manī

Lovely War (2019) / Maigais karš

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/432777-dzhuliya-berri

Prikvilovas skolas noslēpums

Slēgtā meiteņu skolā bija noticis noziegums! Brīnišķīgā maija svētdienas pēcpusdienā direktore un viņas brālis nokrita beigti. Septiņi skolēni saprot, ka Plaketes kundze un Godinga kungs tika saindēti, bet kurš to izdarīja? Un, ja kaimiņi par to uzzinās, tad skola, iespējams, tiks slēgta, un meitenes tiks nosūtītas mājās. Tikmēr apmeklētāji skolā pa vienam ierodas ļoti neatbilstoši (piemēram, admirālis, kurš ir iemīlējies direktorē!). Tāpēc meitenes nolēma izlikties, ka nekas nav noticis, un slēpt noziegumu. Turklāt izrādījās, ka direktores finanšu lietas ir ļoti sliktas. Tātad, kādi līdzekļi tika izmantoti skolas atbalstam? Un kas galu galā ir slepkava? Katra no skolniecēm ir talantīga savā veidā, apvienojot spēkus, viņas sāk izmeklēšanu.

https://eksmo.ru/book/skandalnoe-sestrinstvo-svyatoy-eteldredy-u-n--ITD1109416/

Par autori vairāk.

Džūlija Berija (dzimusi 1974. gadā) ir bērnu un jauniešu grāmatu autore un vairāku nacionālo grāmatu balvu laureāte.

Džūlija Gardnere Berija uzauga fermā Medinas laukos Ņujorkā kā jaunākā no septiņiem bērniem mormoņu ģimenē. Viņa saņēma B.S. komunikācijā Rensselaera Politehniskā institūtā (RPI) Trojā, Ņujorkā 1995. gadā un vēlāk nopelnījis M.F.A. no Vermontas Tēlotājas mākslas koledžas 2008. gadā. Berija ar savu vīru iepazinās RPI. Viņiem kopā ir četri dēli. Ģimene daudzus gadus dzīvoja Meinardā, Masačūsetsā, uz rietumiem no Bostonas, pirms pārcēlās uz Pasadenu, Kalifornijā. Rakstnieces karjeras pirmajos gados Berija strādāja arī par mārketinga direktori ģimenes uzņēmumā, datu vākšanas programmatūras uzņēmumā. Dzīvojot Meinardā, Berija bija laikraksta “MetroWest Daily News” žurnāliste.

https://en.wikipedia.org/wiki/Julie_Berry_(author)

Mājas lapa.

https://www.julieberrybooks.com/about

Vēlmes un Velingtoni. Wishes and Wellingtons

Meve Merita nepilda stingros noteikumus Londonas internātpamatskolā "Upright Young Ladies". Kā sods, liek viņai šķirot atkritumus, viņa atrod sardīņu skārdeni, kurā atrodas netīkams džins, kas nav nolēmis pakļauties skolniecei kā viņa saimniecei.

Drīz vien bāreņu zēns no blakus esošajām labdarības mājām, noslēpumains, augsts vīrietis ar ingvera ūsām, neapmierināts skolas darbinieks un biznesa magnāts, kas nav ieslodzīts, karsti vajā Mevu un viņas maģisko atklājumu. Lai to pareizi sakārtotu, būs nepieciešama visa viņas ātrā domāšana un asprātība. Meve Merita ir viena iespaidīga varone, kuru jūs tik drīz neaizmirsīsit.

https://www.julieberrybooks.com/wishes-and-wellingtons