Džulija Abe. Eva Evergrina. Pa pusei maģiskā ragana

Ieskats autores biogrāfijā un viņas grāmatas apskats

Eva Evergreen, Semi-Magical Witch

Jaunajai Evai Evergrīnai ir jāpelna topošās raganas tituls, pirms viņai aprit trīspadsmit gadu. Un, ja viņa to nedara, tad viņa var zaudēt savu burvestību uz visiem laikiem. Liekas, ka uztraukumam nav pamata, jo lielākajai daļai jauno raganu un burvju iestājeksāmens ir pavisam vienkāršs - viens mēnesis jādzīvo citā pilsētā, jāpalīdz tās iedzīvotājiem ar savu burvestību, jādara labs un jālido ar slotas kātu.

Šķiet, kādas ir problēmas? Bet Evai ir tikai maģija. Un pat tas dažreiz darbojas diezgan neparedzami, un ragana izrādās, piemēram, rada kāpostu lauks ziedu dārza vietā. Un, ierodoties piejūras pilsētā Auteri, kur jāiziet pārbaudījums, iedzīvotāji ir vīlušies - galu galā viņiem vajag pilnvērtīgu raganu, nevis pusburvju meiteni. Bet, kad Eva atver savu daļēji maģisko remontdarbnīcu, viņa drīz atklāj, ka viņai izdodas novērst ne tikai bojājumus, bet arī cilvēku attiecības. Un viņas patiesā vēlme palīdzēt pilsētai, kuru viņa mīl ar visu dvēseli, atdzīvina tādas maģiskas lietas kā draudzība, mīlestība un savstarpēja palīdzība. Kas šīs pārbaudes stundā padarīs viņas niecīgo maģiju par spēcīgu spēku, kas var novērst briesmīgu vētru.

Džūlija Abe neslēpj, ka šīs grāmatas tapšanas iedvesmas avots bija Eiko Kadono "Kiki piegādes dienests". Šis ir tas pats jaukais un aizkustinošais stāsts, kas apgalvo, ka pat ar pieticīgām spējām jūs varat padarīt šo pasauli labāku. Bet papildus tam tas ir aizraujošs fantāzijas un piedzīvojumu romāns ar savītu sižetu, noslēpumainu ļaundari, intrigām, varoņiem un bagātīgu pasauli, kas piepildīta ar neaizmirstamiem varoņiem un tēliem.

“Lasītāj, šis stāsts ir domāts tev, jo tevī dzīvo maģija. Sapņojiet nekontrolējami un ziniet, ka dažreiz ar maģijas pilienu ir vairāk nekā pietiekami. ”- Džūlija Abe.

Turpinājumu var gaidīt 2021. gada augustā.

https://azbooka.ru/books/eva-evergrin-poluvolshebnaya-vedma

Autores mājaslapa.

Džūlija Abe ir EVA EVERGREEN, SEMI-MAGICAL WITCH vidējā vecuma bērnu fantāzijas sērijas autore. Viņa ir dzīvojusi Silīcija ielejā, daudz mitru vasaru pavadījusi Japānā un šobrīd sauļojas Dienvidkalifornijas saulē ar nekad par daudz grāmatu vai tējas, kur veido stāstus par maģiskiem piedzīvojumiem.

Uzziniet jaunāko informāciju Džūlijas Twitter, Instagram vai Newsletter.

Džūliju pārstāv Sāra Landisa no Sterling Lord Literistic.

Filmas tiesības Apvienotajā talantu aģentūrā pārstāv Mērija Pender-Koplana.

https://www.julieabebooks.com/

Reklāmas klips.

https://vimeo.com/420776321

Par grāmatu.

https://evergreen.lib.in.us/eg/opac/record/22006245

Blogere par šo grāmatu.

https://thequietpond.com/2020/08/05/book-review-eva-evergreen-semi-magical-witch-by-julie-abe-a-charming-witchy-middle-grade-about-the-magic-of-doing-your-best-against-all-odds/

Ilustratora mājaslapa.

https://www.shan-jiang.com/

Par viņu.

https://theartling.com/en/artists/shan-jiang/