Džulians Harisons. Harijs Poters. Ceļojums burvestību pasaulē

Īsi par izstādi Lielbritānijā.

Par godu romāna "Harijs Poters un filozofu akmens" divdesmitgadei Lielbritānijas bibliotēkā apskatāma unikāla izstāde "Harijs Poters: maģijas vēsture". Tajā ir neticami eksponāti: seni manuskripti, burvju nūjiņas un katli, noslēpumaini amuleti, kā arī J.K. Roulingas un Džima Keja oriģinālās ilustrācijas. Krievu valodā jau izdota grāmata "Harijs Poters: Maģijas stāsts" visiem J.K. Roulingas faniem. Jūsu rokās ir īpašs izdevums jaunajiem lasītājiem ar īsām piezīmēm par burvju pasaules pārsteidzošākajiem artefaktiem, kas nav pārslogoti ar īpašiem terminiem un sarežģītiem skaidrojumiem. Katra sadaļa ir papildināta ar jautriem faktiem un jautrām idejām burvju trikiem.

https://www.ozon.ru/product/garri-potter-puteshestvie-v-istoriyu-volshebstva-144804880/

Džulians Harisons. Harijs Poters. Burvestību pasaules vēsture

British Library, J.K. Rowling, Julian Harrison (Introduction), Julia Eccleshare (Contributor), Roger Highfield (Contributor), Anna Pavord (Contributor), Lucy Mangan (Contributor), Tim Peake (Contributor), Owen Davies (Contributor), Richard Coles (Contributor), Steve Backshall (Contributor), Steve Kloves (Contributor)

2017. gadā J.K. Roulinga, „Blūmsberija izdevniecība” un Britu bibliotēka ir apvienojušās, lai atzīmētu „Harija Potera un Filozofu akmens” 20. gadadienu. Unikālā izstāde "Harijs Poters: burvju vēsture" iepazīstina ar veselu pārsteidzošu eksponātu kolekciju, kas tieši saistīti ar Harija Potera grāmatām un gadsimtiem seno maģijas vēsturi: manuskriptus, gleznas, ruļļus, talismanus, kā arī agrīnus melnrakstus ar komentāriem. un JK zīmējumi Dž.K. Roulinga un Džima Keja un Olīvijas Lomenekas Džilas oriģinālās ilustrācijas. „Blūmsberija” ir izlaidusi oficiālu izstādes ceļvedi, kas sadalīta nodaļās, katra veltīta Cūkkārpas tēmām: mikstūrai, astronomijai, transformācijai, herboloģijai, aizsardzībai pret ļaunajiem spēkiem un citiem. Lasītājus gaida pārsteidzošs ceļojums uz burvju pasaules pirmsākumiem.

https://www.ozon.ru/product/garri-potter-istoriya-volshebstva-144012904/

Džulians Harisons ir Lielbritānijas bibliotēkas izstādes “Harijs Poters: burvju vesture” galvenais kurators.

https://www.booklya.ua/author/dzhulian-harrison-79128/

British Library Department of Manuscripts.

Lead Curator of the British Library exhibition Harry Potter: A History of Magic. Curator Dormiens Nunquam Titillandus #BLHarryPotter

https://www.goodreads.com/author/show/809262.Julian_Harrison