Džordžija Brigsa. Svētbilde

Šis ir stāsts par to, kas ar mums varētu notikt tuvākajā nākotnē. Ir pienācis tolerances laikmets.

Ziemassvētkus nomainīja bezsejas Ziemas svētki, tika pasludināts personas brīvības kults. Kristietība, kas neatbalsta grēka brīvību, tiek atzīta par jaunā režīma galveno ienaidnieku. Kristieši tiek nežēlīgi iznīcināti. Tika nogalināta arī divpadsmitgadīgās Eifrosīnijas ģimene. Meitene tika izglābta, pateicoties brīnumam - Svētā Nikolaja ikona viņu izglāba no nāves. Eifrosinija ir parasta amerikāņu skolniece, kurai nav svešs viss, kas ir interesants viņas vienaudžiem visā pasaulē. Taču, izejot cauri pārbaudījumiem, viņa saskaras ar pieaugušo izvēli – ticību vai nāvi. Kādu izvēli izdarīs Eifrosinija?

Izplatīšana apstiprināta Krievijas Pareizticīgās Baznīcas Izdevniecības padomē.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/750750/

Intervija ar autori - jaunu amerikāņu rakstnieci, kura kļuva par pareizticīgo.

https://litinstitut.ru/content/ya-byla-potryasena-chto-moya-kniga-poluchila-premiyu-beseda-sergeya-arutyunova-s-dzhordzhiey

Autore par sevi.

Džordžija Brigsa ir gan mans ortodoksālais vārds, gan mans nom de plume. Es dzīvoju kopā ar savu vīru, divām pameitām un līdzatkarīgu Bostonas terjeru fixer-mājas augšstāvā Alabamas štatā, kur man patīk rakstīt, veidot mākslu un strādāt par bibliotekāri.

Es esmu Sv. Simeona pareizticīgo baznīcas locekle Birmingemas centrā, vietā, kur es sākotnēji atklāju pareizticīgo kristietību. Kristus draudzes skaistums un dziedinošais spēks ir pilnībā izmainījis manu dzīvi. Tas ir jebkuras labas lietas avots, kas no manis rodas, mākslinieciski vai citādi, un es ceru, ka mans darbs vienmēr to atspoguļos.

"Prieks ir nopietns Debesu bizness." -C.S. Lūiss.

https://georgiabriggsauthor.wordpress.com/about/