Džordžija Adamsa. Brīnumu stāstu laiks

Ieskats autores daiļradē un biogrāfijā.

Dinozaurs Dugls, lācis Poga un kaķis Kabacis dzīvo Burvju zemē, kur interesanti stāsti aug tieši uz koka. Bet kādu nakti spēcīgs pērkona negaiss nopūta visas pasakas no zariem. Un tagad trim draugiem jāatrod viltīga ragana, pūķis ar cukura zobiem, vientuļš milzis, vaidošs spoks, citplanētietis, un viņi visi ar stāstiem jāatgriež uz koka.

Džordžija Adamsa jau sen ir strādājusi par bērnu grāmatu redaktori, taču viņa vienmēr ir ļoti vēlējusies nākt klajā ar saviem aizraujošajiem stāstiem.

Grāmatā "Burvju stāstu laiks" var atrast pasaku katrai gaumei gan prozā, gan dzejā. Šis ir stāstu krājums katrai dienai, kas piemērots ne tikai lasīšanai naktī, bet arī pirmajai iepazīšanai ar grāmatu.

https://azon.market/vremja-volshebnyh-istorij-(id-1195089)?gclid=Cj0KCQiAwf39BRCCARIsALXWETwzopdNc7mD351P2s8I3DSOB4D3J7RseTSawLB1itUZJ7XnJtV9gZ8aAr-tEALw_wcB

Krievu valodā līdz šim iznākušas 11 autores grāmatas.

https://azon.market/?route=extension/module/searchx/fullSearch&filter_name=%D0%90%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81+%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8+&author=1

Par autori.

Džordžija Adamsa ir sarakstījusi vairāk nekā 70 grāmatas bērniem, tostarp bilžu grāmatas un daiļliteratūru jaunākiem lasītājiem. Daudzus gadus strādājot par pasūtījumu redaktori, viņa turpināja rakstīt ar pilnu slodzi. Džordžija dzīvo netālu no Laskestonas, Kornvolas ziemeļu daļā.

“Esmu uzrakstījusi vairāk nekā 70 grāmatas bērniem, tostarp Gada grāmatas, stāstu grāmatas, bilžu grāmatas un daiļliteratūru jaunākiem lasītājiem. Daudzus gadus strādājot par bērnu grāmatu pasūtīšanas redaktoru starptautiskiem izdevējiem Londonā un Sidnejā, es turpināju rakstīt ar pilnu slodzi. Mani jaunākie nosaukumi ir “Charmseekers”, 13 grāmatu sērija, kurā piedalās mana varone Sezama Brauna, meklējot trīspadsmit maģiskas burvestības, un es tikko pabeidzu rakstīt “Dzelzceļa trušus” - 12 grāmatu sēriju, kuru burvīgi ilustrējusi Anna Kirē. Tie ir jautri, kažokādu audzēšansi paredzētu trušu ģimenes piedzīvojumi, kas izvietoti reālā vietā pa Launcestonas tvaika dzelzceļa maršrutu, netālu no vietas, kur es dzīvoju Ziemeļkornvolā.

https://www.facebook.com/georgieadamsauthor/