Džordana Riveta. Lāstu māksliniece

Jordan Rivet

Tikai ar vienu otu Braiera var apburt, nolādēt, sakropļot un pat nogalināt... Viņa pirmo reizi atņēma dzīvību, kad viņai bija tikai vienpadsmit. Bet tas vairs neatkārtosies.

Meitene nevēlas atbrīvoties no svešiem likteņiem, tāpēc nolemj pamest tuvākos cilvēkus, kuriem kāda dzīvība ir tikai krāsas traips. Tagad Braiera pārdod sīkus lāstus un atriebību, taču vienmēr ar vienu nosacījumu: viņas maģija kaitēs tikai tiem, kuri to patiešām ir pelnījuši. Tāpēc viņa iesaistās talantīga zagļa Arčera piedzīvojumā, kurš nolīgst mākslinieci, lai glābtu nolaupīto lorda Bērdena meitu. Bet, kad Braiera un Arčers ir viena soļa attālumā no panākumiem, meitenes pagātne pakļauj briesmām viņu dzīvības. Vai lāstu māksliniece spēs mainīt savu mērķi, vai arī tumšās mākslas burvība var tikai iznīcināt?

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005754537-hudozhnitsa-proklyatij-dzhordan-rivet

Curse Painter (Art Mages of Lure #1)

Māksla ir maģija. Māksla ir lāsts.

Briāra var lamāties ar otas švīku. Viņas gleznas sakropļo, apbur un, pats galvenais, iznīcina. Taču Briāra vairs nevēlas nodarīt pāri cilvēkiem. Viņa ir aizbēgusi no savas ģimenes nāvējošā lāsta biznesa, lai sāktu jaunu dzīvi, tirgojoties ar nenāvējošiem džinkiem un sīku atriebību.

Briāras iznīcinošās spējas pievērš uzmanību harizmātiskam jaunam likumpārkāpējam Ārčeram, kurš nolīgst viņu, lai palīdzētu glābt nolaupīto draugu no nežēlīgā barona. Briāra uzskata, ka šī ir viņas iespēja kompensēt savus noziegumus, taču ģimenes uzņēmums neļaus viņai tik viegli aiziet.

Kad viņas vardarbīgā pagātne apdraud Arčera glābšanas misiju, Briārai jāsastopas ar tumšajām mākslām, ko viņa atstāja, un jāizlemj, ko viņa ir gatava iznīcināt, lai būtu laba.

https://www.goodreads.com/en/book/show/55111736-curse-painter

Stone Charmer (Art Mages of Lure #2)

Epopejas “Lāstu māksliniece” sērijas turpinājumā notiek sacensība, lai atrastu savrupu burvju akmens kalēju.

Akmens burvestība ir retākais mākslas maģijas veids, ko izmanto, lai manipulētu ar akmeni un atdzīvinātu fantastiskas skulptūras. Kad Briāra, Arčers un likumpārkāpēji tiek nolīgti, lai atrastu spēcīgu akmens apburto, viņi zina, cik bīstami viņa maģija var nonākt nepareizajās rokās.

Bet viņu vecais ienaidnieks lords Larks arī vēlas akmens apburto. Brairai un Arčeram ir jāsteidzas ar saviem pavadoņiem pa sniegotu tuksnesi uz akmeņu apburtā slēpņa attālo slēptuvi. Ja viņiem neizdosies, Larks izmantos šo neparasto spēku, lai apdraudētu visu valstību.

Brauciens pārbaudīs Briāras un Arčera saikni. Taču noslēpums, ko viņi atklāj ceļā, var to salauzt.

https://www.goodreads.com/book/show/56277337-stone-charmer

Biogrāfija

Džordana Riveta ir amerikāņu satriecošas YA fantāzijas un postapokaliptiskās zinātniskās fantastikas autore. Viņa ir no Arizonas štata, bet kopā ar vīru dzīvo Honkongā. Džordanas YA fantāzijas sērijās ietilpst Steel and Fire, Empire of Talents, The Fire Queen’s Apprentice un Art Mage of Lure. Viņas zinātniskā fantastika ietver Wake Me After the Apocalypse un The Seabound Chronicles.

Bibliogrāfija

Seabound Chronicles

0.5. Burnt Sea (2015) 1. Seabound (2014) 2. Seaswept (2015) 3. Seafled (2015) Steel and Fire 1. Duel of Fire (2016) 2. King of Mist (2016) 3. Dance of Steel (2016) 4. City of Wind (2016) 5. Night of Flame (2017)

Empire of Talents

1. The Spy in the Silver Palace (2017) 2. An Imposter with a Crown (2018) 3. A Traitor at the Stone Court (2018)

Bunker

1. Wake Me After the Apocalypse (2018) 2. Meet Me at World's End (2020)

Fire Queen's Apprentice

1. The Watermight Thief (2019) 2. The Thunderbird Queen (2019) 3. The Dragonfly Oath (2020)

Art Mages of Lure

1. Lāstu māksliniece/ Curse Painter (2020) 2. Stone Charmer (2020)

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1694380-dzhordan-rivet

Mājaslapa.

Džordana Riveta ir amerikāņu satriecošas fantāzijas un postapokaliptiskās zinātniskās fantastikas autore. Viņa ir uzrakstījusi divdesmit grāmatas sešās sērijās un neplāno apstāties tuvākajā laikā.

Džordanas grāmatās ir iekļauti YA fantāzijas piedzīvojumi „Tērauds un uguns”, „Talantu impērija”, „Uguns karalienes māceklis” un „Mākslas magi no Lures”. Viņas zinātniskā fantastika ietver „Wake Me After the Apocalypse” un „The Seabound Chronicles”.

Sākotnēji no Arizonas, Džordana dzīvo Honkongā kopā ar savu vīru.

https://jordanrivet.com/

Darbu kartes.

https://jordanrivet.com/maps/