Džons Stīvenss. Smaragda atlants

Kādu dienu nakts aizsegā trīs guļoši bērni tika ietīti segās un aizvesti, glābjot no nāves briesmām. Kopš tā laika Keita, Maikls un Emma ir mainījuši daudzus bērnunamus, nemitējoties cerēt, ka kādreiz vecāki pēc viņiem atgriezīsies. Bet kādu dienu bērni nonāk ļoti dīvainā vietā.

Viņi izrādās vienīgie audzēkņi milzīgā puspamestā mājā un atrod noslēpumainu kabinetu ar vecām grāmatām. Pēc pieskaršanās dīvainai, zaļi iesietai grāmatai, bērni tiek nogādāti pagātnē - viņiem ir jācīnās ar raganu, jānoskaidro, kas bija viņu vecāki, un jāmēģina mainīt nākotni, lai izglābtu mazpilsētas iedzīvotājus ūdenskrituma pakājē un atgrieztos mājās.

https://www.litres.ru/dzhon-stivens-12544420/izumrudnyy-atlas/

Smaragda atlants. Uguns hronika

Tikko atkopušies no neticamā piedzīvojuma, Keita, Maikls un Emma atkal devās ceļā, lai atrastu savus vecākus. Tagad viņiem ir Smaragda atlants, kas var ceļotājus pārvadāt laikā un telpā. Bet viņu plāniem nav lemts piepildīties. Ienaidnieki neguļ, viņi visās valsts patversmēs meklē trīs bāreņus.

Bēgot no vajātājiem, Keita tiek nogādāta Ņujorkā - pirms simts gadiem - un ir iestrēgusi laikā, savukārt Maikls un Emma dodas uz burvju elfu zemi, lai atrastu Uguns hroniku un ar tās palīdzību izglābtu Keitu.

https://www.litres.ru/dzhon-stivens-12544420/izumrudnyy-atlas-ognennaya-letopis/

Smarada atlants. Atmaksas grāmata

Sākot meklēt pēdējo no trim maģiskajiem rokrakstiem. Kītam, Maiklam un Emmai būs jācīnās ar monstriem, jāzaudē draugi un pat jāsaskaras ar tumsu, kas iejaucas viņu dvēselēs.

Bet, saskaņā ar pravietojumu, tas, kurš apvieno sākuma grāmatas, iegūs vēl nebijušu spēku un spēs mainīt pasauli. Apvienojot Laika grāmatu, Dzīvības grāmatu un Nāves grāmatu, bērni varēs uzvarēt ļaunumu un glābt savus vecākus.

https://www.litres.ru/dzhon-stivens-12544420/izumrudnyy-atlas-kniga-rasplaty/

Par autoru.

“Džons Stīvens (John Stephens) nopelnīja tēlotājas mākslas maģistru Virdžīnijas universitātē. Desmit gadus viņš strādāja televīzijā: viņš bija populārā jauniešu televīzijas seriālu "Gossip Girl", "Lonely Hearts" un "Gilmore Girls" producents un scenārists. Pašlaik viņš dzīvo kopā ar sievu un viņu suni Booth Losandželosā."

Autora debijas romāns “Smaragda atlants” tika publicēts 2011. gadā un atvēra sēriju “Sākuma grāmatas”. Cikls stāsta par bāreņiem Keitu, Maiklu un Emmu, kurus vecāki viņus atstāja, lai glābtu viņus no nāves briesmām. Tagad bērni dzīvo bērnu namos. Reiz viņi atrod sevi, kā vienīgos skolēnus milzīgā puspamestā mājā, kur atrod noslēpumainu kabinetu ar vecām grāmatām. Pieskaroties dīvainai, ar zaļu iesietai grāmatai, bērni tiek nogādāti pagātnē, kur viņiem ir jācīnās ar ļaunu raganu, jānoskaidro, kas bija viņu vecāki, un jāmēģina mainīt nākotni, lai glābtu ūdenskrituma pakājē mazas pilsētas iedzīvotājus. Un galu galā atgrieztos mājās.

Vislielāko ietekmi uz autora darbu ir atstājuši Dž.R.R. Tolkīna, K. S. Lūisa, Edgara Raisa Berouza un Roalda Dāla darbi.

Daži fakti par Džonu:

Mīļākās filmas - Viņa draudzene Piektdiene, Kasablanka, Savvaļas banda, Nomales, Atmiņas par slepkavību, Castles in the Skye, Salivana meklējumi, Kopā, Tērauda milzis, Šjoguna slepkava un Trešais cilvēks.

Iecienītākās grāmatas - Džeroma D. Selindžera Virs kraujas rudzu laukā, Filipa Pulmana Ziemeļblāzma, Ernesta Hemingveja Fiesta, Ļeva Tolstoja Karš un miers, Čārlza Dikensa Lielās cerības, Deivids Koperfīlds, Džonatans Strendžs un Norela kungs - Suzanne Clarke, Šērlijas Hazardas Venēras tranzīts, Deivida Tompsona The Biographical Dictionary of Film, Džeinas Ostinas Emma, Kormaka Makartija Asiņainais meridiāns jeb Rieta blāzma rietumos un Dž, K. Roulingas Harijs Poters.

Džona pirmā lasītāja vienmēr ir viņa sieva.

Tāpat kā Maikls, Smaragda atlanta varonis, Džons ir vidējais bērns ģimenē un vienīgais zēns.

Kad viņš bija mazs, viņš ievietoja mirušu čūsku māsas gultā - bija daudz brēcienu.

Mīļākā maģiskā būtne - rūķis.

Maģiskā vieta, kurā autors vēlētos dzīvot, ir Cūkkārpa.

Holivudā visi ļoti labi zina: ja vēlaties viltīgu septiņpadsmit gadus vecu ļaundari, zvaniet Džonam Stīvensam.

Autors ir sarakstījis minēto triloģiju.

http://loveread.ec/biography-author.php?author=Djon-Stivens

Mājaslapa.

https://www.rhcbooks.com/series/BBG/books-of-beginning