Džons Gvinns. Ļaunprātība

Jaunais Korbans skaudīgi vēro, kā zēni kļūst par karotājiem karaļa Breņina pakļautībā, apgūstot kara mākslu. Viņš vēlas izmantot zobenu un šķēpu, lai aizsargātu sava karaļa valstību. Bet tā diena pienāks pārāk ātri. Tikai tad, kad viņš zaudēs tos, kurus mīl, viņš uzzinās patieso drosmes cenu.

Padzītajām zemēm ir vardarbīga pagātne, kur cilvēku un milžu armijas kaujā sadūrās ar vairogiem, un zeme kļuva tumša ar viņu sirds asinīm. Lai gan milzu klani bija salauzti pagātnē, to izpostītie cietokšņi joprojām rada rētas zemei. Bet tagad milži rosās no jauna, paši akmeņi raud asinis un ir redzami milzu vīri. Tie, kas joprojām spēj lasīt zīmes, redz daudz lielākus draudus nekā senie kari. Bēdas padarīs pasauli tumšāku, jo eņģeļi un dēmoni padara to par savu kaujas lauku. Tad būs karš, lai izbeigtu visus karus.

Augstais karalis Akvils sasauc savus ķēniņu biedrus uz padomi, meklējot aliansi šajā grūtajā laikā. Daži ir skeptiski, cīnoties ar savām robežu sadursmēm pret pirātiem un milžiem. Bet pareģojumi norāda uz tumsu, un gaismai būs nepieciešami divi čempioni - Melnā Saule un Spožā zvaigzne. Viņiem būtu prātīgi meklēt abus, jo, ja Melnā Saule iegūs virsroku, cilvēces cerības un sapņi sabruks pīšļos.

https://www.goodreads.com/book/show/15750692-malice

Par sevi.

Esmu episko fantāzijas seriālu "The Faithful and the Fallen", "Of Blood and Bone" un "The Bloodsworn Saga"  autors. Es esmu arī vikingu atveidotājs un nebaudu neko vairāk kā stāvēšanu vairogu sienā kopā ar saviem trim dēliem, kuri tikpat aizraujas ar zobeniem un cirvjiem kā es (kad neesmu iestrēdzis savā mētelī; tas ir grūtāk nekā izskatās).

Es dzīvoju Apvienotās Karalistes dienvidu krastā ar savu skaisto sievu, trim dēliem un manu meitu, kā arī dažādu dzīvnieku sortimentu (šobrīd trīs suņi, zirgs un jērs, kurš domā, ka ir suns).

Mani suņi domā, ka esmu viņu vergs.

Manu debijas romānu “Ļaunprātība” izdeva Pan Makmillans 2012. gadā, un tas ieguva Deivida Gemmella Morningstar balvu par 2012. gada labāko fantāzijas debiju. Tas bija patiesi brīnišķīgs brīdis, jo Deivids Gemmels ir mans varonis un viens no iemesliem, kāpēc ES rakstu.

Trīs šīs sērijas grāmatas — "Valour", "Ruin" un "Wrath" — visas tika iekļautas Deivida Gemmela leģendas balvas labākajiem 2014., 2015. un 2016. gada fantāzijas romāniem, bet 2017. gadā Wrath ieguva BookNest balvu kā labākais tradicionāli publicētais romāns.

Mana otrā seriāla "Blood and Bone" darbība norisinās Padzītajās zemēs, tajā pašā pasaulē, kur pirmā sērija. 1. grāmata “Bausmu laiks” sākas 130 gadus pēc pirmās sērijas notikumiem. "A Time of Courage", 3. grāmata par "Asinīm un kauliem", iekļuva "Spiegel" bestselleru sarakstā Vācijā.

Mana jaunākā grāmata "The Shadow of the Gods", "Bloodsworn Saga" 1. grāmata, tiks izdota 2021. gada maijā. Tā ir iedvesmota no skandināvu mitoloģijas, Beovulfa un Ragnarök.

Mani pārstāv Džūlija Krispa.

https://www.goodreads.com/author/show/5898355.John_Gwynne

Mājaslapa nestrādājot.

https://www.john-gwynne.com/