Dzīvo, valkā, tavs dārgais Kigurumi Cosplay visiem

Kopš 1993. gada

Live Wear ir domāts jums

Pieņemsim, ja. Jūs varat kļūt par savu iecienītāko varoni. Kā tas tev liksies. Šeit, Live Wear, mēs jūsu iemīļoto varoni no izdomātas dimensijas ievedam reālajā pasaulē kā kostīmu, kuru jūs varat valkāt un kļūt par viņiem.

Rezultāts ir šīs pasaules pārveidošanās, neaizmirstama un saviļņojoša pieredze. Live Wear cenšas padarīt šo pieredzi pēc iespējas pieejamāku visiem. Lai padarītu Kigurumi Cosplay pieejamu mūsu klientiem, tas ir mūsu eksistences iemesls.

Live Wear piedāvā pielāgojumus no anime stila līdz reālistiskām sejām. Materiāli tiek atlasīti ar rokām, lai nodrošinātu vislabāko komfortu. Mēs saviem klientiem vēlamies tikai labāko.

Kā mēs zinām, kas ir labākais? Jo mēs esam tādi paši kā jūs ar tādu pašu aizraušanos kā jūs. Spēlētāji, kuri kļuva par veidotājiem, tādi mēs esam.

Mēs ticam, ka varam palīdzēt klientiem un sabiedrībai pēc iespējas labāk, tāpēc vienmēr dalāmies ar visu informāciju par to, kā produkti tiek ražoti un kā mēs sasniedzam savu kvalitāti. Tāpēc nekautrējieties sūtīt mums ziņojumu jebkurā laikā.

https://www.kigcos.com/