Džesika Taunzenda. Dobvidus. Moriganas Kraukles medības

3. grāmata "Nekadbijas" sērijā Ilgi gaidītā trešā "Nekadbijas" grāmata turpina spraigos Moriganas piedzīvojumus un pavisam neparedzēti sasaucas ar īstās pasaules notikumiem.

Morigana Kraukle ir pierādījusi uzticību elitārajai Brīnamainajai biedrībai, pirmo reizi mūžā ieguvusi īstus draugus, un viņai beidzot ir ļauts pa īstam apgūt neparasto un bīstamo Brīnamkales maģiju. Taču Nekadbijā sāk plosīties savāda slimība, kam pakļauti Brīnzvēri.

Moriganas iemīļotā, parasti tik jautrā pilsēta slīgst bailēs un neziņā, un meitene drīz vien saprot, ka tieši viņai būs jāatrod zāles, lai izglābtu savus draugus – un Nekadbiju – no vēl nebijušām briesmām.

Austrāliešu rakstniece Džesika Taunzenda (Jessica Townsend) ar "Nekadbijas" sēriju par "nolādēto" meiteni Moriganu iekarojusi lasītāju sirdis visā pasaulē. Trešo grāmatu "Dobvidus. Moriganas Kraukles medības" autore sāka rakstīt ilgi pirms globālās pandēmijas 2020. g., tāpēc vēl jo neparastāk redzēt, kā fantāzijas grāmatā aprakstītās tēmas – karantīna, distancēšanās, nesaskaņas sabiedrībā – parādījušās arī dzīvē.

https://www.valtersunrapa.lv/lv/e-veikals/gramata/74817/dobvidus-moriganas-kraukles-medibas

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā austrāliešu rakstnieces Džesikas Taunzendas (Jessica Townsend) ilgi gaidīto “Nekadbijas” sērijas trešo grāmatu par Moriganas Kraukles piedzīvojumiem “Dobvidus. Moriganas Kraukles medības”. No angļu valodas tulkojusi Laura Romanovska, paziņojumā presei informēja izdevniecības pārstāvji.

Morigana Kraukle ir pierādījusi uzticību elitārajai Brīnamainajai biedrībai, pirmo reizi mūžā ieguvusi īstus draugus, un viņai beidzot ir ļauts pa īstam apgūt neparasto un bīstamo Brīnamkales maģiju.

Taču Nekadbijā sāk plosīties savāda slimība, kam pakļauti Brīnzvēri. Moriganas iemīļotā, parasti tik jautrā pilsēta slīgst bailēs un neziņā, un meitene drīz vien saprot, ka tieši viņai būs jāatrod zāles, lai izglābtu savus draugus – un Nekadbiju – no vēl nebijušām briesmām.

Austrāliešu rakstniece Džesika Taunzenda  ar "Nekadbijas" sēriju par "nolādēto" meiteni Moriganu iekarojusi lasītāju sirdis visā pasaulē. Trešo grāmatu "Dobvidus. Moriganas Kraukles medības" autore sāka rakstīt ilgi pirms globālās pandēmijas 2020. gadā, tāpēc vēl jo neparastāk redzēt, kā fantāzijas grāmatā aprakstītās tēmas – karantīna, distancēšanās, nesaskaņas sabiedrībā – parādījušās arī dzīvē.

"Visas "Nekadbijas" sērijas grāmatas ir dinamiskas, maģiskas, brīnišķīgas un fantastiskas! Taču šī – ir pat vairāk!" atsauksme no "Goodreads".

“Brīnamkale. Moriganas Kraukles aicinājums” ir tulkota 33 valodās un jau ir saņēmusi neskaitāmas pozitīvas atsauksmes no lasītājiem visā pasaulē. Džesikas Taunzendas grāmata “Dobvidus. Moriganas Kraukles medības” Voterstounas bērnu grāmatu balvas ieguvējs 2020. gadā.

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vecaki-un-berni/dobvidus-moriganas-kraukles-medibas--izdod-treso-gramatu-par-noladeto-meiteni.a433578/

Par sērijas pirmo grāmatu un pašu rakstnieci raksti jau ir bijuši.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/lasisim-10062019