Džesika Losone. Tabita Klopsa un vecās muižas noslēpums

Apraksts par rakstnieci un viņas grāmatu

Ja Tabitai Klopsai jautātu, par ko viņa sapņo, viņa bez šaubām atbildētu, ka vēlas kļūt par detektīvu! Viņai patīk lasīt grāmatas par lielisko inspektoru Pazlu un viņa izmeklēšanu! Nu, Tabita otra vēlme būtu iegūt draugus (bez viņiem ir ļoti vientuļi!). Un kas to būtu domājis, ka Tabitai būs iespēja piepildīt abas vēlmes! Kādu dienu meitene saņēma vēstuli no noslēpumainās grāfienes Kamilas de Mosas, kura uzaicināja viņu un vēl piecus bērnus uz savu īpašumu. Baumo, ka tur atrodami spoki, un pati grāfiene ir ļoti neparasta persona! Tabita bija pārliecināta, ka tas viss ir absurds, taču izrādījās, ka vecajā mājā notiek dīvainas lietas. Piemēram, cilvēki pazūd tur. Tagad Tabitai pašai jāveic izmeklēšana un jānoskaidro, kādus noslēpumus grāfiene slēpj un kāpēc viņa visus bērnus patiesībā savāca vienā mājā ...

https://eksmo.ru/book/nooks-crannies-u-n--ITD896671/

Autores mājaslapa.

Jessica Lawson

Džesikai Losonei patīk dzīvot Pensilvānijā, kur viņa ar ģimeni nedēļas nogales stundas pavada karājoties vietējā augļu dārzā, izliekoties par Top Chef Junior, būvējot ar magnētiskiem blokiem, veidojot jaunas brīvdienas un lasot daudz grāmatu. Viņai patīk pica. Daudz.

Viņa ir grāmatas “Bekija Tečera faktiskie un patiesie piedzīvojumi” autore, grāmatu, kuru Publishers Weekly zvaigznītajā recenzijā nodēvēja par “apburoši gudru debiju”, kā arī “Nooks & Crannies”, Junioru bibliotēkas ģildes izlasē un trīs zvaigznīšu atsauksmju saņēmēja. Viņas 3. grāmata “Gaidot Augustu” ieguva Kolorādo grāmatu balvu par daiļliteratūru nepilngadīgajiem, kā arī bija Junioru bibliotēkas ģildes izlasē. Par viņas jaunāko grāmatu Under The Bottle Bridge, School Library Journal teikts: "Skaisti uzrakstīts, ar spilgtiem varoņiem šis ģimenes un draudzības izpēte spīd jau no pirmās lappuses."

Viņa jau agrā bērnībā iemīlējās stāstos un ir  Roald Dahl, Maurice Sendak, Linda Sue Park, RL LaFevers, Charles Dickens, Karen Cushman, Barbara Park, Amy Tan, Maryrose Wood, Barbara Cooney, Anne Ursu, Christopher Paul Curtis, Gail Carson Levine, Rita Williams-Garcia, Arnold Lobel, Isabel Allende, Sharon Creech, Eva Ibbotson, Shannon Hale, Maeve Binchy un daudzu, daudzu, daudzu citu brīnišķīgu autoru un ilustratoru fane.

Viņa raksta vidējā vecuma bērnu daiļliteratūru, daudzus darbus, ko likt sarakstā un dziesmas par pazaudētām zeķēm.

http://jessicalawsonbooks.com/

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jessica_Lawson