Dženna Laionsa. Pūķu koris

Ieskats autores daiļradē un biogrāfijā

Karaļu sagrāve. The Ruin of Kings

Kuurā dievu karš ar dēmoniem, kurus saistīja burvju akmeņu saites, ir norimis, bet pareģojumi saka par izredzēto, kurš viņus atbrīvos, saņēmis zobenu Urtanrielu - Dievu Kāvēju.

Kirins ir Nakts dejotāju bandas zaglis. Iekļūstot kādā mājā, viņš kļūst par dēmona izsaukšanas rituāla liecinieku. Viņš vēl nezina, kur viņš ir iekļuvis, bet veiksmes dieviete viņu ved. Zaudēt daļu savas dvēseles, tikt nodotam un pārdotam, ienīst savu tēvu, dziedāt pūķim un mācīties maģiju - vai tā ir veiksme vai izsmiekls? Ko no viņa slēpj tuvi cilvēki? Un kāpēc dēmonu princis viņu medī?

https://fantlab.ru/work1041360

Atsauksmes.

https://zen.yandex.ru/media/id/5d4046aac7e50c144053df3f/djenn-laions-the-ruin-of-kings-5d8368db3d873600adff79f2

Izdevniecības anonss.

Ar prieku paziņojam, ka krievu valodā izdosim Dženas Laionsas fantāzijas romānu - "Karaļu sagrāve", kas tiek dēvēta par vienu no spilgtākajām 2019. gada debijām.

Garā grāmata ir salīdzināta ar Brendona Sandersona un Patrika Rotfusa darbiem. "Annapurna Pictures" jau ir ieguvis tiesības uz romāna filmēšanu.

https://vk.com/wall-31348380_209725

Cita anotācija.

Zaglis un menestrela dēls Kirins uzaudzis graustos, klausoties stāstus par pazudušiem prinčiem un bīstamiem piedzīvojumiem. Un kādu dienu viņš pret paša gribu ieņem pazudušā prinča - slavena nodevēja dēla - vietu un nonāk politisko intrigu epicentrā. Kļūstot būtībā par ieslodzīto savā jaunajā ģimenē, Kirins saprot, ka būt pazudušam princim patiesībā nav tas pats, kas stāsti, ar kuriem viņš uzauga. Stāsti meloja arī par daudzām citām lietām - pūķiem, dieviem, dēmoniem, pareģojumiem un to, ka varonis vienmēr uzvar. Tomēr varbūt fakts ir tāds, ka Kirins nebūt nav varonis, un viņam lemts nevis glābt, bet gan iznīcināt pasauli.

https://fanzon-portal.ru/press-center/news/knigi/anons-dzhenn-layons-the-ruin-of-kings/

Par autori.

Pašlaik dzīvoju Atlantā, Džordžijas štatā, pēc tam, kad lielāko savas dzīves daļu esmu nodzīvojusi Losandželosā, Kalifornijā. Pēc sevis identificēšanas kā mākslince, grafiskā dizainerr un ilustratore kopš bērnības, es kopš tā laika esmu nonākusi pie secinājuma, ka, lai arī attēls var būt 1000 vārdu vērts, man labāk vārdi vārdi.

Man ir viens vīrs, trīs kaķi un gandrīz bezgalīgi daudz viedokļu par jebko, sākot no feminisma līdz pat pareizam martini pagatavošanas veidam. Dažreiz es domāju, ka rakstīšana ir mans personīgais attaisnojums bezgalīgai pasaules veidošanai un alibi, kad FBI vēlas uzzināt, kāpēc es daru visu šo pētījumu par čemodānu kodolieročiem un M-teoriju. Man piemīt obsesīva mīlestība pret semiotiku, mitoloģiju, okulto mistiku un zinātni. Tātad būtībā: es esmu gīks un lepna par to.

Mājaslapa.

https://jennlyons.com/