Dženifera Benkau. Viena īstā karaliene

Īss autores grāmatas apraksts un ieskats autores biogrāfijā

One TRue Queen. Band 1: Von Sternen gekrönt

1. grāmata. Zvaigžņu kronētā

Jaunā Mailina atgriezās mājās, kad pēkšņi viss ap viņu iegrima tumsā. Viņa pamodās tumšā mežā, kur visur slēpās briesmas. Noslēpumains svešinieks viņu izglāba no nāves slazdiem. Viņš piedāvāja pavadīt meiteni uz Liaskajas karalistes galvaspilsētu. Tā Mailina uzzināja, ka ir pārcēlusies uz citu pasauli.

Bet tikai nonākot pilsētā, viņa saprata, ka nav nejaušība, ka viņa ir šeit. Mailinai jābūt jaunajai karalienei. Viņai būs jāpieņem liktenis vai jāatrod veids, kā atgriezties mājās. Galu galā Liskajā karalienes mirst jaunas.

Mīlestība, piedzīvojumi, maģija apbrīnojamā apburtajā valstībā. Parasta septiņpadsmit gadus veca meitene Mailina nonāk burvju zemē, kur vārās nopietnas kaislības.

"Viena īstā karaliene" ir viena no visvairāk pārdotajām fantāzijas grāmatām 2019. gadā.

Bestsellers Vācijā. Pārdots vairāk nekā 30 000 eksemplāru. Spiegel bestselleru saraksta top 10. 3. vieta Lovelybooks grāmatu balvas sarakstā, lielākā vācu grāmatu kopienā.

“Es lasīju šo grāmatu līdz pieciem no rīta, nespēdama apstāties. Aizraujošā un bīstamā Liaskai

jas pasaule, atjautīgās Mailinas piedzīvojumi un daudzi noslēpumi piekaļ uzmanību grāmatai. Daudzpusīgi varoņi ar saviem motīviem un noslēpumiem. Šis stāsts ir aizraujošs, tāpat kā tronis, kas izveidots no tūkstoš tumšām naktīm." - Lea Arden, grāmatas "Mara un Moroka" autore.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/762724/

Par autori.

Dženifera Benkau dzimusi 1980. gadā Ķelnes apkaimē, kur joprojām dzīvo kopā ar vīru, trim bērniem un diviem kaķiem. Pēc bērnības dienu pavadīšanas, rakstot uz rakstāmmašīnas, viņa drīz izauga, tad ātri iegrima dziļā miegā, piemēram, kā Sniegbaltīte, kas ilga desmit gadus, līdz vienā vētrainā naktī viņu noskūpstīja viņas pirmā ideja par romānu un viņa pamodās. Kopš šī brīža viņu vairs nebija iespējams apturēt.

https://www.script5.de/rights/person-0-0/jennifer_benkau-660/

Dženifera Benkau raksta grāmatas pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem un ir sev slavu ieguvusi galvenokārt ar veiksmīgo "Dark Canopy". -Diloģiju, par kuru viņa 2013. gadā cita starpā tika apbalvota ar DeLiA literatūras balvu. 2016. gadā viņa kopā ar četriem citiem autoriem nodibināja grupu INK REBELS. Viņas sirds rit pēc fantāzijas, un viņai patīk to rakstīt ar skaļu mūziku, šokolādi un daudz kafijas. Viņa dzīvo kopā ar vīru, četriem bērniem, diviem suņiem un zirgu starp Diseldorfu un Ķelni un pastāvīgi meklē slēptus vārtus dīvainās pasaulēs. Nejauši viņa atrada ceļu uz Lyaskye.

https://weltentzueckt.wordpress.com/2019/09/09/benkau-jennifer-one-true-queen-von-sternen-gekroent/