"Lost in Wonderland", episkā reāllaika piedzīvojumu spēle, viņiem jāatrisina daudzi noslēpumi un jāsatiekas ar varoņiem no dažādiem pasaules vēstures laikmetiem.
Tas ir vienīgais veids, kā viņiem ir iespēja atgriezties mājās, pirms beidzas laiks.
The Uncommoners #1. The Crooked Sixpence
Laipni lūdzam pasaulē, kurā nekas nav gluži tā, kā šķiet…
Kad viņu vecmāmiņa Silvija tiek steidzami nogādāta slimnīcā, Aivija Sperova un viņas kaitinošais lielais brālis Sebs nespēj iedomāties, kādi piedzīvojumi mūs sagaida. Drīz viņu māju izrauj nezināmi iebrucēji, un notikuma vietā uzrodas ļoti dīvains policists, kurš vēlas viņus aizturēt. . . ar tualetes birsti.
Aivija un Sebs bēg tikai, lai nonāktu pilnīgi neparastā pasaulē, slepenā pazemes pilsētā Lundinorā, kur parastiem objektiem ir pārsteidzošas spējas. Ir jostas, kas ļauj valkātājam lidot, jojo, kas pārvēršas par ieročiem, pogas ar ārstnieciskām īpašībām un citi apburti priekšmeti, kas spēj paveikt ļoti neparastus varoņdarbus.
Taču ļaunuma spēki strauji tuvojas, un, kad Aivija un Sebs uzzina, ka viņu ģimene ir saistīta ar vienu no visu laiku lielākajiem neparastākajiem dārgumiem, viņiem ir jācenšas izrakt dārgumu un noskaidrot ģimenes noslēpumu. . . pirms nav par vēlu.
https://www.goodreads.com/book/show/19370891-the-crooked-sixpence
Par autori.
Londoniete Dženifera Bela sāka strādāt ar bērnu grāmatām kā specializēta grāmatu tirgotāja Foyles, Charing Cross Road, vienā no pasaules slavenākajām grāmatnīcām. Pēc tam, kad ilgus gadus bija privilēģija klausīties, kā bērni runā par savām iecienītākajām grāmatām, viņa pusdienu pārtraukumos sāka rakstīt savu grāmatu.
Par citiem autoriem ar tādu pašu nosaukumu skatiet Jennifer^^Bell.
https://www.goodreads.com/author/show/6688857.Jennifer_Bell
No mājaslapas.
Dženifera dzimusi 1985. gadā Londonā, kur viņa dzīvo arī tagad. Bērnībā viņai patika klausīties stāstus, bet nepatika lasīt. Patiesībā lielāko daļu izcilo bērnu grāmatu, kas tika izdotas, kad viņa auga, viņai stāstīja viņas mazā māsa, ejot uz skolu. Viņai patika māksla un filmas, un viņa vēlējās būt kinorežisore, tāpēc lielāko daļu sava brīvā laika pavadīja kinoteātrī. Pēc skolas beigšanas viņa devās studēt filmu Kentas Universitātē, kur viņai scenāristu mācīja atzītais britu kinorežisors Clio Barnard.
Pēc universitātes Dženiferai Kristofers Paolīni uzdāvināja Eragona kopiju – stāstu par zēnu, kurš atrod pūķa olu. Tā bija pirmā grāmata, ko viņai patika lasīt no vāka līdz vākam, un tā kā logs pavēra lasīšanas burvību. Drīz viņa kļuva par dedzīgu bērnu grāmatu lasītāju un ieguva darbu slavenajā Foyles grāmatnīcā Charing Cross Road. Tur viņa kļuva par specializētu bērnu grāmatu pārdevēju, palīdzot visu vecumu bērniem atrast viņiem īstās grāmatas. Viņa ne tikai rūpējās par piecām piranju zivīm veikalā, bet arī palīdzēja daudziem interesantiem klientiem, tostarp karaliskām personām, astronautiem, sporta zvaigznēm, Holivudas aktieriem, politiķiem, mūziķiem un māksliniekiem. Viņa bija neatņemama daļa no komandas, kas 2012. gada Britu grāmatu balvu pasniegšanas ceremonijā ieguva Gada bērnu grāmatu pārdevēju balvu.
Dženifera savu debijas romānu "The Uncommoners: The Crooked Sixpence" uzrakstīja pusdienu pārtraukumā Foyles. Viņa parakstīja izdevniecības līgumu ar Penguin Random House un nākamajā gadā pameta Foyles, lai strādātu Tales On Moon Lane, godalgotā neatkarīgā bērnu grāmatnīcā Herne Hill. Viņa un viņas kolēģi 2017. gadā ieguva balvu par gada labāko bērnu grāmatu pārdevēju Lielbritānijas grāmatu balvu pasniegšanas ceremonijā. The Uncommoners: The Crooked Sixpence tika izdota 2016. gadā un kļuva par Waterstones mēneša bērnu grāmatu un Sunday Times bestselleru. 2017. un 2018. gadā sekoja turpinājumi Smoking Hourglass un The Frozen Telescope. Līdz šim seriāls ir tulkots sešpadsmit dažādās valodās.
Dženifera pameta grāmatu tirdzniecību 2018. gadā, lai kļūtu par pilnas slodzes bērnu rakstnieci. 2020. gadā viņa izdeva jaunu sēriju jaunākiem lasītājiem AGENTS OF THE WILD, ko viņa izveidoja kopā ar savu labo draudzeni Alisi Likensu, ilustratori un prestižās Sendakas stipendijas ieguvēju. Viņa arī izdeva “Wonderscape” — piedzīvojumu stāstu par ceļojumiem laikā vidējās klases lasītājiem, kas tika izvēlēts par 2020. gada jūnija “Waterstones” bērnu mēneša grāmatu. Dženiferas jaunākā grāmata “Leģendārijs” tika izdota 2022. gada maijā.