Džena Šoultere. Iekod man lēnām.

Ieskats autores daiļradē un biogrāfijā.

Awaken Me Darkly

Svešo mednieces sērijas 1. GRĀMATA

Ieradies no Sātana pasaules, viens svešais reizē: tāda ir Mias Snovas misija.

Prognozē ir Snova.

Ne pārāk tālu laikā un vietā Mia Snova ir citplanētiešu medniece Jaunās Čikāgas policijas pārvaldē. Vadot savu Svešzemju izmeklēšanas un aizvešanas aģentu ekspertu komandu, Mia ir nepārspējama cīņā pret nemanāmu ienaidnieku mūsu vidū un ir ideāla meitene šim darbam. Viņa ir redzējusi, kā viņas brālis mirst svešo rokās. Viņa ir nopelnījusi katru no savām rētām. Un viņa labāk nomirs, pirms sāks raudāt. Tagad virknē slepkavību Mia un viņas partneris Dalasa izseko aizdomās turamos svešos - bet pēkšņs vardarbības uzplaiksnījums liek Dalasai cīnīties par savu dzīvību.

Tie ir ledus un uguns.

Iespēja izglābt Dalasu parādās gara, erotiska svešinieka izskatā. Ārzemnieks. Aizdomās par slepkavību. Kyrin en Arr no nāvējošas arkādiešu sugas ir tiesības dziedēt ievainoto aģentu, bet ne bez samaksas. Mia Snow padodas Kirina aizliegtajam pavedinājumam… un aptver viņu elektrisko pievilcību. Viņa staigā uz naža asmens, riskējot ar savu nozīmīti un pat ar savu dzīvību. Jo tuvāk viņa nonāk Kirinam, jo vairāk Mia uzzina par savu sirdi, savām cilvēka vajadzībām - un šokējošo noslēpumu, kas sagraus visu, kam viņa jebkad ticējusi.

https://genashowalter.com/books/awaken-me-darkly/

Enslave Me Sweetly

2. svešo mednieces grāmata.

Ēdena Bleka staigā cilvēku vidū, aizsargājot viņus no citu pasaules slepkavīgo ļaunuma, kuri nolaupa un paverdzina. Un, kaut arī viņa pati, šķiet esam cilvēks, Ēdene ir citplanētiete, Raka, kas izceļas ar zelta matiem un ādu, un ir apdāvināta ar drausmīgu spēju nogalināt bez nožēlas un ar pilnīgu precizitāti. Tas ir, līdz liktenīgajai naktij viņai ir viens šāviens, lai likvidētu savu mērķi, cilvēku verdzeni, un šauj garām.

“Neveiksme” nav Ēdenes vārdnīcā. Neviens nav “partneris”, bet tieši to viņai piespiedu kārtā piešķir pēc atveseļošanās no postošās misijas. Seksuālais, stingri nervozais cilvēka aģents Lūcijs Adaire bauda neko citu kā ugunīgu sieviešu slepkavu niknumu un uzmundrinājumu, kas ir pārāk lepns, lai atzītu sakāvi. Ieslodzīti uzdevumā, kuru viņi nevar atļauties zaudēt, Lūcijs un Ēdena atrodas saistošas divās augstās likmēs, sirds graujošās spēlēs: jutekliskajā nogalināšanas vai tevi nogalinās tīklā un erotiskajā vilināšanas dejā.

https://genashowalter.com/books/enslave-me-sweetly/

3. romāns no sērijas "Svešo medniece", "Iekod man lēnām"

Puse cilvēka, puse mašīnas ... sieviete kopumā. Miška Li'Es izveidota, lai kļūtu par slepeno operatīvo ... burtiski. Viņas skaistais ķermenis ir mehāniski pilnveidots, lai dotu vaļu pārcilvēciskiem spēkiem ... nepieciešamo spēku. Viņas pēdējā misija ir glābt aģentu A.U.Ch. Džeksonu Trimainu no spīdzināšanas un nāves. Kopā ar viņu viņa uzzina aizraušanos atšķirībā no kaut kā. Aizraušanās, kuru viņai ir aizliegts izjust ... Kopš brīža, kad viņi satiekas tumšā kamerā, Džeksons ilgojas pēc viņas pieskāriena. Bet mehāniskā puse liek Li'Es darīt lietas, kuras viņa ne vienmēr vēlas darīt. Pat nodot ... un galu galā iznīcināt. Tagad Džeksonam būs jācīnās ar vilvēku, kurš kontrolē Mišku, un pat ar sevi, lai beidzot pieprasītu sev mīļotās sievietes tiesības.

https://www.litmir.me/bd/?b=546498

Sērija "Tumsas eņģelis". 1. grāmata "Grēka naktis".

Zahariels - debesu visspēcīgākās armijas vadītājs - tika atzīts par pārāk bīstamu un nesaudzīgu. Ja viņš nebūs piesardzīgs, viņš zaudēs spārnus. Bet šo karavīru ar apledojušu sirdi nevar apturēt ... kamēr neaizsargāts cilvēks kārdina Zaharielu ar iepriekš nezināmiem miesiskiem priekiem. Apsūdzēta noziegumā, kuru viņa nav izdarījusi, Annabelle Millere četrus gadus pavadīja ārprātīgu noziedznieku iestādē. Katram viņas spertam solim seko dēmoni, un viņu karalis neapstāsies pie tā, lai viņu iegūtu. Zahariels ir viņas vienīgā cerība uz izdzīvošanu, bet vai nežēlīgs eņģelis ar pieskārienu tik karstu kā elle kļūs par viņas glābiņu ... vai par viņas galīgo iznīcinātāju?

Tulkots speciāli no http://lovefantasroman.ru un http://gena-showalter.ucoz.ru

https://www.litmir.me/bd/?b=220549

Beauty Awakened

“Tumsas eņģeļa” sērijas 2. GRĀMATA

New York Times bestselleru autore “Džena Šoultere atgriežas kopā ar vēl vienu aizraujošu Tumsas eņģeļu stāstu, jo mocīto karavīru uz ceļgaliem noved vissmalkākais no cilvēkiem…

Viņa vārds ir Koldo. Viņš ir nobijies, spēcīgs, leģendāra ir viņa kontrole un dzīvo tikai tāpēc, lai atriebtos pret eņģeli, kurš nežēlīgi noņēma viņa spārnus. Bet, ja viņš pakļaujas naida spēkiem, viņš tiks mūžīgi sodīts.

Nikola Lane piedzima ar nepilnīgu sirdi, tomēr šis trauslais cilvēks izrāda pārsteidzošu spēku, jo dēmoni viņu apņem ar katru kustību, un ir apņēmības pilni viņu izbeigt. Viņa ir atslēga Koldo atbrīvošanai… un viņa krišanai. Lai arī viņš cīnās ar pienākumu, likteni un savu pirmo atkarību izraisošo vēlmi, viņa vissmagākā cīņa notiks tieši Nikolas dzīvē - pat ja viņam būs jāziedo sava paša…

https://genashowalter.com/books/beauty-awakened/

Sērija "Par neparasto meiteni". 1. grāmata "Spēlējoties ar uguni".

Playing With Fire

BOOK 1 OF THE TALES OF AN EXTRAORDINARY GIRL SERIES

Klasiska pasaka no paranormālas romantikas karalienes Gena Showalter!
Divdesmit četrus gadus vecā barista Belija Džamisona sapņo par labāku darbu un pienācīgu mīlas dzīvi. Līdz brīdim, kad kāds traks zinātnieks uzspiež viņai mokas latte! Pēkšņi Belle var tikai ar domu pārvērst četrus elementus - zemi, vēju, uguni un ūdeni. Kafija pārāk karsta? Nekādu problēmu. Matus, kuriem nepieciešama triecienizturība? Gatavs.
Lai neitralizētu Bellu, ir nosūtīts krāšņs valdības aģents Roma Masters. Bet viņš nav vienīgais pēc viņas. Viņiem kopā ir jāpadzen negodīgie aģenti, kas gadās ceļā, un jāatrod veids, kā kontrolēt viņas spējas. Ir tikai viena problēma: dzirksteles, kuras Belija un Roma rada, ir vēl karstākas nekā tās, kas lido no viņas acīm, un, ņemot vērā viņas nākotni uz līnijas, tagad ir vissliktākais iespējamais laiks iemīlēties….

https://genashowalter.com/books/playing-with-fire/

Sērija "Par neparasto meiteni". 2. grāmata "Karsti dubultā".

Bella Džeimisone beidzot samierinās ar savu jauno būtību un pat atkal sāka justies kā parasta meitene. Viņa tika galā ar paranormālās izmeklētājas pienākumiem, pārņēma kontroli pār pārdabiskajām spējām (lielākoties), un viņa tikko saderinājās ar Super Seksuālo operātors Romu Masteru, kurš reiz mēģināja viņu neitralizēt!

Bet gatavošanās kāzām ir apgrūtinošs bizness, it īpaši, ja līgava netīšām aizdedzina savu kāzu kleitu, līgavainis atgriežas no bīstama darba ar daļēju atmiņas zudumu, un šajā vainīgā persona ir apņēmusies uzvarēt Bellas sirdi. Romas bijusī sieva vēlas viņu atgūt, pie horizonta ir parādījusies jauna superviļņu grupa, tāpēc Bellai būs jāizmanto visas viņa spējas, kā arī viņas pieredzējušā, uzmācīgās empātijas drauga palīdzība, lai novērstu globālu katastrofu, novērstu nepatikšanas, kas izjauc kāzas un pierādītu, ka īstā mīlestība tiešām uzvar visu.

https://www.litmir.me/bd/?b=227358

Mājaslapa.

https://genashowalter.com/

Par autori.

Džena Šoultere ir laikrakstu New York Times un USA Today visvairāk pārdoto romantikas apakšžanru autore: paranormālie, fantastika, mūsdienu cilvēks un jauns pieaugušais. Viņa ir rakstījusi atsevišķus romānus, romānu sērijas un antoloģijas, kā arī līdzautore informatīvai rokasgrāmatai par grāmatas uzrakstīšanu gada laikā.

Džena dzīvo Oklahomā kopā ar savu vīru, diviem pieaugušiem bērniem, kuri izauga pārāk ātri, kā arī suņu un kaķu kafejnīcu, kas strādā, baudot fārtingu, kamēr viņa strādā, staigājot pa klaviatūru centrālo ainu laikā un kopjot mājdzīvniekus visās dienas un nakts stundās. Viņas romāni ir parādījušies Cosmopolitan's Red Hot Reads un Seventeen žurnālā. Viņai tika sniegtas intervijas vietnē Nightline un viņa tika pieminēta vietnē Orange is the New Black - tajā pašā mirklī, kad viņas ģimene nolēma, ka galu galā viņa varētu būt īsta rakstniece.

Izredzes ir labas, ka viņa smagi strādā pie sava nākamā romāna. Iespējams, ka vēl labāk, ka grāmata ir savīta pasaka, kurā attēlots alfa tēviņš ar tumšo pusi un spēcīga sieviete, kura (mīlīgi… dažreiz) viņu apņem.

https://genashowalter.com/about/

Īsumā no krievu portāla.

Pirmo grāmatu viņa pārdeva 27 gadu vecumā un ir izdevusi vairāk nekā 25 grāmatas. Līdz šim viņas grāmatām ir izdevies iekļūt New York Times un USA Today bestselleru sarakstos. Darbojas dažādos žanros: paranormāls, mūsdienīgs LR, urbāna fantāzija. No viņas spalvas iznāk arī grāmatas pusaudžiem.

https://www.litmir.me/a/?id=12616