Džeisons Reinolds. Ilgais ceļš lejup

Apraksts par autoru un viņa darbiem

Long Way Down

Vila brālis tika nogalināts apšaudē starp ielu bandām, un zēns ļoti labi zina, ko darīt tālāk - ievērot noteikumus:

Neraudāt.

Neziņot.

Un vienmēr atriebieties.

Atliek tikai iekāpt liftā, nokāpt lejā un tikt galā ar slepkavu.

Bet ... lifta durvis atveras atkal un atkal. Katrā stāvā kabīnē ienāk cilvēki, kurus Vils ļoti labi pazina un ... kuri jau sen ir miruši.

Tēvs. Tēvocis. Labākais draugs. Viņa pirmā mīlestība.

Pagātnes spoki. Ielu spoki. Gribas spoki.

Katrs no viņiem ir gatavs izstāstīt savu stāstu un palīdzēt Izdarīs pareizo izvēli.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/726413/

Zirnekļcilvēks. Mailzs Moraless

Mailzs Moraless ir parasts Bruklinas pusaudzis: viņš spēlē vecas video spēles ar draugu, svētdienās pusdieno kopā ar ģimeni, iemīlas gudrā skolas meitenē un skaistulē, saņem stipendiju studijām prestižajā akadēmijā ... Ak jā, viņš ir arī Zirnekļcilvēks!

Bet pēdējā laikā zirnekļa instinkts puisi bieži nomāc, pārpratuma dēļ viņš pat tiek noņemts no nodarbībām, un Mailzs sāk šaubīties, vai viņam, cilvēka ar kriminālu pagātni dēlam, vispār jābūt varonīgam. Turklāt viņš nevar atbrīvoties no spilgtajiem murgiem un kaitinošajiem zirnekļu instinktiem, kas katru dienu tiek aktivizēti vēstures stundās. Tomēr Mailzs drīz uzzina stindzinošus faktus, kas apdraud ne tikai viņa, bet arī draugu un kaimiņu dzīvības.

Izskatās, ka ir pienācis laiks vēlreiz mēģināt uzvilkt Spider-Man kostīmu!

https://www.chitai-gorod.ru/catalog/book/1020805/?watch_fromlist=%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B

Autors.

Pēc tam, kad viņš nopelnīja bakalaura grādu angļu valodā Merilendas Universitātē, Koledžpārkā, viņš pārcēlās uz Bruklinu, Ņujorkā, kur jūs bieži varat atrast viņu, ejot četrus kvartālus no vilciena uz savu dzīvokli, runājot pašam ar sevi. Patiešām, nerunājot pats ar sevi, bet tikai atkārtojot rakstzīmju nosaukumus un sižeta līnijas, par kurām viņš domāja vilcienā, atkal un atkal, jo baidās, ka visu aizmirsīs pirms atgriešanās mājās.

https://www.goodreads.com/author/show/1229281.Jason_Reynolds

Mājaslapa.

https://iamjasonreynolds.com/

No tvitera.

Nacionālais jaunatnes literatūras vēstnieks. Un rakstnieks. Un es mīlu savu mammu. Un es mīlu tevi. Ja vien jūs mīlat manu mammu. Ja nē, tad mums rodas problēmas.

https://twitter.com/JasonReynolds83vv