Džeisons Mots. Jason Mott

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Atgriezies.

Astoņus gadus vecais Džeikobs Hārgreivs tra;giski iet bojā 1966. Gdā, tieši pirms savas Dzimšanas dienas. Viņa vecāki Harolds un Lūsija ilgi nespēj samierināties ar to, taču ar laiku tomēr samierinās ar savu zaudējumu… Te kādu dienu Džeikobs, joprojām astoņus gadus vecs, neklauvē pie savas mājas durvīm. Visā pasaulē nomirušie cilvēki sāk atgriezties. Neviens nezina, no kurienes viņi nāk un, cik ilgi paliks. Neviens nesaprot, kas viņi ir – ells izdzimteņi vai dieva svētība. Planētu pārņem haoss, jo tagad cilvēku priekšā ir jautājums: vai dot mirušajiem otru iespēju dzīvot? [Jāsaka, ka es jau agrāk esmu lasījis dažus darbus par līdzīgu tēmu. Gan tik sen, ka neko daudz neatceros – t.p.]

Ārstējošā.

Reiz, aviācijas šova laikā notiek traģēdija – lidmašīna iegāžas skatītāju pūlī. Kad dūmi izklīst, glābēji atrod trīspadsmit gadu vecu meiteni Eivu veselu un neievainotu, bet blakus viņas draugs Vošs spēcīgi asiņo. Meitene uzliek uz viņa rokas un puiša rētas sadzīst. Tā ir viņas dīvainā, mistiskā spēja, par kuru pirms katastrofas neviens nezināja. Tagad Eiva ir visas valsts uzmanības centrā – avīžnieki, TV žurnālisti, blogeri – visi prasa viņas uzmanību. Bet galvenais – simtiem nelaimīgu slimnieku, kuri vēlas dziedēšanu no Brīnumbērna rokas, pulcējas viņas mazajā pilsētiņā. Taču viņi nezina, ka ar katru izdziedināšanu meitenei ir jāmaksā neiedomājama cena, uzņemot uz sevis slimības un ciešanas. Drīz viņai ir jāpieņem lēmums, no kā atteikties, lai glābtu mīļotos. [Arī te kaut kas līdzīgs ir lasīts, tā kā tikai no autora ir atkarīgs, cik dziļi viņš šo tēmu ir „atkodis” – t.p.]

Lasīt: http://loveread.ec/biography-author.php?author=Djeyson-Mott

Autora mājaslapa.

https://jasonmottauthor.com/

Par autoru.

New York Times un USA Today Bestselleru autors Džeisons Mots dzīvo Ziemeļkarolīnas dienvidaustrumos. Viņam ir BFA daiļliteratūrā un MFA dzejā, abi no Ziemeļkarolīnas Universitātes Vilmingtonā. Viņa dzeja un daiļliteratūra ir parādījusies dažādos literārajos žurnālos. Viņš tika nominēts 2009. gada Pushcart balvas balvai, un Entertainment Weekly uzskaitīja viņu kā vienu no viņu 10 skatītajiem “New Hollywood: Next Wave” cilvēkiem.

Viņš ir divu dzejas krājumu autors: “Mēs saucam šo lietu starp mums mīlestībai” un “… paslēpies man aiz muguras…”. Viņš ir trīs romānu: Atgriezies, Visu lietu brīnums un Šķērsojums – autors.

Džeisona debijas romānu “Returned” adaptēja Breda Pita producēšanas uzņēmums “Plan B” sadarbībā ar “Brillstein Entertainment” un “ABC”. Tas tika rādīts ABC tīklā ar virsrakstu “Augšāmcelšanās”.

Džeisona otrais romāns “Visu lietu brīnums” šobrīd tiek izstrādāts LionsGate sadarbībā ar Heyday Films.

Džeisona trešais romāns “Šķērsošana” tagad ir pieejams grāmatnīcās.