Džeimijs Litlers. Ledus sirds un Leviatānu dziesma

Nedaudz par autora grāmatām un autoru pašu.

Frostheart

Ešam noteikti nepaveicās. Viņš ne tikai dzīvo vienā no attālākajiem cietokšņiem sniegotajā jūrā, bet viņa vecāki pazuda jau sen, un tagad viņš pāriet no viena aizbildņa pie otra, ilgi nepaliekot nevienā ģimenē. Un pēc šī stāsta ar leviatāniem - kad viņš mēģināja dziedāt, lai nomierinātu monstrus - viņš tika pilnībā nodots Uguns cietokšņa dīvainākā iemītnieka - drūmā jetija Tobu - aprūpē. Tāpēc, kad izsekotāju kamanas ierodas Ognijā, Ešs bez vilcināšanās lūdz drosmīgos klaidoņus viņu ņemt līdzi. Galu galā arī viņa vecāki kādreiz bija izsekotāji - ja nu viņš tos var atrast? Turklāt, kā gan citādi var uzzināt, kāda dīvaina tieksme dziedāt monstriem viņu pārvar katru reizi, kad viņš redz leviatānus, izņemot ceļojumu uz tālām vietām?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/767079/

Frostheart. Escape from Aurora

Ešs tuvojas noslēpumainās šūpuļdziesmas atminēšanai, ko mamma un tētis viņam atstāja. Viņš uzskata, ka, nonākot līdz galam, viņš atradīs savus vecākus un saulgriežus, leģendāro dziesmuvērpēju cietoksni, kur beidzot atradīs mājas. Un Ešs ir pārliecināts, ka viņa vecāki noteikti apturēs visu šo ārprātu, kas notiek pasaulē: Admirālis Vētraslauzējs vēlas uzsākt karu ar leviatāniem, Dziesmu audēji ir piespiedu kārtā tajā piedalīties, un kaut kur pamostas senais ļaunums, kas kādreiz iznīcināja bijušo pasauli. Bet līdz šim, izņemot Ešu, neviens nezina visu patiesību par gaidāmo. Un izskatās, ka viņam un viņa draugiem pašiem būs jāglābj šī pasaule.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/797067/

Autors.

Džeimijs ir rakstnieks-ilustrators, kurš 2008. gadā absolvēja Bornmutas Mākslas institūtu, iegūstot augstu atzinību Makmilana bērnu grāmatu balvas gūšanā. Kad viņš nemēģina pieradināt nedabiski strauji augošos matus vai cītīgi skatās uz blakus esošo kaķi, viņam patīk zīmēt, krāsot, izgriezt lietas un pielīmēt lietas. Dažreiz viņš izmanto skeneri un datoru, un pārāk bieži rodas kārdinājums izmest savu printeri pa logu. Bet viņam vienkārši vajadzētu iet un atkal to paņemt. Viņa intereses ir diezgan plašas un daudzveidīgas - lai gan viņam ir mīksta daba uz savvaļas dzīvniekiem un lietām, kas naktī sabojājas. Džeimija ilustrācijas darbs ietver Hamishu un Worldstoppers, kas bija 2015. gadā visvairāk pārdotā bērnu debija, un Wilf the Mighty Worrier, kurš tika iekļauts Laugh Out Loud Book Awards balvu sarakstā. Frostheart ir viņa pirmais mēģinājums rakstīt literatūru pašam.

https://www.goodreads.com/author/show/7356432.Jamie_Littler