Džastins Kolls. Skumju meistars

Džastins Kolls 2012. gadā absolvējis Hārvardas universitāti ar ALM literatūrā un radošajā rakstniecībā. Viņš ir mācījies fantāzijas literatūru gandrīz divas desmitgades un ir grāmatu "Klusie dievi" tetraloģijas 1. grāmatas autors. Džastins ir arī Broomstick Monkey Games izpilddirektors un spēļu Imperial Harvest, Royal Strawberries, Royal Scum un 8 Kingdoms līdzdizaineris. Pašlaik viņš dzīvo Park City, Jūtas štatā, kopā ar sievu, diviem dēliem, dogu (Pippa) un Sv. Bernarda mastifu (Herbie).

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1238531-dzhastin-koll

Bibliogrāfija.

Klusējošie dievi / The Silent Gods:

1. Skumju meistars / Master of Sorrows (2019)

2. Master Artificer (2021)

3. Master of the Fallen (Gaidāms 2022)

4. [?]

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1238531-dzhastin-koll

Autora mājaslapa.

https://justintcall.com/

Gara biogrāfija.

https://justintcall.com/about-justin/

Skumju meistars

Šaenbalu no ārpasaules paslēpta akadēmija gadsimtiem ilgi ir turējusies pret maģiju. Galu galā maģija ir bīstama: tas, kas dziedē, var nodarīt kaitējumu, un spēks, kas palīdz vienam cilvēkam, var iznīcināt otru. No daudziem akadēmijas studentiem par iemiesotājiem kļūst tikai pieredzējušākie un apņēmīgākie - mednieki pēc maģiskiem artefaktiem, kurus vajadzētu pasargāt no ļaunprātīgas izmantošanas. Šaenbalu uzaugušais jaunais bārenis Anņevs de Brets izmisīgi sapņo kļūt par šādu meistaru iemiesotāju. Tomēr viņam tas nav viegli - viņš nav tāds kā visi pārējie, un, ja viņi par to uzzinās Akadēmijā, viņa dzīve nebūs ne santīma vērta. Audzinātam pie gudra mentora, kurš noliedz, ka maģija nes tikai ļaunumu, Anņevam ir grūta izvēle: vai nu iemācīties nodot un nogalināt, lai piepildītu lolotu sapni, vai aizmirst par to, vienlaikus paliekot uzticīgs draugiem un sev, vai visbeidzot lai uzzinātu, kas viņš patiesībā ir ..

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005591835-molchalivye-bogi-kniga-1-master-pechali-dzhastin-koll

Cita anotācija. Master of Sorrows

Jūs jau esat dzirdējuši stāstu par traģisku apstākļu dēļ, kļuvušu par bāreni, zēnu, kuru audzinājis gudrs vecis, kurš pilnīgāk zina savu maģiju un izmanto to, lai cīnītos ar lielo ļaunumu, kas apdraud viņa pasauli.

Bet ko tad, ja zēns-varonis un ļaunais, draudīgais mēris ir viens un tas pats?

Ko darīt, ja zēns pamazām saprot, ka viņš ir ļauna dieva reinkarnācija? Vai viņš izglābs pasauli. ... ... vai iznīcināt?

Starp Akadēmijas karotājiem-zagļiem Anņevs de Brets ir savrups. Atšķirībā no klasesbiedriem, kurus zīdaiņa vecumā nozaga no galvaspilsētas, Anņevs dzimis mazajā Šaenbalu ciematā, tika uzskatīts par sodītu un pēc tam, neapzināti, to audzināja vecāku slepkavas.

Pēc septiņpadsmit gadiem Anņevs cīnās ar aizliegtas maģijas, aizmirsta mantojuma un slepenas deformācijas slodzi. Kad viņš vēlāk nonāk ieslodzījumā priestera mentora un akadēmijas meistaru karojošās ideoloģijas dēļ, viņam jāizvēlas - atteikties no daudzsološas nākotnes akadēmijā vai nodot savus tuvākos draugus. Katrs lēmums noved pie dziļākas dilemmas, līdz Anņevs nokļūst meklējumos, kurus viņš nevēlas beigt.

Vai viņš beidzot pieņems savu mentoru doktrīnu, nogalinās svešinieku un pametīs savu mentoru? Vai arī viņš pieņems grūtāku patiesību par to, kas viņš ir. ... un tumšā patiesība par to, kas viņš varētu kļūt. ... ...

https://fantlab.ru/work1101903