Drīz ceļojumi laikā kļūs par realitāti.

Par to paziņoja Grifita Universitātes (Austrālija) zinātnieki, kuru darbi jau parādījušies zinātniskos izdevumos ārzemēs.

Speciālisti ir pārliecināti, ka paralēlās pasaules ir reālas, tāpēc nākotnē ceļojumi laikā būs pilnīgi iespējami. Pēc viņu novērojumiem, mūsu Visums ir tikai viens no daudziem eksistējošiem. Tiek precizēts, ka zināmas pasaules var būt līdzīgas, kaut arī tās "darbojas" citos laika rāmjos.

 

 

Paralēlo Visumu teorija nav jauna, zinātnieki savā darbā ir balstījušies uz jau esošo "multiversa teoriju". Viņi ir pārliecināti, ka šiem Visumiem ir liels potenciāls, kas palīdz iedarboties vienam uz otru. Pētnieki uzskata, ka gadījumā, ja notikumi notiek vienā pasaulē, tas izsauc "atbalsis" citā pasaulē.

Zinātnieki, kuri vēlas atrast citus Visumus, nopietni nodarbojas ar vietu meklēšanu, kur Visumi krustojas. Grifita universitātes speciālisti pastāstīja, ar ko viņu metode atšķiras no jau esošām. Pēc viņu domām ir tikai viena pasaule, kur teorija var izmantot Ņutona mehāniku. Citos Visumos, ja tie eksistē, ir milzums pasauļu, tāpēc tur jābalstās uz kvantu mehāniku.

http://psifactor.info/alesya/vskore-puteshestvie-vo-vremeni-stanet-realnostyu.htm

Vairāk par tēmu var izlasīt šeit:

https://app.griffith.edu.au/news/2014/10/27/new-quantum-theory-is-out-of-this-parallel-world/