Dmitrijs Miropoļskis. Divu relikviju noslēpums

Nedaudz par divām autora grāmatām un ieskats viņa biogrāfijā

"Nākotni ir vieglāk izdomāt, nekā paredzēt," kāds gudrais saka. No neparastās trīsvienības panākumiem ir atkarīga visas cilvēces neparedzamā nākotne. Jauna vēsturniece, žilbinoša matemātiķe un pensionēts speciālo spēku elites karavīrs ir spiesti atrisināt vienu no lielākajiem noslēpumiem, riskējot ar savu dzīvību, ar kuru senie mistiķi, viduslaiku alķīmiķi un mūsdienu mākslīgais intelekts bija bezspēcīgi. Atbilde slēpjas daudzu zinātņu apvienojumā - no vēstures ar ģeogrāfiju līdz ģenētikai ar kvantu fiziku. Trīsvienību vajā spēcīgi ienaidnieki, kurus vada starptautisks gangsteris. Nāvējoši piedzīvojumi seko viens otram kā kaleidoskopā. Strauja darbība notiek dažādās valstīs trīs kontinentos. Tā bija 2. Grāmata.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/778705/

Trīs valdnieku noslēpums. 1. grāmata seriālā

Visu laiku un tautu lielākais noslēpums sakņojas gadsimtu dziļumos.

To aizkustināja Bībeles pravieši un apustuļi, kurus vadīja Svētais Andrejs, Krievijas suverēni Ivans Bargais, Pēteris Pirmais un Pāvils, lieliski rakstnieki un zinātnieki, slaveni karotāji un politiķi.

Kamēr cilvēki cīnījās, lai to atrisinātu, vēstures dzirnakmeņi sasmalcināja vairāk kā vienu tautu un ne vienu impēriju. Tagad ir pienācis laiks izredzētajiem, kuri atklās noslēpumu visai cilvēcei un krasi mainīs pasaules vēstures gaitu.

Tas notiks Krievijā, Sanktpēterburgā. Šeit un tagad.

https://www.litres.ru/dmitriy-miropolskiy/tayna-treh-gosudarey/

Par autoru.

Dmitrijs Vladimirovičs Miropoļskis (dzimis 1964. gada 12. augustā) ir krievu uzņēmējs, romānists, scenārists, dramaturgs, libretists, publicists, tekstu autors, reklāmdevējs, politikas stratēģis.

Ļeņingradietis. Māte - Jūlija Miropolskaja, enerģētiķe, blokādes sieviete. Tēvs - Vladimirs Miropolskis, godājams Krievijas Federācijas celtnieks.

Kopš 1980. gada viņš strādāja par krāvēju, projekcionistu, grafisko dizaineru, mūziķi restorānā utt. izmēģināja spēkus teātra dramaturģijā un žurnālistikā.

Kopš 1988. gada viņš strādāja par reklāmas mākslinieku, teātra mākslinieku, pieaicināto vadītāju un mūzikas komentētāju Ļeņingradas radio Jaunatnes redakcijas programmās. Kopš 1988. gada viņš ir publicēts kā žurnālists un grafiķis PSRS / Krievijas, Kanādas, ASV, Somijas, Vācijas, Francijas, Zviedrijas periodiskajos izdevumos.

Reģionālās nacionālās politikas komisijas loceklis.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/196608/

Vēl sīkāk te:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87