Dmitrijs Jemecs. Eva un Maģiskās būtnes

Īss ieskats autora biogrāfijā un viņa grāmatas apraksts

Dmitrijs Jemecs (krievu: Дми́трий Алекса́ндрович Емец, dzimis 1974. gada 27. martā) — bērnu-pusaudžu rakstnieks-fantasts.

Piedzima meteorologa un žurnālistes ģimenē. Filoloģijas zinātņu kandidāts. 22 gados kļuva par jaunāko Rakstnieku Savienības biedru. Pasaku un fantastikas grāmatu autors.

"Potermānijas" laikā lielu popularitāti ieguva Jemeca grāmatu sērija, kurā tika izmantoti Roulingas grāmatu motīvi,-"Taņa Grotere un burvju kontrobass", "Taņa Grotere un izgaistošais stāvs", "Taņa Grotere un Drevnira tronis". Grāmatu sērija Taņa Grotere bija domāta kā parodija par Hariju Poteru, bet tika apsūdzēta plaģiātā un aizliegta izdošanai dažās valstīs. Tomēr šī grāmatu sērija nemaz nav tik līdzīga Poteram. Taņas Groteres grāmatu sērijas turpinājums un papildinājums ir Mefodijs Buslajevs (sižeti ir savā starpā saistīti).

Dmitrijs Jemecs raksta arī vēsturiskas grāmatas. Ir iznākušas vairākas grāmatas Sreteņskas klosterim par krievu kņaziem. Pēc viņa grāmatām ir izdotas klausāmgrāmatas un datorspēles.

Precējies, septiņu bērnu tēvs.

Bibliogrāfija arī turpat. Grāmatas par Taņu Groteri ir iznākušas arī latviešu valodā, kamēr nesacēlās vētra, ka tās ir plaģiāts.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Dmitrijs_Jemecs

Eva un Maģiskās būtnes

Maģisko pasauli no parastās atdala tik plāna siena, ka dažreiz tā kļūst caurlaidīga. Ir Maskava un ir Magskava - un šīs pasaules ir ļoti tuvu! Nekas neparasts nekad nav noticis Evai Dedjatai: viņa dzīvo kopā ar māti, iet skolā. Bet kādu dienu ļoti dīvainos apstākļos Eva nonāk citā pasaulē ... Ar džiniem - taksistiem, ar rūķiem, kas strādā autoservisā, ar nārām, pūķiem un citām mītiskām un pasakainām radībām. Izrādās, ka Evai ir ārkārtējas spējas sazināties ar šīm pašām maģiskajām radībām, un viņi neieinteresēti piešķir viņai savu burvību. Un viss būtu labi, tikai Evas parādīšanās burvju pasaulē nepalika nepamanīta, un meiteni grasās satvert burvju policija! Šādā situācijā nevar iztikt bez drauga un sabiedrotā. Un šis sabiedrotais izrādās ļoti dīvains puisis - stožars Filats, kura galvenais dzīves princips ir iet pret visiem. Un vai šajā gadījumā jūs vispār varat viņam uzticēties?

Kāpēc jālasa?

1. Dmitrijs Jemets ir ļoti populārs bērnu rakstnieks, viņa darbus lasa visu vecumu bērni, un viņa grāmatu kopējā tirāža ir pārsniegusi 5 000 000 eksemplāru. Pie viņa grāmatām ir izaugusi vesela lasītāju paaudze, kas saviem bērniem iesaka savus iecienītos darbus.

2. "Eva un maģiskās radības" - pilnīgi jauna fantāzijas sērija, ko veidojis superpopulāro sēriju "Taņa Grotere", "Metodijs Buslajevs" un citu autors Dmitrijs Jemecs. Jauni varoņi, jauni piedzīvojumi un jauni, neticami aizraujoši stāsti!

3. Eva ir parasts pusaudzis ar dumpīgu personību. Viņas dzīvē nav nekā interesanta. Bet kādu dienu viņa nejauši nonāk burvju pasaulē ar daudzām fantastiskām un mītiskām radībām!

4. Apdzīvota liela mēroga burvju pasaule, kurai jūs ticat. Pasaule nav karnevāla, bet patiesa.

5. Ļoti jauks dizains. Vāks un muguriņa ir iespiesta ar zelta foliju.

https://eksmo.ru/book/novaya-seriya-eva-dedyata-i-posledniy-stozhar-u-n--ITD1096331/

Kaut kas latviski.

https://egramatas.com/2017/12/01/dmitrijs-jemecs-tana-grotere-un-izgaistosais-stavs/

http://www.ibook.lv/BD_tana-grotere-un-burvju-kontrabass-dmitrijs.aspx?BID=4ac6756b-bcc1-4681-8e2c-d301e83016b5

Par Groteri.

https://livalives.wordpress.com/2014/01/22/dmitrijs-jemecs-tana-grotere/