Divi teksti atslodzei

Nevar taču visu laiku būt nopietni, kādreiz kaut kas pasmaidam arī noder. Tādēļ te divi vākumi pasmaidam un labam garastāvoklim. Pasmaidīsim, draugi.

Izgudrojiet taču beidzot!

Izgudrojiet taču beidzot to sasodīto laika mašīnu!

Es jau visu esmu izplānojis un praktiski jau sarunājis vairumtirdzniecībā dažas kastes ar pulksteņiem "Montana". Vispirms es tos ātri pārdodu un par iegūto naudu nopērku vairākus kooperatīvos dzīvokļus. 1993. gadā es to visus ātri pārdodu un nopērku MMM akcijas, nedēļu pirms kraha pārdodu visas akcijas, par visu naudu nopērku vaučerus un par tiem nopērku Gazprom akcijas. Pēc tam pārdodu Gazprom akcijas un par visu naudu nopērku Apple akcijas. Pēc tam pārdodu visas Apple akcijas un nopērku bitkoinus. Pirms nedēļas pārdodu bitkoinus un nopērku Ameriku, čaukstošo vajag pietikt, es visu esmu aprēķinājis. Atlicis tikai mazākais. Kuces dēli tādi, izgudrojiet taču beidzot laika mašīnu, citādi mans biznesa plāns nenostrādās!

Autors - OlegHunter.

https://fishki.net/2486376-izobretite-uzhe-nakonec.html

Kaut kas izklaidei

Atzinos tētim, ka sasitu viņa mašīnu. Tētis pazuda. Neredzēju viņu veselu nedēļu. Pēc tam sāku viņu redzēt, pamazām, ar vienu aci.
Vienreiz gadā aizbrauciet uz turieni, kur vēl nekad neesat bijuši! Saderot, ka atgriezīsieties.
Mammu, šodien ir brīvdiena. Vai mani draugi var atnest mani mājās vēlāk nekā parasti?
-Mans puisis teica, ka man no rītiem mute ožot. Tur varot līdzēt minets. Vai viņam ir taisnība? -Viņš ir ģēnijs!
Vācu valodu ir iemācīties samērā viegli. Cilvēkam, kurš māk latīņu valodu, tas nesagādās nekādas grūtības.
Par ko es mīlu vācu valodu? Nostājies pie spoguļa un cēli ar patosu pasaki: "Ein schöner Schmetterling verschwand zwischen den zarten Lilienblüten". "Skaists tauriņš pazuda starp maigajiem lilijas ziediem".
Vācu valodas garākais vārds ir "Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung".
Reiz kaut kur 5-6. klasē pie manis pienāca kāds tēvocis un palūdza, lai es sēžos viņa mašīnā. Es pateicu, ka tikai cepurīti uzvilkšu. Pačamdījos pa somu, izvilku cirkuli un ar spēku ietriecu viņam kājā. Tā bija vienīgā reize, kad man izlīdzēja ģeometrija. Komentārs: "...un ārsts no pārvietojamās rentgena laboratorijas uz skolām vairāk nebrauca".

No ziņu portāliem. 2017. gada 22. septembrī. Siktivkaras arhibīskaps piedevis sava Audi A8 zaglim. 2017. gada 23. septembrī. Maskavā Audi A8 atrasts sagriezts vīrieša līķis.
-Sveicināti, mēs piedāvājam jums gaišreģes pakalpojumus! -Labdien, tad jau jūs ziniet, ka es atteikšos.
-Hallo, vai gaišreģe? -Jā, Konstantīn! -Es neesmu Konstantīns! -Es zinu.
No ziņām. 2017. gada 5. septembrī. Šušaros zem tilta ar uzrakstu "Gazele" neizbrauks!" iestrēgusi "Gazele". 2017. gada 25. septembrī. Šušaros zem tilta ar uzrakstu "Gazele" neizbrauks!" atkal iestrēgusi "Gazele".
No ziņām. 2017. gada 25. septembrī. Volgogradas tuvumā 500 cilvēki pavadīja visas brīvdienas nedzēruši.
(No fishki.net)