Divas darbinieces zaudē darbu pēc ekstrasensa ieteikuma

 19.oktobris 2010

Līdz absurdam situācija novesta Preiļu novada domes Sociālajā dienestā. Te ieviesta pilnīgi jauna darbinieku vērtēšanas kārtība. Kā teiks ekstrasenss, tā būs!

ekstrasense_kartsDomes sociālā dienesta vadītāja divas savas darbinieces atlaidusi no darba ne profesionālo īpašību dēļ, bet tāpēc, ka to ieteicis... ekstrasenss. Ar sievietēm, kuras te strādājušas jau sešus gadus, augustā nav pagarināts darba līgums, jo... vadītāja paziņojusi, ka ekstrasense minētās darbinieces esot uzrādījusi kā vaininieces viņas pašas un Sociālā dienesta likstās, ziņo LNT raidījums «Tautas balss».

 

 Preiļu domes Sociālā dienesta vadītāja nebūt nenoliedz, ka padoms ticis prasīts ekstrasensei. Viņai pat parādītas abu darbinieču fotogrāfijas. Pēc tām ekstrasensei bijis skaidrs, ka visās likstās vainojamas tieši minētās sievietes.

Tiesa gan, pēc tam, kad par Preiļu notikumiem sāka interesēties mediji, domes Sociālā dienesta vadītāja atzina, ka atlaistās darbinieces nebūt nav bijušas bez grēka - viņas esot piesavinājušās naudu un centušās privatizēt aprūpējamo īpašumus.

Kasjauns.lv

oriģinālu lasiet šeit