Diskusija "Lavkrafts un brazīliešu folklora"

H.P. LOVECRAFT + FOLCLORE BRASILEIRO

Rīt, 11. maijā, pulksten 9 vakarā.

Brazīliešu komikss "Rio Negro šausmas", par to, kā tiek atmodināts seno pamatiedzīvotāju dievs Jurupari Kuvai (Yurupari Kuwai) - murgu dievs.

1997. gadā doktors Ilse Walkers Rio Negro upē atklāj jaunu zivs sugu, ko vēl neviens nav redzējis. Pēc 4 gadiem cits pētnieks ierauga 10 000 gadu vecu attēlu ar tādu pašu zivi. Rodas vēlēšanā šo mistēriju atrisināt. Pētnieki noskaidro, ka vietējai ciltij ir kāda neparasta, sena Amazones baseina dieva kults. Tas ir murgu dievs Jurupari Kuvai.

https://www.catarse.me/rionegro2

Komiksu ilustrators un autors Ikarow būs LIVE FANTASTIC īpašais viesis, viņš pastāstīs par savu daiļradi, viņam varēs uzdot jautājumus par viņa pašreizējiem projektiem. Viņš runās par to, ka Brazīlijas folklora var dot izejmateriālus Brazīlijas fantastiskajai literatūrai, par to, kā tāsasaucas ar Lavkrafta darbiem. Tiks runāts par komiksu vietu šodienas Brazīlijā, par to kā publicēt komiksus un par daudz ko citu.

https://www.facebook.com/fantasticursos/?hc_ref=ARSwQ8LTgiWStjj0ofdnkP8Mr_49ySO4sGGyZ8DJdEdTNpSQqUN8mHZ5uxLNdaRcKus&fref=nf&hc_location=group

Liekas, ka diskusija būs skatāma te:

https://www.youtube.com/c/Fantasticursos/live

Jurupari ir gan jaguāra šamanis, gan vietējais indiāņu mūzikas instruments.

http://instrumundo.blogspot.com/2014/10/jurupari.html

Reklāma Facebook.

https://www.facebook.com/fantasticursos/?hc_ref=ARSwQ8LTgiWStjj0ofdnkP8Mr_49ySO4sGGyZ8DJdEdTNpSQqUN8mHZ5uxLNdaRcKus&fref=nf&hc_location=groupv