Detektīvaģentūra "Hamatora". Hamatora the Animation

2014. gada anime. 1. sezona. Režisors Seidzi Kisi.

Divi draugi nolēma dibināt savu biznesu. Kā nišu pašrealizācijai Murasaka un Naiss izvēlējās privāto detektīvu pakalpojumu sniegšanu. Un tā tika atvērta detektīvu aģentūra "Hamatora". Tiesa, sākotnējā posmā detektīvi nolēma iztikt bez biroja - tā vietā viņi rezervē galdiņu tuvākajā kafejnīcā, kur notiek tikšanās un pasūtījumu apspriešana ar potenciālajiem klientiem.

Sākumā klientu bija ļoti maz, taču viss krasi mainījās pēc tam, kad viņu vecais draugs Arts vērsās pie draugiem. Viņš kalpo policijā un pēc palīdzības vērsās pie detektīviem. Ir jāatrisina tā saukto "Minimuma turētāju" slepkavību sērija.

Šis segvārds tika lietots cilvēkiem ar iedzimtām pārdabiskām spējām. Detektīviem ir svarīgi arī atrisināt šo lietu, jo viņi ir vieni no tādiem.

2. sezona.

Pēc traģēdijas, kad "Hamatora" nācās saskarties ar Morālu, ir pagājis pienācīgs laiks. Jokohamā visi nomierinājās, un detektīvu aģentūra, kas apmetās kafejnīcā ar nosaukumu "Nekur", turpina darbu.

Aģentūras birojā joprojām ir viens galds, taču, neraugoties uz šo saspringumu un nekārtību, darbinieki ir gatavi uzņemties jebkuru lietu, jebkuras sarežģītības. Katram komandas dalībniekam ir sava īpatnība, viņiem ir unikālas spējas. Viņi visi kaut ko mantoja. Dažiem tas ir spēks, citiem ātrums, dažus piesaista smarža. Bet viņiem visiem ir savs veids, kā saistīties ar savām spējām. Ja daži uzskata sevi par unikāliem, bet apkārtējie cilvēki par nenozīmīgiem, tad citi domā, ka viņiem par to būtu jāatbild.

Tāpēc daži, piemēram, Murasaki un Naiss, izmanto savu dāvanu cilvēku labā, bet citi dāvanu izmanto tikai personīgai labklājībai. Bet joprojām ir trešā grupa, kas rada nepatīkamus mirkļus vienam un otram, un tas ir tas, no kā jums jābaidās.

Bet puiši joprojām atceras šīs traģiskās dienas, un tikai jauns darbs var viņus atdzīvināt un atsākt viņu darbību. Un tāpēc policijas inspektors Arts atrod varoņiem jaunu darbu. Parādījās sērijveida maniaks, kurš iekāroja citu unikālas dāvanas nesēju dzīvi.

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/20689/Hamatora_The_Animation

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hamatora

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt3399706/

Viki lapa.

https://hamatora.fandom.com/wiki/Hamatora_Wiki