Desmitgades «neatrisināmo» jautājumu Top 10

Pirmdiena, 20. septembris (2010)


21.gadsimtā cilvēki nav pārstājuši meklēt atbildes uz jautājumiem, kas ir laime un dzīves jēga, liecina pētījumi. Meklēšanas sistēmas «Ask Jeeves» eksperti analizējuši 10 gadu laikā vairāk nekā miljardu jautājumu un sastādījuši neatrisināmāko jautājumu pasaulē «desmitnieku», vēstī «Newsru».

 

 


Sarakstā iekļuvuši tādi jautājumi: sākot ar «Kas ir mīlestība» līdz «Kas ir visslavenākais cilvēks pasaulē?». Visneatrisināmākie jautājumi esot tie, kas saistīti ar Dieva eksistenci un dzīves jēgu, norāda eksperti.
Izrādās, tik dziļas tēmas uztrauc nebūt ne visus cilvēkus. Miljoniem cilvēku tāpat vēlas zināt, kas noticis, piemēram, ar galveno varoni seriālā par Toniju Soprano.
Meklēšanas serviss «Ask Jeeves» atbild uz 16 miljoniem lietotāju pieprasījumu mēnesī. Tomēr eksperti atzīst, ka daži jautājumi, kas uztrauc cilvēkus, nemaz nav atrisināmi, vēstī «The Daily Telegraph».
Šādos gadījumos meklēšanas serviss piedāvā cilvēkiem pašiem palīdzēt otram izdomāt asprātīgas vai filozofiskas atbildes uz «neatrisināmiem» jautājumiem.
Desmitgades «neatrisināmie» jautājumi:
1.Kas ir dzīves jēga?
2. Vai ir Dievs?
3. Vai tiesa, ka blondiem cilvēkiem ir mazāk dzīvesprieka?
4. Kāds ir labākais veids, lai novājētu?
5. Vai eksistē citplanētieši?
6. Kurš ir slavenākais cilvēks pasaulē?
7. Kas ir mīlestība?
8. Kur ir laimes noslēpums?
9. Vai tiesa, ka Tonijs Soprano ir miris?
10. Cik ilgi es dzīvošu?
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/215018/0…