Dereks Kjunskens. Kvantu burvis

Ieskats autora biogrāfijā un nedaudz par viņa grāmatu.

Belisarius ir bioinženierijas Homo quantus, kurš aizbēga no savas planētas. Lai apmierinātu savas kvantu inteliģences vajadzības, viņš iesaistās ļoti sarežģītās daudzkārtējās afērās. Kad klients viņam piedāvā neaprēķināmas bagātības, lai ar ienaidnieka tārpeju paceltu jauna tipa karakuģi, viņš saprot, ka darāmā ir tik daudz. Viņam būs nepieciešama visu jauno cilvēku pasugu un MI komanda. Un, ja krāpšanās izdosies, tā izprovocēs starpzvaigžņu karu, taču veiksme var norādīt arī ceļu uz nākamo soli Homo Quantus evolūcijā.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/769737/

Dereks Kjunskens (Derek Künsken) – ir kanādiešu rakstnieks, kurš galvenokārt raksta stāstus zinātniskās fantastikas, fantāzijas un šausmu žanros. Dzimšanas datums 1971. gada 13. marts.

Dzimis Ontario, Kanādā. Absolvējis universitāti ar molekulārās bioloģijas grādu. Makmastera universitātē Otavā viņš nodarbojās ar pētniecisko darbu gēnu inženierijas jomā, pēc tam negaidīti pievienojās Kanādas Ārlietu ministrijai un piecus gadus pavadīja Latīņamerikā (galvenokārt Kolumbijā), kur piedalījās humānās palīdzības programmā bēgļu un bezpajumtnieku atbalstam. Künskens šobrīd strādā Pilsonības un imigrācijas departamentā.

2006. gadā Kanādas zinātniskās fantastikas žurnāls On Spec publicēja viņa debijas stāstu Tidal Manevers. Pēc tam sekoja publikācijas tādos žurnālos kā "Asimova zinātniskā fantastika", "Melnie vārti", "Analogā zinātniskā fantastika un fakti" un citi, kā arī dažādās antoloģijās.

Autors raksta ne tikai stāstus. Divi romāni, kas rakstīti viņa karjeras sākumā, pēc autora domām, "bija neveiksmīgi" un nekad netika izdoti. Tieši tad Künskens nolēma pāriet uz mazo formu, kas, kā liecina laiks, bija pareizs lēmums. Bet tuvākajā nākotnē autors plāno atgriezties lielajā formā.

Künskena stāsti izvirzīti Asimova Lasītāju balvai un Prix Aurora balvai.

Kopš 2013. gada autors ir veidojis tiešsaistes žurnālu Black Gate.

2014. gadā vairāki Künskena stāsti tika tulkoti poļu un ķīniešu valodā.

Pašlaik viņš dzīvo kopā ar savu dēlu Gatino pilsētā, Kvebekā, Kanādā.

Oficiālā mājaslapa.

Esmu veidojis ar dažus komiksus. Esmu ļoti lepns par savu darbu ar argentīniešu mākslinieci Vendiju Maldoni (Wendy Muldon) tīmekļa komiksā Briarworld.

http://derekkunsken.com/index.html/

Viņa darbs žurnālistikā.

http://www.blackgate.com/?s=Derek+K%C3%BCnsken