Deniss Kaščejevs. Nepareizais skaitlis

Ieskats autora daiļradē un biogrāfijā.

https://author.today/u/dgk73/works

Tukšās rokas ceļš.

"Karate-do" tulkojumā no japāņu valodas nozīmē "tukšās rokas ceļš". Artūrs Belovs sekoja tam jau no bērnības un pēc divdesmit gadiem viņam izdevās daudz sasniegt. Bet pēc ievainošanas uz dzīvības un nāves robežas viņš bija spiests sākt kampaņu no jauna, jau virtuālajā realitātē. Daudz kas viņam ir pazīstams, kaut kas jauns. Bet viņš pat nezina, kurp dodas ... vai kur viņu ved.

https://author.today/work/47307

Nepareizais skaitlis.

Viņi vienkārši vēlējās izklaidēties! Un izklaides kluba nosaukums - "Šķirsts" -, protams, nevienu nebrīdināja ...

Nu, vienā lietā viņi nezaudēja - viņiem nebūs garlaicīgi!

 

Izdevēja anotācija:

Neticams sprādziens iznīcināja vienu no VDNK paviljoniem, kurā trīsdesmit jaunieši - galvenokārt parastie Maskavas studenti - pulcējās uz privātu ballīti. Pēc visām pazīmēm, notikušais ir terora akts, tomēr vairāki apstākļi izmeklēšanai liek šaubīties par šo, no pirmā acu uzmetiena, acīmredzamo secinājumu. Un tad ir ziņas no Ķīnas, Eiropas un Amerikas, kas visu pilnībā sajauc.

Vai varbūt, gluži pretēji, tās visu izskaidro?

Un vai noslēpumaino teroristu nejauši iznīcinātais paviljons tika nejauši saukts par "Kosmosu", un klubs, uz kura atklāšanu ieradās tie trīsdesmit nelaimīgie - "Šķirsts"?

Starp citu, trīsdesmit ir pareizs skaitlis. Nepareizais ir cirs.

 

Autora piezīmes:

 

Darba papīra (un attiecīgi arī Liter elektroniskā) izdevumā ir iekļuvušas vairākas kaitinošas sižeta kļūdas un drukas kļūdas, tostarp tādu iemeslu dēļ, kurus autors nevar kontrolēt.

Pareizais teksts ir šeit! :)

 

https://author.today/work/26968

 

Skats no augšas.

 

Cilvēki reti skatās uz savām kājām. Pasaulē, kas tikko atguvusies no milzīgā sabrukuma, ir vairāk nekā pietiekami daudz citu problēmu.

Bet jau kādu laiku tur, zemāk, plūst īpaša dzīve - ar tās kāpumiem un kritumiem, panākumiem un neveiksmēm, priekiem un bēdām. Bet skats no augšas par to sniedz tikai aptuvenāko, bieži nepareizāko priekšstatu. Tiem, kas vēlas saprast kaut ko no tā, kas notiek zemāk, būs nepieciešams mainīt viedokli - un tas, kā jūs zināt, ir ak, cik grūti tas ir!

Autora piezīmes:

Grāmata ir rakstīta, izkārtota, kad jūs to lasāt.

Nominēts romānu un stāstu konkursam bērnu un pusaudžu daiļliteratūras žanros "F teritorija"

 

https://author.today/work/34266

 

Pūķa Asinis.

 

Jau sen, kad cilvēki ne tikai nebija apmetušies Jaunajā pasaulē, bet arī Vecajā pasaulē, sapulcējušies vienas zvaigznes sistēmā uz mazas planētas, kas nebija labi piemērota dzīvei, labākos no viņiem sauca par bruņiniekiem. Drosmīgi un cēlie karotāji spožās, spožās bruņās viņi bezbailīgi metās cīņā, lai aizstāvētu nepelnīti aizskarto tiesības, aizsargātu atraitnes un bāreņus. Lai izcīnītu krāšņu uzvaru vai izvēlētos nāvi, nevis kaunu.

Kopš tā laika ir pagājuši gadsimti, cilvēce ir pametusi šaurās senču mājas un apmetusies Galaktikā, vispirms piepildot Veco pasauli un pirms tūkstoš gadiem nonākot Jaunajā. Un bruņinieki vienmēr gāja priekšējās rindās. Kopš seniem laikiem līdz mūsdienām tie ir galvenais cilvēces pamats.

Tātad vismaz ir vispārpieņemts uzskatīt.

 

Autora piezīmes:

Alternatīva anotācija no izdevniecības “Jauza”:

Ir pagājuši daudzi gadsimti, kopš cilvēce atstāja šaurās senču mājas un apmetās Galaktikā. To vadīja drosmīgi bruņinieki savās baisajās kara mašīnās. Tie bija tie, kas savulaik nodibināja Galaktisko valstību, izraidīja varenos Pūķus, atvairīja haosu vētru iebrukumu - Citplanētiešus.

Dodoties uz savu pirmo turnīru, jaunais bruņinieks Edvards ar iesauku Pūķa Asinis no visas sirds vēlas būt līdzīgs leģendārajiem pagātnes varoņiem. Viņam vēl ir jāapgūst, ka šīs pasaules vareno politiskajās spēlēs, kurās viņš neizbēgami iesaistīsies, muižniecības aizsegā bieži slēpjas zemiskums, ārējā varonība var pārvērsties gļēvumā un ārišķīga lojalitāte - izsmalcināta viltība. Mācieties - un izdariet savas izvēles.

 

https://author.today/work/24752

 

Pirmais kurss.

 

- Sākot ar nākamo gadu, akadēmijā tiek veidota jauna fakultāte, - pulkvedis sāka savu stāstu. - Tai vēl nav nosaukuma, atklātos dokumentos un oficiālai lietošanai paredzētos dokumentos tā vispār nav minēta, slepenajos papīros to apzīmē ar burtu "X". Tā teikt, X-fakultāte. Vai tas neizskatās pēc kaut kā?

- Atgādina man. Filma bija kā "X faili". Angļu valodā - "X-files". Par visu mistiku tur.

- Mūsu gadījumā, es ceru, tas iztiks bez mistikas. - Pirmo reizi sarunas laikā pulkveža Ivana balsī šķita dzirdama neziņa. - Bet jūs pareizi pamanījāt būtību - X-fakultāte, slepenā fakultāte. Tik noslēpumaina, ka es, piemēram, pat nezinu, ko viņi tieši tur gatavos.

- Nezini?!

- Es nezinu, - pulkvedis atmeta rokas. - Un tomēr es iesaku jums iesniegt dokumentus par to.

...

Autora piezīmes:

Šaubījies un turpini šaubīties, vai tas bija tā vērts, lai izliktu "Algers". Tomēr cikls ir rakstīts jau ilgu laiku, tagad es šo stāstu pastāstītu pavisam citādi. Un visi, kas to jau sen vēlējās izlasīt ...

Jebkurā gadījumā, ja jūs vispirms iepazīstaties ar manu darbu, labāk sākt nevis ar "Algeru", bet gan ar "Pūķa Asinīm" vai "Nepareizo skaitli". Vienkārši uzticieties :)

 

https://author.today/work/25123

 

Par sevi.

Esmu dzimis un dzīvoju Maskavā.

Advokāts, bet pēdējos gados neesmu praktizējis.

Precējies, ir divas meitas.

Melnā josta (1. dan) serinjiru kenkokan karatedo, koshiki karate (tradicionālā cietā Okinavas karatē)

Es rakstu zinātniskās fantastikas žanrā, grāmatas izdeva it īpaši izdevniecības "Eksmo" un "Jauza". Darbi ir paredzēti galvenokārt jaunai auditorijai, taču, pēc atsauksmēm, bieži izrādās, ka tie interesē arī pieaugušo lasītāju.

Un jā, pats galvenais: tas nav pseidonīms! :)

UPD: Es iesaku sākt savu iepazīšanos ar manu darbu ar “Pūķa asinīm” (kosmooperu) vai “Nepareizo skaitli” (man ir grūti skaidri nosaukt žanru - lai tā būtu tikai kosmiskā fantastika). "Algers" pastāv jau ilgu laiku un nav patiesība... :)

https://author.today/u/dgk73