Deniss Džeimss Votkinss-Pitčfords jeb BB. Bolandas meža rūķi.

Apraksts par autora daiļradi.

Reiz Lobgobs, gudrākais no visiem Bolandas meža rūķiem, nāca klajā ar ideju uzbūvēt tvaika lokomotīvi, un dažus mēnešus vēlāk mežā parādījās dzelzceļš. Tagad rūķi varēja vilcienā doties uz raktuvēm un upi, un viņiem vairs nebija jānes smagie zelta stieņi un upē noķertās zivis pa meža takām.

Rūķu dzīve būtu priecīga un mierīga, ja ne ļaunie laupītāji-leprekoni, kas laiku pa laikam apmeklēja mežu. Vienā no šiem drosmīgajiem reidiem leprekons sagūstīja rūķi vadoni. Vai rūķi spēs atbrīvot savu vadītāju un atbrīvot Bolanda mežu no laupītājiem?

Šis aizraujošais stāsts ir uzrakstīts pēc pārdotāko Augšup un lejup pa Dīvaino upi" labākajām tradīcijām: valdzinoši piedzīvojumi, negaidīti sižeta pavērsieni, vairāk nekā 30 stilīgas melnbaltas ilustrācijas un vecās skolas klasiskā literārā darba nesalīdzināmā atmosfēra, nepelnīti aizmirsta un atkal atklāta ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/756947/

Un vēl Āpsis. Bill Badger

Dodies garā ceļojumā. Tevi gaida veiksme un neticami piedzīvojumi! Kad ubags žurka prognozē  likteni vecam vientuļam āpšam ar iesauku Tēvocis Bils, sākumā viņš netic pareģojumiem, taču ļoti drīz viņa dzīve krasi mainās. Viens no viņa draugiem dod viņam veco liellaivu ar nosaukumu "Brīvais vējš" un lūdz viņu nogādāt bankā lādi ar kravas telpā paslēptām zelta monētām. Bet drīz izrādās, ka upes krastā darbojas sīvu laupītāju kaķu banda, kas naktīs apseko reidā baržas un aplaupa laiviniekus. Vai tēvocim Bilam izdosies sveiki un veseli nokļūt galamērķī un nogādāt naudas lādi bankā?

https://www.wildberries.kz/catalog/12475212/detail.aspx

Par autoru un citiem viņa darbiem apraksts jau ir bijis.

Oficiālā mājas lapa.

https://www.bbsociety.co.uk/