"Deja ar nāvi" dodas pie lasītājiem.

Šodien, 2015. gada 7. septembrī ir nebijis notikums latviešu fantastiskajā literatūrā. Jaunā un jau pieredzējusī rakstniece Laura Dreiže (25) izdod savu piekto grāmatu, kas tajā pašā laikā ir arī pirmās latviešu fantastiskās triloģijas romāns. Grāmatas darbība norisinās paralēlajā Viktorijas laiku Anglijā un veidota populārajā stīmpanka stilā. Par grāmatu autore jau daudz stāstījusi un arī blogeru atsauksmes ir sasniedzamas, tāpēc ko vairāk uzrakstīšu, kad būšu izlasījis grāmatu.

 

 

Vienīgi piebildīšu, ka autore daudz pētījusi tā laika dzīves reālijas, lai ticamāk visu aprakstītu, tajā pašā laikā bija arī tehniski jāpamato dažādie mehānismi, tā kā ir bijis ko nopūlēties. Pašlaik autore turpina rakstīt. Top romāns, kur darbībā būs iesaistīti ķeltu mitoloģijas tēli, sākot ar pūķiem un beidzot ar mazāk pamanamām radībām. Turklāt, pētot Viktorijas laiku spoku stāstus, esot radusies ideja, kas var izvērsties par turpinājumu minētai triloģijai - pēc 15 gadiem.

Tiem, kas neatrada laiku, lai atnāktu pulksten 16:00 uz grāmatu veikalu, lai tiktos ar autori, ir iespēja to izdarīt 17. septembrī, kad turpat, tikai prezentācijas zālē, pulksten 17:00 notiks grāmatas atvēršanas svētki.

Sīkāk par grāmatu te:

http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/104725-deja_ar_navi_danse_macabre_1.html