Dažas jaunākās ziņas no taizemiešu portāla par anime, mangu un citām japāņu kultūras tēmām. 2. daļa

Dažu anime apskats

8. Love Live! Jaunais oficiāli paziņotais nosaukums ir Love Live! Superstar!!

Kad sapņu stāsts piepildās ar visu līdzjutēju spēku, kuri pulcējas, lai balsotu par visu 5 meiteņu vārdiem un logo.

Mīlestības tiešraides oficiālā vietne Ir apstiprināta jauna anime televīzijas sērija, kuras dalībnieki drīz atklājas ar nosaukumu Love Live! Superstar!! Sunrise pērn jūnijā reģistrēja tirdzniecības zīmi ar šo nosaukumu. Turklāt Love Live! Days Love Live! Sougou Magazine 8. sējums stāsta, ka ar viņu logotipu atklās arī elku grupas vārdu. Stāsts šajā nozarē notiek Juigaokas meiteņu skolā.

Juigaokas meiteņu skola atrodas starp Tokijas Omotesando, Harajuku un Aoyama rajoniem, kuru centrā ir pirmie skolēni. Nav vēstures, nav senioru vai absolventu. Un bez jebkādas reputācijas šī ir skola, kas pilna ar lietām, par kurām neviens nezina.

Starp 5 meitenēm Šibuja Kanona, kura ir gatava stāties pretī skolas elkam. Ko viņa teica “Man patīk dziedāt. Ar šo dziesmu es vēlos kaut ko piepildīt. ”Daudzas jūtas saplūst ar gaismas zvaigznēm. Jaunām meitenēm nākotne bija tukša, taču iespēju pilna. Viņu stāsts ir tikai sācies. Planējiet ar mūsu spārniem, lai Love Live!

https://akibatan.com/2020/07/new-love-live-anime-confirms-love-live-superstar-title/

9. Kad ekonomika apvienojas ar zinātnisko fantastiku.

Noskatieties pirmo World End Economica anime reklāmklipu no Spice and Wolf radītājiem, kas ir zinātniskās fantastikas ekonomiskā romāna spēles animācijas versija. Tas piesaistīja līdzekļus, lai pārsniegtu mērķi divreiz iepriekšējā gadā.

2019. gadā Spicy Tails studija, Spice un Wolf radītāja Hasekura Isuna uzsāka līdzekļu vākšanas projektu populārā spēļu romāna WORLD END ECONOMiCA anime adaptācijai. No mērķa prasa tikai 5 miljonus jenu, bet var piesaistīt līdzekļus līdz pat 19 miljoniem jenu. Apskatīsim dažus piemērus, kas ir atklātībā nonākuši. Anime, katra vizuālā romāna epizode netiks atspoguļota. Tā vietā tā koncentrējas uz 1. un 2. sērijas beigām, ar nelielu saturu no 3. sērijas. Galveno animāciju veidos ENISHIYA.

Īsumā tas ir stāsts, kas notiek nākotnē. Kad 16 gadus vēlāk pasaules iedzīvotāji iekārtojās uz Mēness, jauns puika Kavaura Jošiharu (Hal) sapņo stāvēt uz vietas, kur neviens cits nevar. Viss, kas viņam vajadzēja, lai viņa sapņi piepildītos, bija milzīgi līdzekļi. Ka viņš varēs atrast Izmantojot tirdzniecību akciju tirgu.

Pašlaik nav norāžu par to, kad un kā tas parādīsies. Bet ikvienam, kurš vēlas iepazīties ar saturu, mēģiniet vispirms atrast spēles versiju, kuru spēlēt un redzēt. (Pieejams Steam 3 galotnēs.)

https://akibatan.com/2020/06/crowdfunded-world-end-economica-anime-shares-its-first-full-promo/

10. Fani var sākt gaidīt! Kin-iro MOSAIC paziņo par anime filmu "Kin-iro MOSAIC Paldies!!"

Labas ziņas Kin-iro MOSAIC anime faniem. Pēc stāsta OVA izlaišanas 2017. gadā ziņas bija  pazudušas. Bet nesen anime filma tika izziņota kā Kin-iro MOSAIC Paldies !! Ziņa bija  tiešsaistes pasākuma laikā par šo anime, ar pirmo pieejamo attēlu.

Kin-iro Mosaic stāsts ir Omiya Shinobu, 15 gadus veca japāņu meiteni, kura dzīvoja  savrupmājā Anglijā. Un jutās nostalģiski par dienu, kad viņa bija ārzemēs. Līdz kādu dienu viņa saņēma e-pastu no angļu draudzenes Alises no savas mājas ar paziņojumu "Nāc uz Japānu!" Anime sāksies no šī brīža ...

https://akibatan.com/2020/06/kin-iro-mosaic-gets-movie-version-kin-iro-mosaic-thank-you/

11. Lāču cilvēki gatavojas parādīt anime Kuma Kumakuma Bear! Atklājiet daudz informācijas. Pieejams ar šī gada oktobri.

Lāču ļaudis gatavojās, kad tiks izlaisti animācijas seriāli, kuru pamatā bija vieglais romāns Kuma Kuma Kuma Bear (taizemiešu valodā Kumakuma Kumabear!), Meistara Kumanano un 029 darbi. Un anime Itsuka no Kioku sākuma dziesmu, kuru Waki ​​Azumi kungs dziedāja ar reklāmas starpniecību.

15 gadus veca neitene, kas turpina spēlēt VRRPG spēles mājās. Neiet uz skolu.

Kādu dienu pēc būtiskas atjaunināšanas viņa uzstādīja mūmijas rīku komplektu, kuru nevar pārnest no pasākuma. Kurā ietilpst lāča kostīms, rokas lelle. Un jūsu lāča kurpes Turklāt aizpildot anketu un iekļūstot spēlē viņa nonāk nezināmā mežā, valkājot tikko iegādāto lāča uzvalku. Kur tas ir šeit? Dieva vēstule? Cita pasaule?

Ja jūs valkāsiet lāča uzvalku, tas būs neuzvarams. Bet bez lāča uzvalka tā ir tikai meitene, kurai trūkst kustību. Tāpēc nākas uzsākt piedzīvojumus šajā jaunajā pasaulē.

https://akibatan.com/2020/06/kuma-kuma-kuma-bear-anime-reveals-more-cast-opening-song/

12. Japāņu fani nobalsoja par 10 labākajiem anime favorītiem no Kioto Animation.

Kioto animācijas studija, kuru fani pazīst kā KyoAni, tiek uzskatīta par vienu no augstākās kvalitātes anime ražošanas studijām Japānas anime nozarē.

Ar reputāciju, kas neapstājas pie attēla kvalitātes, uzmanību detaļām. Un animācijas darbs, kas izskatās dzīvīgs. Bet arī studija, kas ir pilna ar nozares kvalitatīvu personālu. Pat tad, kad pagājušajā gadā tā piedzīvoja daudz drausmīgu lietu, fani joprojām gaida, kad studijas jaunais darbs atkal atgriezīsies dzīvē.

Un, ja vēlaties pateikt, kurš no jūsu pagātnes darbiem ir vismīļākais, daudziem cilvēkiem varētu būt grūti atbildēt, jo var teikt, ka katrs no iepriekšējiem darbiem atrodas nozares augstākajā plauktā. Bet Netlab joprojām vēlas izaicināt savus fanus, atverot anketu par viņu iecienītākajiem darbiem.

No 9521 aptaujas dalībnieka apskatīsim 10 labākos ierakstus ar vislielāko balsu skaitu. (Attēli sanāk tādā secībā, kā te minēti anime, t. p.)

10. Kyoukai no Kanata

9. Nichijou

8. Suzumiya Haruhi no Yuutsu

7. Liz to Aoi Tori

6. Clannad

5. K-ON!

Stāsts par meiteņu ērto ikdienu, mūzikas klubā, kur dienas pavada: Yui, Mio, Ritsu, Tsumugi un Azusa, var saukt par dziedināšanas tūri. Un, lai gan tas ir mūzikas anime, kurā mēs varam redzēt dzeram tēju, ēdam uzkodas vai izspēlēt sadzīves ainas, nevis mūzikas mēģinājumus, fanu dziesmas viss labi paliek atmiņās. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka šis stāsts arī ilgu laiku paliks fanu sirdīs.

4. Hyouka

Stāsts par Oregi Hotaro, zēnu, kurš mīl taupīt enerģiju, un Čitandu Eru, jaunu meiteni, kura ir pārsteigta par visu. Ar dažādiem noslēpumiem savā skolā un dzimtajā pilsētā. Ar aizraujošu stāstījumu un turpinājumu, it kā skatītos izmeklēšanas sēriju. Un jaudīgā Hyouka dienasgrāmata ir viens no visvairāk fanu atmiņā paliekošajiem stāstiem.

3. Free!

Par to var teikt, ka kopš pirmā priekšskatījuma klipa izlaišanas Mercury ir parādījusies fanu interese par šo anime. Ar stāstu par pieciem zēniem no peldēšanas kluba: Haruka, Makoto, Rin, Nagisa un Rei var teikt, ka  scenārija ziņā to var saukt par cieši izstrādātu darbu, kas visvairāk patīk, līdz ar visiem turpinājumi, filmu, teātri un drāmas kompaktdiskiem, kas nepārtraukti seko stāstam.

2. Hibike! Euphonium

Omae Kumiko stāsts par pūtēju orķestri kopā ar viņas grupas draugiem, arī mūzikas skatuves daļu, kurā gaismas un skaņas darbs ir pilnvērtīgs, un mūzika spēlē šajā stāstā. Tas ir spēcīgs, laipns, vienkārši nāciet klausīties stāstā iekļauto mūziku, ir vērts to izpētīt. Joprojām ir tikpat aizraujoši varoņu attiecību stāsti. To var uzskatīt par vēl vienu darbu, ko KyoAni ir izlaidis, lai parādītu savu potenciālu.

1. Violet Evergarden

Kvalitatīva izrāde, kas sevi pierādījusi globālās auditorijas acīs, izmantojot Netflix, ir izrāde, kuru auditorija vienā balsī saka, ka ar vienu asaru kastīti nepietiek. Ar stāstu par Violetu - Automātiskās atmiņas lelli, kas tika izmantoti karā, bet, kad karš ir beidzies, viņa dodas uz dažādām vietām, meklējot savu dzīves galamērķi kā spoku braucēja. Vai arī persona, kas atbildīga par vēstuļu rakstīšanu tiem, kuri paši nevar rakstīt.

Kaut gan žēl Jaunā filmas versija, kuru paredzēts izlaist šogad, pašreizējā COVID-19 epidēmija ir aizkavējusi, taču tiek uzskatīts, ka fani joprojām gaida, lai redzētu šo darbu.

https://akibatan.com/2020/05/online-poll-ranks-japanese-netizens-favorite-series-anime-kyoto-animation/

13. Gatavojieties asarām, izmantojot Kami-sama ni Natta Hi anime sēriju, kas ir Key, Aniplex un P.A. Works sadarbība.

Atgriešanās Maeda Juna sākuma punktā, kuram bija ļoti pazīstams emocionāls stāsts.

Trīs lieli Japānas manga industrijas zīmoli Key, Aniplex un P.A. Works svētdien, 10. maijā, rīkoja tiešraidi. Lai paziņotu par kopīgu anime projektu, Kami-sama ni Natta Hi pirmizrāde notiks oktobrī.

Komandā Maeda Jun kungs tiek ieskaitīts kā oriģināldarba īpašnieks. Rakstnieks Na-Ga, viens no darbiniekiem, kurš ir bijis kopā ar Key, strādās pie oriģināla rakstura dizaina. Studijai P.A.Works būs atbildīgs par radīšanu Video iepazīstina ar Key oriģinālo anime Angel Beats! Un Šarlote pirms teica: “2020. gads atkal sāksies. Kas notiks tālāk Vai ceļojuma sākums ir atpakaļ ... Maeda Jun atgriežas sākumā.

https://akibatan.com/2020/05/jun-maeda-key-pa-works-aniplex-announce-kami-sama-ni-natta-hi-tv-anime/

14. Covid-19 pandēmijas dēļ arvien vairāk anime pirmizrādes tiek atceltas.

Lielākā daļa no tiem ir turpinājumi no veciem laikiem. Daži ir rādījuši citas filmas, nevis jaunas epizodes, kuras vēl nav gatavas pārraidīšanai.

Koronavīrusa uzliesmojuma situācija Japānā. Tas joprojām ir skarbs un kaitē daudziem uzņēmumiem. It īpaši ar anime industriju, Kur daudzas filmas ir jāatceļ, līdz situācija uzlabojas. Nesen tika paziņoti četri slaveni anime nosaukumi. Saraksts ir šāds:

ONE PIECE, Digimon Adventure, Healin’ Good PreCure, Pokemon.

/https://akibatan.com/tag/anime/page/4/