Dažas jaunākās ziņas no taizemiešu portāla par anime, mangu un citām japāņu kultūras tēmām. 1. daļa.

Anime saraksts taizemiešu variantā

1. Raganas ir gatavas. Skatieties jauno Bleach autora anime filmas Burn the Witch treileri.

Un šobrīd MangaPlus publicē angļu valodas versiju, lai jūs varētu to izlasīt.

YouTube kanāls BANDAI NAMCO Arts Channel izlaidis jaunu anime filmas Burn the Witch treileri, kas pielāgots Bleach jaunā Kubo Tite manga darbam. Netērējiet savu laiku, ejam to apskatīt.

https://akibatan.com/2020/08/burn-the-witch-anime-trailer-streamed-with-english-subtitles/

2. Anime sērija Dragon's Dogma nonāks Netflix 17. septembrī.

Nākamajā mēnesī Netflix būs pieejama anime, kuras pamatā ir Capcom hitu spēle.

Dragon's Dogma, kas ir viena no Capcom atzinību guvušajām Action RPG, atkal ievieš Devil May Cry veidotāji. Lai gan mēs nezinām, vai mēs jebkurā brīdī varam spēlēt jaunu spēli, fani nesteidzas. Tā kā Netflix savā straumēšanas pakalpojumā ir izveidojis spēles anime adaptāciju. Gatavs skrīningam 17. septembrī (un ar Taizemes nosaukumu Pūķu bruņinieku ceļš), ejam apskatīt piemēru.

https://akibatan.com/2020/08/tv-anime-adaptation-of-capcom-dragons-dogma-on-netflix/

3. Kalpone-pūķis ir atgriezusies! Kobayashi-san Chi no Maid Dragon anime otrā sezona Kyoto Animation.

Studijas pirmais anime seriāls pēc dedzināšanas gadījuma Studio 1

Pēc ilgas gaidīšanas beidzot bija labas ziņas par anime. Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, kad anime oficiālajā vietnē tika paziņots, ka 2. sezona tiks izlaista 2021. gadā, Kyoto Animation atgriezīsies pie produkcijas. Kurā tiks izsaukta otrā sezona Kobayashi-san Chi no Maid Dragon S: S nozīmē Super Supreme Second Life Starts.

https://akibatan.com/2020/08/kobayashi-san-chi-no-maid-dragon-get-season-2-tv-anime/

4. Skatieties bezmaksas Kyoshin epizodi Hyouka no Shiro, anime, kas reklamē tūrismu. Minamišimabaras pilsēta.

Fukuoka prefektūras anime studija TriF Studio ir paziņojusi par jaunas anime pirmizrādi Kyoshin to Hyouka no Shiro, anime, kas reklamē tūrismu Minamišimabarā. Nagasaki prefektūrā Izmantojot gan daudzdaļīgu komandu, gan balss komandu no vienas pilsētas Tas bez maksas tiks rādīts Youtube kanālā NCC Nagasaki Cultural Broadcasting un Nagasaki Culture Telecasting TV kanālā (šī ir pirmā kanālam izveidotā anime kopš tā darbības sākuma 1990. gadā). Apskatīsim šīs anime sērijas pirmo epizodi.

https://akibatan.com/2020/08/sae-okamoto-shiro-the-giant-and-the-castle-of-ice-anime-shorts-launch-after-covid-19-delay/

5. Kinokuniya Australia veikals pārskatīšanai no veikala noņēma 7 mangas. Saskaņā ar bērnu pornogrāfijas novēršanas vadlīnijām.

Ziņu aģentūra ANN ziņoja, ka Sidneja, Austrālijas grāmatnīca Kinokuniya, ir izņēmusi septiņas komiksu grāmatas. Pēc sūdzības iesniegšanas Austrālijas dienvidu likumdevējā iestādē Connie Bonaros, tirdzniecības vieta sacīja, ka atstādināšana nav saistīta ar politisko spiedienu. Bet tāpēc, ka Austrālijas filmu un literatūras klasifikācijas aģentūra Informēja, ka satura pārskatīšanas procesā ir jāiekļauj 7 darbi, lai pārbaudītu to atbilstību valsts reitinga likumiem.

Septiņi darbi, kas tika izņemti no veikala, lai iekļūtu satura pārskatīšanas procesā, ir šādi. (Vairākus esmu apskatījis atsevišķos rakstos.)

1. Eromanga Sensei

2. Online Sword Art

3. Goblina slepkava

4. Nav spēles, nav dzīves

5. Boku wa Mari no Naka

6. Paralēlā paradīze

7. Seikoku no Dragonar

https://akibatan.com/2020/08/books-kinokuniya-sydney-7-manga-were-removed-due-to-ongoing-classification-by-australian-board/

6. Noskatieties Hosee to Tora to Sakana-tachi anime filmu no studijas, kura izveidoja My Hero Academia.

Stāsts par galveno varoni - sievieti, kura sapņo par brīvību, neskatoties uz ķermeņa invaliditāti. Ar jaunu vīrieti, kurš vēlas palīdzēt īstenot viņas sapņus. Pieejams kinoteātros Japānā 25. decembrī.

Oficiālā anime filmas Josee to Tora to Sakana-tachi vietne ir pielāgota no Tanabe Seiko BONES, My Heo Academia un Fullmetal Alchemist: Brotherhood īsstāsta studijas, tā izlaidusi treileri, informāciju par dalībniekiem un personālu. Pēc pirmizrādes atlikšanas vasarā COVID-19 vīrusu slimības situācijas dēļ paziņojām pirmizrādes datumu 25. decembrī, ejam apskatīt.

https://akibatan.com/2020/08/bones-josee-the-tiger-and-the-fish-anime-film-reveals-cast-theme-song-trailer-december-25-premiere/

7. Kad cikādes kliedz! Noskatieties jauno Higurashi anime otro piekabi 1. oktobrī!

Jaunā Higurashi no Naku Koro ni (Taizemes tituls "Kad cikādes kliedz") oficiālā vietne ir izlaidusi piektdien, 21. augustā, izlaisto otro piekabi ar jaunu vizuālo attēlu anime, paziņojot par piekabi. Ka animācijai būs 13 epizodes, kuru pirmizrāde notiks 1. oktobrī, un būs 14. sērija, kuras pirmizrāde notiks 2021. gada 7. janvārī.

https://akibatan.com/2020/08/new-higurashi-anime-2nd-video-reveals-episode-1-october-1-debut/