Dažas dienas pirms slepkavības Kenedijs pastiprināti interesējās par NLO

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Trešdiena, 20. aprīlis (2011)

kenedijsDesmit dienas pirms slepkavības kādreizējais ASV prezidents Džons Kenedijs pieprasīja parādīt viņam slepenos dokumentus par nezināmiem lidojošajiem objektiem (NLO), vēstī medijs «The Daily Mail», atsaucoties uz Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktoram adresēto Kenedija vēstuli.

 

 

Ufologi šo ziņu acumirklī uztvēra kā pierādījumu tam, ka ASV līderi nogalinājuši cilvēki, kuri negribēja, lai tiktu publiskoti noslēpumi par citplanētiešiem.

CIP pēc rakstnieka Viljama Lestera pieprasījuma publiskoja divas vēstules, kuras todien rakstīja Kenedijs. Kā kļuvis zināms, vienu sūtījumu Kenedijs adresēja CIP, bet otru ASV Nacionālās Aeronautikas un kosmosa pārvaldei (NASA).

NASA vadītājam adresētajā vēstulē Kenedijs pauda vēlmi sadarboties PSRS, pētot kosmosu.

«Kenediju bažīgu darīja tas, ka daudzi NLO bija novēroti virs PSRS teritorijas. Viņš baidījās, ka padomju vara kļūdaini nodomās, ka NLO ir ASV agresijas pazīme,» intervijā medijam «AOL News» pauda Kenedija biogrāfisko grāmatu autors Lesters.

«Iespējams, tāpēc viņš vēlējās saņemt informāciju par NLO, lai pateiktu PSRS - klausieties, tie neesam mēs, tas nav mūsu roku darbs, mēs nenodarbojamies ar provokācijām,» piebilda Lesters.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/235905/0?show_inbox=1