David Warmflash. Moon: An Illustrated History: From Ancient Myths to the Colonies of Tomorrow (Sterling Illustrated Histories)

Sākot ar Mēness veidošanos un beidzot ar turpmākās izpētes potenciālu, šis bagātīgi ilustrētais sējums parāda 100 pagrieziena punktus Mēness vēsturē.

Ar apžilbinošiem attēliem katrā izplatībā un izgaismojošu astrobiologa Dr David Warmflash tekstu Moon: An Illustrated History hronoloģiski izklāstīti 100 Mēness attīstības un izpētes pagrieziena punkti. Sākot ar pirms 4,5 miljardiem gadu, kad izveidojās Mēness, šis satriecošais sējums pāriet no Mēness veidošanās hipotēzēm (pirms 4,5 miljardiem gadu) uz sestā gadsimta pirms mūsu ēras prognozēm par saules aptumsumiem, no divdesmitā gadsimta kosmosa sacīkstēm starp ASV un Padomju Savienību līdz privātajiem kosmosa uzņēmumiem un iespējamām nākotnes Mēness kolonijām. Uzziniet Bībelē par Mēness kalendāra sistēmām un kultiem; kā mēness spilgtums tika izmantots, lai novērtētu zvaigžņu attālumus; kā progresīvie teleskopi septiņpadsmitajā gadsimtā ļāva mums tuvāk skatīties uz Mēnesi; kā autors Žils Verns iedvesmoja astronautikas tēvu; Saturn V Mēness raķetes oriģināli; Apollo misijas un vēl daudz vairāk.

https://www.amazon.com/Moon-Illustrated-Colonies-Tomorrow-Histories/dp/1454931981

Dr. David Warmflash

David Warmflash, MD, ir ārsts, astrobiologs, kosmosa medicīnas pētnieks, zinātnes rakstnieks un komunikators, kā arī zinātnes vadītājs ASV planētas biedrības Phobos Living starpplanētu lidojuma eksperimenta komandā. Dāvids ir “zvaigzne, kas ir sasniegusi apziņu”, kā viņš to saka.

Viņš ir dažādu žurnālu līdzstrādnieks un ir uzrakstījis daudzus rakstus, kas aptver dažādas zinātnes tēmas, sākot no ārpuszemes dzīves meklējumiem un kosmosa izpētes līdz pat dzīves pirmsākumiem, ģenētikai, neirozinātnei, biotehnoloģijai un zinātnes vēsturei. Viņš ir arī izpētījis jaunās iespējas cilvēka ziemas guļas stāvoklī / apturēta animācija.

Dāvida raksti ir parādījušies dažādās publikācijās, tostarp Wired UK, Discover Magazine, Scientific American, Genetic Literacy Project un Cricket Media. Visu 2018. gadu viņš veidoja emuāru ierakstu sēriju par senās zinātnes parādīšanos Vision Learning, aptverot vēsturiskos domātājus. Daudzi no šiem senajiem zinātnes pionieriem parādīsies arī grāmatā, kuru Dāvids gatavojas izlaišanai 2019. gada vidū un kas nodarbojas ar cilvēces pētījumiem un Zemes mēness izpēti Mēness: ilustrēta vēsture: no seniem mītiem līdz rītdienas kolonijām.

Dāvids šobrīd ir Neurolief medicīnas ārsta konsultants. Kopš 2011. gada viņš ir arī dzīvā starpplanētu lidojuma eksperimenta pētnieks Planetāru biedrībā un kopš 1994. gada ir Aviācijas un kosmosa medicīnas asociācijas biedrs.

Deivids bija pirmajā NASA astrobioloģijas pēcdoktorantu praktikantu kohortā un kalpoja kā NASA Jupitera Icy Moons Orbiter Science Definition Team loceklis. Viņš ir sadarbojies ar Planētu biedrību trijos eksperimentos, kas ir lidojuši kosmosā, ieskaitot “miera eksperimentu”, kurā piedalījās Izraēlas un palestīniešu students, kuri kopā ar Deividu bija līdzmeklētāji. Viņš ir piedalījies Lūsijas Hokingas un Stīvena Hokinga grāmatā “Džordžs un zilais mēness”, un tika intervēts Kansas City Star rakstā par zinātniskās fantastikas seriāla “Orphan Black” zinātnes precizitāti.

Deivids ir ieguvis doktora grādu Telavivas Universitātes Saklera medicīnas skolā un ir veicis pēcdoktorantūras darbu Brandeisa universitātē, Pensilvānijas universitātē un NASA Džonsona kosmosa centrā, kur viņš bija daļa no NASA pirmās astrobioloģijas apmācības biedru grupas. Viņš ieguvis bakalaura grādu zooloģijā Masačūsetsas Amhersta universitātē.

Četrus gadus, no 2004. līdz 2008. gadam, Deivids bija astronomijas un kosmosa medicīnas pētnieks Hjūstonas universitātē. Viņš turpināja Pensilvānijas universitātes Radiācijas onkoloģijas nodaļā līdz 2009. gadam kā postdoktoranta zinātnieks.

Īsumā Deivids vadīja zinātnieku un inženieru Amerikā zinātnes tehnoloģiju vides politikas (STEP) praktikantu grupu, kas vadīja starptautisko likumdošanas komiteju, kuras uzmanības centrā bija kosmosa, radiācijas un kodolieroču politika.

Deivids ir viesojies kā astrobioloģijas zinātnieks Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) Džonsona kosmosa centrā Hjūstonā, Teksasā. Viņš ir arī iniciators Planetary Society baktēriju biofilmu augšanai uz virsmām kosmosa lidojuma laikā (GOBBSS) eksperimenta laikā, kurā Izraēlas un Palestīnas studenti apvienojās, lai nosūtītu astrobioloģijas eksperimentu NASA Columbia neveiksmīgajā misijā 2003. gada janvārī.

Par viņa jaunāko grāmatu “Mēness: ilustrēta vēsture: no seniem mītiem līdz rītdienas kolonijām”:

"Cilvēces vēstures gaitā Mēness skats ir aizrāvis cilvēces visdrošākās iztēles, savukārt tā nakts klātbūtne ir bijusi mītisko un zinātnisko hipotēžu galvenā sastāvdaļa. Dāvids ir lieliski aprakstījis mūsu aizrautību ar tuvāko Mēness kaimiņu un tā atklājumiem: ilustrētu vēsturi. Šī lieliskā grāmata ir jāuzskata par obligātu lasīšanu jauniem un veciem Mēness pētniekiem atpūtas brīžos.” - Skots Parazinskis, MD, NASA kosmosa kuģu astronauts (STS-66, 86, 95, 100, 120) un filmas The Sky Below autors.

https://lifeboat.com/ex/bios.david.warmflash