Darja Bobiļeva. Nakts skatiens

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā - t.p.)

Darja Bobiļeva ir ne tikai šausmu un mistiskās literatūras, bet arī literatūras kā tādas uzlecošā zvaigzne.

Literārā institūta absolvente. Gorkija Maskavas Rakstnieku savienības biedre, vadījusi literāros kursus.

Viņas talantu apbrīno gan kritiķi, gan lasītāji.

Viņas debijas romāns "Žubītes" kļuva par bestselleru un iekļuva garajā četru galveno balvu sarakstā: "Lielā grāmata", "Yasnaya Polyana", "Interpresscon", "ABS Prize" un tiesības uz filmas adaptāciju tika nopirktas uzreiz pēc grāmatas izlaiduma.

Darjai Bobiļevai ir savs skatījums uz mūsu pasauli. Īpašs, tikai viņai raksturīgs, ļaujot paskatīties aiz iekšpuses un ieraudzīt slēpto - nakts skatienu.

"Nakts skatiens" ir īsprozas krājums, kurā iekļauti gan jau zināmi autores darbi, gan pilnīgi jauni, iepriekš nekur un nekad nepublicēti stāsti.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/708581/

Žubītes

Kādu laiku paslēpties no ārpasaules trakuma starp mājīgajiem zaļumiem ir sapnis, salds sapnis ... murgs!

Ko darīt, ja jūs nekad nevarat atstāt savu vasarnīcu?

Nav savienojuma, ceļš ieskrien mežā, kaimiņi uzvedas dīvaini, un vasara ir sasodīta vasara! - nebeidzas nekādā veidā ...

Darja Bobiļeva ir Maskavas Rakstnieku savienības biedre, prozas rakstniece, žurnāliste, tulkotāja. Viņa nonāca pie šausmu un mistikas žanra no "bieziem" literāriem žurnāliem, debitēja ar krājumu "Aizmirstais cilvēks", un pēc tam tika izvēlēta antoloģijai "2017. gada baisākā grāmata".

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/674048/

Intervija ar rakstnieci.

Darja Bobiļeva ir balvu “Šausmu meistari” un “Jaunie horizonti” laureāte, viņas romāns “Žubītes” tika iekļauts "Lielās grāmatas" un "Jasnajas Poļanas" garajā sarakstā, un lasītāji to salīdzina ar Gogoļa un Alekseja Tolstoja darbiem. "Bookmate Originals" tagad laiž klajā viņas jauno stāstu sēriju "Mūsu pagalms", kas ir krievu folkloras, pilsētas leģendu un šausmu stāstu sajaukums no bērnības. "Ir ļoti grūti nerakstīt absurdu, dzīvojot Krievijā", tā autore.

https://journal.bookmate.com/darya-bobyleva-ochen-trudno-ne-pisat-absurd-jivya-v-rossii/